Edebiyat Dersi (Asla Unutamam)

SeRCaN46

Kayıtlı Üye
Lisenin 3. senesindeydik.. Artık abi olmuştuk yani İyi hatırlıyorum günlerden çarşamba.. 3. saat ders Edebiyat.. Sınavların ikisini yeni yaptık ve her ögrenci gibi lan daha yeni sınav yaptık bide dersmi dinleyeceğiz modundayız arkadaslarla.. Yanımda kardeşim kadar sevdiğim Gökhan Arka sırada ise Yine yakın bir arkadasım Serbay oturuyor.. Dersten önce şirketi kurduk o ders dinlenmeyecek ve gevezelik yapacagız.. Neyse hoca geldi ayaga kalk otur felan hoca açın 110. sayfayı (Örn.).. Tüm sınıf sayfayı actı bizde tabi.. Bir arkadaş sayfadaki metni okumak istedi hocada izni verdi başladı cocuk okumaya.. Biz başladık gezveliğe yok birilerine kağıt atıyoruz yok farklı farklı sesler çıkarıyoruz derken hoca 1. uyarıyı yaptı.. Biz 3 dk susduk sonra başladık yine konusmaya derken hocadan 2. uyarı geldi yine tamam dedik biraz durunca yine aynı şeyler derken hoca kalktı ve bizim sıranın orda dolaşmaya başladı çok gecmedi oğlum Sercan oku bakalım metni dedi.. Tamam hocam hemen dedim ve şöyle bir doğruldum bir kitaba bir hocaya baktım hoca güldü boşuna uğraşma oğlum ben bile tersten kitabı okuyamıyorum dedi.. Sınıfda bi komedi koptu daha öyle rezil oldugumu hatırlamıyorum itiraf ediyorum.. Lise hayatım boyunca unutamadıgım en büyük olay buydu :)

---> Edebiyat Dersi (Asla Unutamam)

Çok zekisin öyle mi al sana Sercan xD

Ama hocada da var görmüşsün madem öyle oldugunu dogrultmanı isteyen yok bari beni rezil etme.. Hocalar illa herşeyden insana ders verecekler ya :) Ama o günden sonra edebiyat derslerini hep pür dikkat dinlemişimdir :)

:11: Pelin Hoca geldi Aklma Neden Dinlemiyosn Kızım Dinleesemde Anlamıyrm Hocam :D

Küçük bir ayrıntı nelere sebep olmuş :D

ama nasıl böyle birşey yaptım bilmiyorum kitabı açtıgımda doğruydu bir ara elime alıp hocanın güldüğümü görmesini önlemiştim ya geri koydugumda ters koydum yada gökhanla hoca arasında anlaşma vardı gökhan çevirdi :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri