En Güzel Etkileyici Sözler (

~AnıL~

Kayıtlı Üye
yarınlar hep güzel olacak derler, bugünlerde dünlerin yarınları değil mi

Seni sewdigimi bi bagirabilsem doya doya

GÜNÜN ANLAMI GÖZLERDE GÖZLER GİZEMDE GİZEM GÜZELLİĞİNDE SENİ SEVİYORUM

Yüregim umulmayan yaralarla baş edemezken , gülüşünü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerdeysen ÇIK GEL..!!!! ÇÜNKÜ SENİ COK ÖZLEDİM CANIM AŞKIM…

Yüregim umulmayan yaralarla baş edemezken , gülüşünü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerdeysen ÇIK GEL..!!!! ÇÜNKÜ SENİ COK ÖZLEDİM CANIM AŞKIM…

Yangınlardan ates caldim,gokyuzunden rüzgar hiçbiri mutlu etmedi seni düşünmek kadar.Ateşi tuttum rüzgara dokundum ne ateş nede rüzgar acitmadi SeNİn yoklugun kadar herŞYİM

BEn üç seye bölünmüşüm: kalbim , gururum ve sen .Üç duyu var içimde: Aşk NeFReT VE SeN .Üç sansım var : onurum ömrüm ve sen .BeNİ BEN YAPAN ÜÇ ŞEY VAR :SEN SEN SEN .UNUTMA eger sana kavusamadan ölürsem tabutumun içinde kefen,kefenimin içinde Ben kalbimin içinde sen olacaksın bitanemmmmmmm…

NE AGLAYACAK KADAR GÜNAHKARIM NEDE GÖKLERE ÇIKABİLECEK KADAR MASUM…NE YASADIKLARIMDAN HUZURSUZU NE SUAN YAPTIKLARIMDAN MUTLU…SIRLAR İÇİNDE BİR DÜNYAM VAR BİRDE SENVARSIN!NE SENİ KAYBEDECEK KADAR CESURUM NEDE KAZANACAK KADAR GÜÇLÜYÜM .BEN HERSEYİ KAYBETMEYERAZIYIM AMA SENİ ASLA…

Haykırayım mı : Seni SEVİYORUM DİYE KeSEYİM mi yolunu :SeNİ sevİYORUM DİYE BaSaYıM Mı nagmeler sana diye .DÜN SENİ sevmiştim cilgincasina BuGüN SEni Seviyorum DeLİcesine YArında sevecegim SENİ HEMDE ÖLÜRCESİNE HAYATIMIN ANLAMI

Birgun bana seni seviyorum derse : Bende seni derim . Birgün gelip bana baskasını seviyor derseler: Sevsin mutlu olsun derim .Birgun bana gelip evlendi seni unuttu derseler:CaNI sagolsun mutlu mesut olsun derim .Birgn gelip cocugu olmus senin ismini koymus derseler: kaderi bana benzemesin derim .Birgun bana gelip hastalandı seseler :insallah iyilesi derim.Ama birgun cikipta bana öldü derseler :BEN ONUN İÇİN HERGUNÇLDÜM O BİR KEZ ÖLMÜŞ COK MU DERİMMMM!!!!!!…

AŞK BİR DEMET ÇİÇEK WER BUKET BUKET

bitti gencligim hırpalandı hisselerim bilinmeyene dogru bak seyirdi düşlerim kırıldı kol kanat rabbim ne olur el uzat gülmez oldu bu yüzüm cekilmez oldu bu hayat …

bugun veya yarin onuu bir gun bulucam ve bana tekrar kavusucak bunu biliyorum

hayatta aşk diye bir şey yoksa durdurun dünyayı inecek var!!!!!!

koparılan gülün dalında durması ne kadar zorsakırılan kalbin onarılması da o kadar zordur

sevdım senı kalpımde bıraktıgın heryerde

Aşkımız Sevgiyle Başladı Sevgiyle Bitecek Gönlümdeki Yara Hiç Silinmeyecek

bir gün zaman kayar ellerinden TUTAMAZSIN gözyaşların akar KURUTAMAZSIN sen öylesine BENDESİN Kİ ve öylesine SENDEYİM Kİ unutmak istesende UNUTAMAZSIN

---> En Güzel Etkileyici Sözler (

BAVUL

Gidecektin…

Küçük küçük bavullar hazırladım sana,

Bi’ parça sevgi, bi’ parça emek sığdırdım,

Dolu dolu umut doldurdum,

Ağır mı geldi bilmiyorum ama…

Giderken almadın yanına…

KİME CANIM DESEM CANIMI ALIR. ÖYLE BİR KARALI YAZIM VAR BENİM…….

ben seni kalemle kağıda değil kanımla kalbimeyazdım…..

SEVMEK ACI DEMEK SEVMEK HAYATTA ZORLA TUTUNMAK DEMEK SEVMEK HERŞEY DEMEK SEVMEK YÜREK İSTER SEVMEK SEVGİ ŞEFKAT VE İLGİ İSTER BU SEVGİ DELİ KANLI SEVGİSİ ALDATANLARIN SEVGİSİ ASLA OLMAZ ŞENOLDAN BİRİCİĞİNE GECE KUŞUM SENİ COK AMA COK SEVİYORUM HEMDE KANIMI CAYDALIĞA KOYUP ALTINI YAKACAK KADAR ??

HAYATIN ANLAMI BİR GÜN GÖÇÜP GİDMEKDİR

BİR GÜL AÇSIN BAHARDAN ÖNCE RENGİ KIRMIZI OLSUN DUDAKLARIN GİBİ ÖYLE BİR GÜLKİ BAHAR KOKSUN SENİN GİBİ

ELLERE GİTSENDE ELİM DEGİLSİN EZELDEN EBEDE SEN HEP BENİMSİN BÖYLE İNANMISIM BÖYLE BİLİNSİN TAKTIGIM DUAKLAR GÜLLER BENİMDİR

SEVENE CANFEDA SEVMİYENE ELVEDA

Kafam hoştur gönlüm boştur naz yapma güzelim beni coştur coştur gel kucağıma yawrum koştur koştur

GÜLLERE ÖZENME , GÜLLER SANA ÖZENSİN, ÜZME TATLI CANINI SEN GÜLLERDENDE GÜZELSİN, SEVGİ KADAR ÖZGÜR ÖZGÜRLÜK KADAR VAZGEÇİLMEZSİN!!! CaNıM sEn HeRşEyE dEğErSiN!!!!

KİME CANIM DESEM CANIMI ALIR. ÖYLE BİR KARALI YAZIM VAR BENİM…….

Ben dünyaya geldiğimi senin o kara gözlerini gördüğüm de anladım.

GÖZ GÖRE GÖRE SU BİRİKİNTİLERİNE TAŞ ATMA,MUTLAKA ÜSTÜNE SIÇRAR…

penceremi araladım rüzgara öpücük bıraktım sende pencereni arala öpücüğü yakala hissettiğin an banamsj atmayı unutma

sevgimin sahte olduğu yerde tek gerçeğim sen oldun SEVDİĞİM hayat yalanlar üstüne kurulduğu yerde tek hayatım sen oldun SEVDİĞİM ömrümün son nefesinde çaresizliğin içinde çarem sen oldun SEVDİĞİM ömrüm ise sende SEVDİĞİM tek yaşam kaynağım SEN oldun SEVDİĞİM bırak seninle yaşayayım seninle öleyim

Kafam hoştur gönlüm boştur naz yapma güzelim beni coştur coştur gel kucağıma yawrum koştur koştur

kimine göre yalanım, kimine göre adamım,ama ben adamına göre adamım!

hayat denen nehirin kenarında oturanlar suyun berraklığını da suyun getirdği pislikleri de görürler

en pahalı saati alabilirsiniz ama zamanı asla

hiçbirşey herşeyin sonu değildir

PİYADELR VURULUNCA JANDARMALAR UNUTULUNCA ÖLÜRLER BE GÜLÜM

burası zonguldak gülüm günü kömüründende kara bir sana hasretim burada birde seninle gelmeyen bahara

SEN VARYA SEN KOPARMAYA KIYAMADIĞIM BİTANECİK GÜLÜMSÜN

bir gün gelir zaman senden ayrılırım ama seni hiç unutmam çünküs sen benim kalbimi kazanan tek kişisin

ALLAHA SİTEM ETME GÜNAHKAR OLURSUN HER GÜZELE GÖNÜL VERME İSYANKAR OLURSUN

hayat kimseye kopya vermez

bir gönül nedirki senin uğruna canımdan can iste ömrümden ömür yeter ki sev beni anla hep böyle CANIMDAN CAN İSTE ÖMRÜMDEN ÖMÜRRRR

yeşil gözlere bakma ormanda kaybolursun mavi gözlere bakma denizde boğulursun kaferengi gözelere bakma aşık olursun…

GÜNEŞİN HER DOĞUŞUNDA,HER BATIŞINDA,GECENİN HER BİTİŞİNDE,İNAN Kİ SANA OLAN HASRETİM ARTIYOR…

SENİ YILDIZLARA BENZETİYORUM ONLAR KADAR ETKİLEYİCİ ÇEKİCİ VE GÜZELSİN AMA ARANIZDA TEK BİR FARK VAR ONLAR MİLYONLARCA SEN BİR TANESİN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DENİZLER KADAR DERİN RÜZGARLAR KADAR SERİN SENİN EN GÜZEL YERİN BANA BAKAN GÖZLERİN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kader,beyaz kağıda sütle yazılmış yazı;Elindeyse beyazdan,gel de sıyır beyazı!…

T ek seni sevdim,seni sevecğm U mudumu kaybetmeyeceğm B ırakıp gitsen bile beni A rdından geleceğim seni çok seviorum güzelim

SEVMEK KADAR SEVİLMEKTE GÜZELDİR SEN SEV Kİ SEVİLESİN

ELİNDE BI PAPATYAN VARDIR AMA SEN HEP BIR GULUN OLSUN ISTERSIN….. GULUNU BULMAK ICIN PAPATYANDAN VAZGECERSIN GULUNU BULAMAYINCA PAPATYANA GERI DONMEK ISTERSIN AMA BILMEZSINKI SENIN DEGERINI BILMEDIGIN O PAPATYAN ARTIK BASKASININ GULU OLMUSTUR………..

dünya güzel olsaydı doğarken ağlamazdık eğer memnun kalsaydık olürken inlemezdik

Sokakta yürüyor bir deli kanlı çekmiş esrarı gözleri kanlı bakışları masum ama belalı hayata küsmüş ama sevdalı çünkü o bir urfalı

.Parçalanmış bedenim, savrulurken rüzgârlarda, inan acı hissimi çoktan yitirdim. Şarapnel parçaları saplanırken yüreğime, ben artık acı ve sızının olmadığı ayrı bir dünyadaydım.

uçurumun kenarında olsan bille sırf hayata gıcıklık olsun diye gülümse

Seni Seveni Zehir Olsada Yut Seni Sevmeyeni Bal Olsa Da UNUT!!!

Dünya bir boşluk,bazıları o boşlukta sürekli duşuyor bazılarımızsa sürekli yükseliyor

birine değer vermek uğruna feda edilebileceklerle ölçüle biliyorsa etrafına bak gördüğün herşeyi feda edebilirim ama sakın aynaya bakma…

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri