Eee?-Sonra

Purgatory

Forum Prenses
Bayan Üye
Sonrası biraz karışık.
Kalkıpta kendime patates kızarttımya,bir de aç değilim yani!
Şimdi Annem burada olsaydı,"kızım sana kalk evi topla desem toplamazsın kalkıp kendine yemek yaparsın" demişti. Ahaha. xD
Sabahtan beridir canım mayonez çekip durdu ne yapayım yani kaşıklayayım mı?yanında illa birşey gidecekti yani :pp

---> Eee?-Sonra

Alt komşu gelmiş birşeyler diyor,diyor da diyor. Hayır yani diyemiyorum ki hiçbirşey anlıyamıyorum. Yes no hı hı arası gidip gelsem de sonunda bir kahkaha patlatmış olduk. Bu sayede tanıştım meyra imiş ismi. Sevimli insan. Kedisi hariç neyse :pp
Bugün de bütün gün gözüm telefonda idi,ama ne arıyan var ne soran hadi onu geçtim sen niye aramıyon?sinirlenmiyeceğim valla sinirlenmiyeceğim.Sinirlenmemek elde de değil hani.
Ha buarada patates de bitti,çay var ama:pp

---> Eee?-Sonra

Çukolata'nın mutluluk verdiği söylenirdi,ALLAHIM ya! niye hala gülemiyorum?Sinirim bile geçmedi. Peh yalancılar!

---> Eee?-Sonra

Gökyüzüne yıldızlar çizdim sana, yeryüzüne umutlarGeceleri düşler bıraktım, sabahlarına aydınlıklar
Yağmur aşık kelebekler, ateşe aşık pervaneler gibi
Sen ne güzel şarkısın böyle? Sen nasıl bir sessin ah!
Nasıl bir adamsın! Bu adamı dinlerken,sanki kurduğum cümlelerin hiçbir anlamı yokmuş gibi geliyor,ruh halimi tüm hislerimi kısacık cümlelere sığdırıveriyor.
Cem Adrian.

---> Eee?-Sonra

Hep böyle kal, sakın hiç kirlenme,sakın hiç kirlenme
Sen hep böyle kal.

Sahi sen de kalabilecek misin ? böyle.

---> Eee?-Sonra

Aldığım kararlardan sonra o meshur pişmanlık hissi yok mu.
Hani o da mı? evet o da,herkes gibi. Hani herşeyin değilde sevdiğin insanların değişmesi koyuyor insana. Bir bakıyorsun senin yanında,hep dediği gibi " ne olursa olsun yanındayım " bir bakmışsın ki o çoktan gitmiş. En büyük sorun güvenmek bence insanlara. 21 yaşındayım ve hala akıllanamadığım tek konu bu. Tamam neyse,susuyorum şimdilik.

---> Eee?-Sonra

İnsanların,sadece kendilerini düşünmesi ne garip ama?
Sırf kendi menfaati için en yakınındaki insanı sattığı insanlara "iyi insan" sıfatını koydum. Hala daha koyuyorum,aptallık bende kazık yemekten zevk alıyorum. Hadi bakalım bu işin sonu nereye kadar gidecek? 1 ay 2 ay ? Neyse.
Ha birde insanların kendi hatalarını görmemesine de çok gıcık oluyorum.Hayır yani üste çıkmaya çalışmaları beni sinirlendiriyor,neyse neyse şimdilik gene susuyorum.
Herseyin sırası geliyor : )

---> Eee?-Sonra

"İnsanın kalbinin nelere katlanabileceğine şaşarsın.."
Bugün ders günü,sonra dün de herşeyi anlama günüydü.Sonra bugun de " artık herşeyden dersini al ve bir daha yapma " günüydü. Ben kendime inanıyorum yine birine güvenip yine değer veririm. Sonra yine biri gider,sonra yine biri giderken tüm kırgınlıkları üstüme bırakır.Ben ne yapayım anlamadım ki,değer versen suç değer vermesen suç.

---> Eee?-Sonra

Sıkıldım.Sıkıldım.Sıkıldım.
Sıkıldım,insanlardan iki yüzlü olmalarından,sırf kendi çıkarları için başka insanları kullanmaya çalışmalarından. Sırf karşısında ki insanın duyguları ile oynanması için yalan konuşmalarından. Sıkıldım dost gibi görünen düşmanlardan. Sıkıldım.Sıkıldım.Sıkıldım.
Sokakta ki köpek bile daha değerli bu türlerden.

---> Eee?-Sonra

"Güvenirsen canın yanar.."
Bunu bir kez daha anladım,insanlar beni yanıltsın birkerede.
Birkere de ben " yanlış düşünmüşüm " diyeyim.

---> Eee?-Sonra

Bi kahve daha?
Bugün 1,3,4,5 kahve içsem de kendime gelebilir miyim bilmiyorum.
Yarına hazırlık mıdır bu stres neyin nesisin sen kuzum?

---> Eee?-Sonra

"..yok bir sitemim hayatta herşey,kısmet"
Bugunhiç,hemde öyle bir hiçki..
*

Neyse,bugün çok güzel bir şarkı dilime dolandı. Sanki sahneye çıkacakmış gibiyim ikide bir provasını yapıyorum ahaha.
İntizar'dan,sesi güzel kadından..
"Sen gülum idun
Sevduğum idun
Söz vermiştuk ölümüne
Sen yarim idun
Alnumuza yazildi yar bu kara yazi
Söz vermiştuk tutamaduk biz sözumüzü
Bedduam olsun beni hiç unutmayasun
Ölene kadar sevduğum yarsız kalasun"

Öyle yani sadece şarkı güzel,hepsi bu.

---> Eee?-Sonra

bu mod süper bu modla git bence opisikolojiden cıkarsan yazamasın ben bir cıktım artık yazamıyorum birleştiremiyorum resimleri

---> Eee?-Sonra

Sakin ol Cansu sakin ol burcu sakin ol Cansu.Sakin ol Cansu sakin ol cansu sakin ol cansu.Sakin ol cansu sakin ol Cansu sakin ol cansu.Sakin ol cansu sakin ol cansu sakin ol cansu.

---> Eee?-Sonra

İnsanın kendini bile bile kandırması çok tuhaf dimi?
Birde hani,hep yanında kalacakmış gibi.. sanki o seni hep sevecekmiş gibi.. evet eskiden masallarda da vardı bu,ölene dek birbirlerini seven iki insanın o büyük aşkını anlatırdı o satırlar.. Onların etkisinde kaldığım belli ya.. Neyse.
Bugün hava yağmurluydu,pek ağladı. İçinde ki stresi attı diyebilirim,eh biraz daha ihtiyacı var aslında desem daha doğru olur.. Keşke ben de ağlıyabilsem,şöyle en bolundan. O kadar ihtiyacım var ki,ama insanı rahat rahat ta aglatmıyorlar ki sürekli bir sorular bir sorular ne oldu? ne oldu? neden ağlıyorsun? aa yeter canım allah allah!.
O değil de nerede kalmıştık? ha şu kandırmakta,öyle yani.
Birkere daha yitirdim bazı şeyleri..
Birkere daha hayal kırıklıkları,ah bu bitmeyen kırgınlıklar.

---> Eee?-Sonra

Yazıp yazıp sildim bugün,o kadar şeyler yazdım ki.
Hiçbirini tamamlıyamadım hep bir kelimem eksik kaldı,içimde ki yıpranışlığımı nasıl anlatabilirim sahi? Sahi daha ne kadar bu acı sürecek bir,iki,üç kaç kere? Ne zaman dinecek bu gözyasları...
Ne zaman anlıyacağım büsbütün insanların gerçek yüzünü,daha ne kadar sevdiğim dediğim insanlardan zarar göreceğim sanırım çok hem de çok. Herşeye sil baştan yapan ben,şimdi başlangıcı bile göremiyorum herşey o kadar bulanık ki,bir turlu anlıyamıyorum karmasıklıgı. Ne tuhaf değil mi? Kendi hayatımda bulanıklık hah!
İnsanlar kendim dışımdan bakınca,çok güleryüzlü tatlı bir kız olarak görmeleride tuhaf. Öyle anmaları da,çok gülen çok ağlar diye bir söze değinmek isterim de hep cümle arasında neyse derim. Bu acı neymiş ki zaten? Acıyı ilk sevdiklerim öğretti bana,onlar kıydılar.
Hep çok seven çok acıttı canımı,kim olursa olsun ne sıfala hayatım da olursa olsun hep onlardı can yakanlar.
Aslında böylesine hırçın olmamın sebebi bu olsa gerek.
Neyse,şimdi iyi değilim. Hemde hiç.
İhtiyacım olan şeyi kaybettim.
Şimdi çook uzak biryere gidip kimsenin birdaha beni görmemesini bilmemesini istiyorum. Keske bir dileğim olsa idi. Tek bu olurdu suan da. Gerçekten. Öyle yani,gitmek istiyorum.
Kalırsam,daha çok yanacak canım.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri