En güzel sevgi mesajı yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

-oZKan-

Ceo
Admin
En güzel sevgi mesajı yarışması

En güzel sevgi mesajı yarışmasına katılımlarınızı bekliyoruz

Süre dolumuna kadar vaktiniz var sonrada anket tabi katılın repler sizin olsun ....

Kurallar

- Aktiviteye katılım 2 HAFTA SÜRECEKTiR. bu süreDen sonraki sevgi mesajları kabul edilmeyecektir..

- Katılan her üye bu süre içinde en güzel resmini burada mesaj bölümüne ekleyecektir.

- Süre bitiminde katılım resimini ekleyen üyeler ankete dahil edilecektir.

- Her üye tek resim ekleme hakkına sahiptir.

-katılımcı arkadaşlar kendine oy kullanamaz....

Anket sonucunda ödül olarak

birinci üyeye 100 +rep puan

ikinci üyeye 60 +rep puan

üçüncü üyeye 30 +rep puan

verilecektir.

başarılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çöldeyim, susuzum. Dudağın bana Leylâ. Kuyularda Yusuf’um. Sözlerin bana Züleyhâ. Ateşlerde İbrahim’im. Gözlerin bana deryâ. Sancılar içinde Meryem’im. Bakışın bana İsâ. Yaralar içinde Eyyub’um. Hasretin bana şifâ. Ölüler içinde bir ölüyüm. Ellerin bana musallâ ...

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi... Bir insanın ozlemi olmalı, ozlemle acan cicekler gibi... Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi...

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamiyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamiyorum. Dolanip sarmak geliyor içimden, saramiyorum. Öylesine baglanmisim ki, sensiz duramiyorum. Uykudan uyaninca insani uyandigina pisman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasin! Seni çok seviyorum.

Sana 1 el uzatıyorum tut ama bırakma sana 1 gül yolluyorum kokla ama koparma sana 1 kalp yolluyorum sev ama aldatma sana 1 yazı yolluyorum oku ama karsılıksız bırakma

Hayatta 2 Şeyden vazgeçemem...

Birincisi ÖZGÜRLÜĞÜM, İkincisi SEN..

ÖZGÜRLÜĞÜM İçin herşeyimi SENİN için özgürlüğümü veririm...

Sınırlar çizildi rüyalarıma..yasaklar konuldu dualarıma.. istemedim yasakları, izin vermedim.. sahip olduğum her şeyi uğrunda feda ettim.. sende buldum beni.. bende bul kendini..

Beni bir dakika degil bir saniye degil bir saniyenin onda biri kadar sev... Bir yıl degil on yıl degil bin yıl mesut olurum.;)

5 Đk Öмяüм OŁSαyĐi .. 4 Đk SεŋiŋLε GεCiяiяĐiм .. Soŋ 1 Đk αGŁαяĐiм αмα ضLεCεgiм iCiŋ ĐεgiŁ .. Sεŋi kαybεĐεCεgiм iCiŋ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri