Ekmeleddin İhsanoğlu'nun çatı adayı olarak Cumhurbaşkanlığı seçimine girecek olmasını nasıl değerlen

Ekmeleddin İhsanoğlu'nun çatı adayı olarak Cumhurbaşkanlığı seçimine girecek olmasını nasıl değerlen

• RTE'ye muhalifim; pek iyi olmadı, daha ulusalcı biri aday isterdim

Oy: 3 37.5%
  • RTE'ye muhalifim; gayet iyi oldu, Erdoğan ile ancak böyle bir aday başa çıkabilirdi

Oy: 1 12.5%
  • RTE'yi destekliyorum; gayet iyi oldu, Erdoğan ezer geçer

Oy: 3 37.5%
  • RTE'yi destekliyorum; pek iyi olmadı, Erdoğan'ı zorlar

Oy: 0 0.0%
  • Diğer;

Oy: 1 12.5%
  • Fikrim yok

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

Stinko

Kayıtlı Üye
Ekmeleddin İhsanoğlu'nun çatı adayı olarak Cumhurbaşkanlığı seçimine girecek olmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

---> Ekmeleddin İhsanoğlu'nun çatı adayı olarak Cumhurbaşkanlığı seçimine girecek olmasını nasıl de

Yani bula bula koskoca ülkede aday bulamadılar mısırlı biri mi cumhurreisi olacak yazık ilber ortaylıyı isterdim açıkcası adam 7 dil biliyo en azından

---> Ekmeleddin İhsanoğlu'nun çatı adayı olarak Cumhurbaşkanlığı seçimine girecek olmasını nasıl de

Yani bula bula koskoca ülkede aday bulamadılar mısırlı biri mi cumhurreisi olacak yazık ilber ortaylıyı isterdim açıkcası adam 7 dil biliyo en azından

xD
yalniz
kendisi misirli degildir
yani sizin acinizdan bakarsak
almanya da dogan bi akrabamiz da alman
amerika da dogan bi dostumuz da amerikali gibi tuhaf bi sonuc cikiyor

merhaba.

KEPAZELİK .

Günümüz de isminde halk olan,
Bir partinin düştüğü,
Utanç verici durumunun resmi ilanıdır.

saygılar.

Rabia olayına kafayı takıp sonrada kalkıp böyle bir aday çıkarttırlarsa adama demezlermi türkürdüğünü yaladın diye kişiliksiz cibiliyetsiz demezlermi çok yanlış bir seçim olmuş dahada önemlisi tanınmayan bir adam olması mahalle sorumluları bana geldiler aday açıklanmadan önce cumhurbaşkanlığı seçimi için kadın kollarında görev yaparmısın yaparım dediydim ama insanlara ne diyeceğim bu kim demezlermi neci demezlermi kendi tanımadığım adamı hangi insana anlatayım ben geri adım attım bu çok yanlış bir seçim çok :S

RTE'yi destekliyorum; gayet iyi oldu Erdoğan ezer geçer

Ezer geçer demiyeyim çünkü ezip geçmek %20-30 oy farkla kazanınca anlam kazanır.Sonuçta karşınızda birleşmiş 5 parti var.Ama yine 9.kez RTE başarılı bir şekilde lider olacaktır.

Rte destekliyorum. Ezer gecer...

Ayrica muhammed adini mehmetle degismis. Ihsan soyadinida ihsan arapca kaliyor diye ihsanoglu olarak degismis bir aday sayin ekmelettin. Tabi istedigi degisikligi yapabilir kendi secimi...

karar verdim cumhurbaşkanlığı oyumu kendime veriyorum bağımsız adayım hahahayyy :D

dünya kupası mı ya bu ezer geçer diyosunuz, yavaş ezsin !

Yakar geçer :D

dünya kupası mı ya bu ezer geçer diyosunuz, yavaş ezsin !

Bknz. Yerel Seçim ; 1-AKP 45,6 2-CHP 27,8 3-MHP 15,2
Bir de şöyle bakarsak ; 1-AKP 45,6 2-CHP+MHP = 43 ;)

RTE'ye muhalifim; pek iyi olmadı daha ulusalcı biri aday isterdim

Bknz. Yerel Seçim ; 1-AKP 45,6 2-CHP 27,8 3-MHP 15,2
Bir de şöyle bakarsak ; 1-AKP 45,6 2-CHP+MHP = 43 ;)

O zaman tayyip erdoğan olmadan akp bir hiç oluyor, madem tayyip erdoğan tek başına almış bu oyları rakipleri ezip geçmiş

O zaman tayyip erdoğan olmadan akp bir hiç oluyor, madem tayyip erdoğan tek başına almış bu oyları rakipleri ezip geçmiş

30 Mart'ta Akp'ye oy verenlerin %99'u emin olabilirsin ki yine AKP'ye oy verecektir. :hi:

Konu Anket Arkadaşlar.

Sadece Anketi Cevaplayabilirsiniz

Tartışma Olmasın Lütfen

benim tercih adayım İlker Başbuğ yada Deniz Baykal olmasından yanaydı ama Ekmelettin İhsanoğlu kimdir nedir türkiyenin yarısı bilmiyor bence ben sahsım adına ilk defa duydum gördüm nasıl oy veriyim

Ekmeleddin İhsanoğlu normalde iyi bir diplomat olabilir ya da iyi hitap eden biri.. Ama bir siyasetçi olamaz ve RTE'nin karşısında pasif kaldı. Ki Chp kesiminden tam destek aldığı söylenemez. CHP'nin böyle bir adayı desteklemesi de kendiyle çelişen bir durumdu orası ayrıdır. İnsanlar Ekmek için Ekmeleddin yerine yine RTE'ye oylarını verecektir. MHP içerisinde de CHP'yle koalisyon gidildiği için bölünmeler olmuyor değil. Bekleyip görücez. Ama belediye seçimlerinde MHP-CHP koalisyonu kazanamamıştı. Yine aynı şeylerin olacağını düşünüyorum

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri