Emo Size Göre Nedir ?

Size göre emo?

• Farklılık yaratmaya çalışıyorlar ama hoş değil.

Oy: 4 22.2%
  • Güzeller, seviyorum ben.

Oy: 0 0.0%
  • Özentiliktir, şekilden şekile girmektir

• Tarz meselesi...

Oy: 6 33.3%
  • Diğer...

• Kullanılan toplam oy
    18
---> Emo Size Göre Nedir ?

Diğer,
[E]vcilleşmemiş [M]aymun [O]rdusu

Son düzenleme:

yha kızları şirin oluo belkii amaa abartmamak kaydıylaa amaa erkeklerr maymundan başka bişeye benzemiioo :S

valla sımdı dısardan geldım kayserıde mıllet terbıyeden bahsder efendılıkden bahseder :D Biz Saçımızın Onunu Kaldırsak Zıbıdı Oluruz :D Gordugum 100 Cocukdan 75'i saclar dıkık ve uzun ense var converse dar pantolon :D 10 tanesı muslum son ses muzık cep telefonunda gomlek plastık gozluk :D 15 taneside benım gıbı spor gıyınen tıpler o kadar :D
kızlar yakısıyo belkı suratlarına demır takmadıklarında ama erkeklere hıc olmuyo :D

hayata dair gerekli aşamayı kaydedememiş,siyaset ve düzen hakkında hiçbir görüşü olmayan ve genellikle karşı cinse yaklaşma çabası içindeki boş beyinlerin,kendi deyimleriyle hayat felsefesi..gerek göremediğim bi tarz..

hayata dair gerekli aşamayı kaydedememiş,siyaset ve düzen hakkında hiçbir görüşü olmayan ve genellikle karşı cinse yaklaşma çabası içindeki boş beyinlerin,kendi deyimleriyle hayat felsefesi..gerek göremediğim bi tarz..

bir diger,
Direnis gorusu

emoluk sonu olmayan bir tarzdır.türkiyede ömrünün sonuna kadar em olan birisi ben daha tanımadım.kendini belli bi gruba dahil etmek isteyen toplumun değer yargıarından hayli uzak olan bir grup diyebilirim.ama hiç bir zaman kötülememişimdir.sonuçta insanın kendi zevki.isteyen istediğini yapmakta özgürdür.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri