Eclipse'den Nick İmza Arşivi !...

Eclipse

Kayıtlı Üye
qє¢єℓєя qє¢єℓєя qυηℓєяιмι qöмєя кαяαηℓıqαα

уαρяαк ∂σкєη gєη¢ℓιgιмιη ѕαтıя αяαℓαяıη∂α αℓтı кıямızıуℓα ¢ιzιℓмιş, тıяηαк ιçιηє αℓıηмıѕ ѕυѕкυηℓυgυмυη вαѕ нαяƒℓєяιѕιη

Bir sarkı tuttum sevgilim bir kapı actım ikimize ikimiz çokmuşuz meger bu resme...

ßu yâSâm ßénim..kurâLLârı ßén koyârım..ßényâşârım..wé ßédéLînî ßén ôdérîm..ßu ßénîm Hâyâttâ kî duruSum.vârLıgım..îSpâtîm-dır

Yolcuyus hayatta sen gel otur yanımda

Kiminin Herşeyiyim Kiminin sahip oLamadqı Tek $eyHimm..!!

ßénim oLan ßénimdir...! ßa$kasınDa GördüySén waz Gécmi$imdir

Çok TaTLıSINN çOkkkk NAzLISIN biliyorum sende aslında haklııSIınnnn nede OLsa TÜRK MaLıSıNNNNnnn...!!!!

Sahip Olacaklarımla Değil, Sahip Olduklarımla İlgileniyorum. Bu yüsDén hiÇ kimSéyi aramıoRum x)

ßiras daha kaL yaLwarırım,böyLe cekıp qitme neoLur,GüLmes agLar sarkıLarım benı sensızLıqe itme ne oLur..

YakLa$aßiLécéini Sandıın Kadar Uzaımdasın

ßo$ konu$ana söyLéyécék sözüm ßo$ insana harcıycak zamanın yok

ßuLa$tın Hér Yérİmé İchimdéKy Sén O Kadar KoskoJamanky..

Madémki AyrıLıqa Hüküm qiymi$ ßu Yürék , O Zaman ÖLmék İchin Ya$amak qérék

Sewme Benii..UmuRsama..Yasamısım, öLmüsüm ne deisiRki hayatnda ?!

KaLbim, uzak duR benden! akLıma getiRme onu..O gitmek istedi, GTTİ we BTTİ..

UçuRumun kenaRındayken biLe akLımdaydn..öLemedim yine ! Yas Tut..

AğLamak Yok, Söz weRdim Tanrı'ya..Beni cok UtandıRdı GözzLeRmBazen biRseyLeR iLk askımı hatıRLatsa da, Son Askım Sensin asLa anLamasanda !!

Sewmesende beni, özLedm sesini..

ßn isTemesemde HayaT haLa Devam £diyor ve
zamaN haLa Su GiBi akıyOr.ve ßen kısırdöngü bi oyunun içindeym,LeveL aTLadımmı Hiç ßiLmiyorM

PuanLarım siLindi ve gaLiba JeTonumda ßiTti

Oyun ne kadar devam eder ßiLmiyorm ama
ßn GameOver oLmasını bekLiyorm..!

bıqtım eN hücRa qenLeRime, aLyuvarLaRıma,daMarLarıma,RuhuMa iLiqLerime kaDar SızaN bu aLLah**sız YaqMuruNdan

40 derece yüqseq at3$ + KISKANÇLIq x(

dü$Lerimden kaLk ... git kendi düşlerinde yat =/
benim ilgilenmediklerm SiZiN pe$inden koŞtUklArInıZdIr ..

3-5 tαηeηiηizi seviyoяum..
ßαzıLaяıηızdαη ηeFяeT edioяum..
ßi çoğuηuzsα uмяumdα ßiLe deiL !

.{¿?)ωιεSo τчи MεηS¢hęŅ ∂ιε sι¢h Līęвτεи

×» Ťμ®ΚϊﯼҺ~ЪάьўŁįĆiσυى•‡•~£àĐŷ№1~•‡•×

Maybe one Day..

hic bi eRkek ağlamaz a$ık olmadan önce.....

ihtiyaJım oLn a$Ka, swqiLié, dostLua hér$éyé sahißim .. qéridé KaLanLar sizn oLsun ..yétérKi uzaq durUn

isTédiqin kadaR zırLa !! çoLuk ÇocukLa i$im oLmass !!

Tebrik ederim !Bembeyaz öykülerde simsiyah düş oldun.

Bazen biRseyLeR iLk askımı hatıRLatsa da, Son Askım Sensin asLa anLamasanda !!

SeNİ Çoq SwDiN yoqSa Az Mı GeLDiM AşqıNa

cocukluk naftalinle gizli...

BEN COK ERKEN BUYUDUM SEN BENIM COCUKLUGUMU SÖMÜRDÜN

bıktık hep bi kaybetmekten caddelerde bos surtunmekten kazanmak ugruna olmekten...

Nedenİ Yoksun Arzularimdan BahÇe Yapsam Tohumuma Suyunu Serpedermİsİn

Uzun bir seferdeyim gücüm yetene kadar..

özüR diLérim séni üzmék istémédim. én iyisi intihar édiyim dédim, éttim..!!

canim ßiLe emanetken, kayBedecek neyim oLaBiLirki ?

Sensiz KaranLık Heryer GözLerim KapaLı,Herqun Ruyamda Gorduqum Bu hayat FarkLı..

Anlatmakla Bİtmedİ Sancilandi Dİlİm, Atma Maphusa Benİ
Ben SuÇlu DeĞİlİm. Tak BoĞazima İpİnİ, Yada Kes
BİleĞİmİ, Sensİzlİkle YaŞayacaĞima ÖlÜme Gİdem Daha
İyİ...

..::::son nefesi çektim çukuru kaz::::..

яαуıηα кσу∂υм нαуαтıмıη тєк ναgσηℓυ тяєηιηι, gιтмє gєℓмє αℓємιη∂є тєк νє ѕση ѕєƒєя∂єуιм

YeTr ki OnuR* suZ oLmaSn a$k...

ZıLGıTLaRı aĞıTLaRıN KuCaĞıNa BıRaKaN BiR şEhİrDe YaSLaNıYoRuM HüZNe...
aĞıT YaKMaYı BiLMeYeN GeNçLiĞiM;aCı DeMLiYoR DiLiNdE...

Gittin,
BANA BU REZİL İSTANBUL KALDI...

(•̪●)Kaybolduм ѕєηιη кαLвιη∂є ...

benim yüreğimden geçenlerin, yeri yok kimsenin yüreğinde.

··•» ·• × ßozαя мî §αήdîή αCïℓαя × ßεℓαÿα αŧℓαя Gįdεяįм × •· «•··

вιя нαуαтıη αηℓαмıу∂ıη αѕlıη∂α,αηℓαмıуℓα вιяℓιктє σ нαуαтı∂α göтüя∂üη уαηıη∂α

Ve ben taş mıyım sevgili?..

MasaLLarda ya$ar akıllarda kalır
anlamalısın onu yaşatmalıyım
içimdeki bu seni bak alamadı kefenim
ellerini uzatıp affet beni......!

.....DışıNı SüsLeR içiNi TakmaZ oLmuşSuN......

Bu hiddet benim! Kimse sahiplenmesin! Bütün suçlar �yine� benim! Kimse, nezaketini araya verip, suçtan pay çıkarmasın kendine! Hasarı tespit edin yeter! Bedelini, fazlasına canımı ekleyip ödeyeceğim! .... Üstüm kalsın!

αкsЇLЇğЇм üsтüмdε, sεиdε КεLίмεLεя ΗεР ƒαГαzΪ..
qόяdύğύй Кαdαя αяαZΪ!!
кΪмSΣ мϋкεммεL dεğЇL кΪ....
лέ uмdυл кΪ βεйdεй,кαdı кІzІ βΪLε ωεяεмLΪ..?
βέлΪм ΚUsUяUм αйCα йaz,sεйΪйкΪsΪ
МεŜΑωϊ.......

Ezbere alınmıs ayrılıklar koymaz bana
Üstüme gelme, vakit sonbahar
Üstüme gelme!
agzımda küfürler dolasmakta.

FaRKLı OLMa ÇaBaSı İçİNDe OLMaDıGıMDaN ÖtüRü FaRKLıYıM

GzLer aqLamqLı $özLer acıma$ız hyt anLam$ız ßedenim ı$$ız diyarLarda yanar oLdu çöLLerinde kanar oLdu

BEN KENDİMİ BIRAKTIĞIM ZAMAN SEN BENİ BIRAKMA!!!

вυgüη υzαкѕıη вαηα çσк ∂α υмяυм∂α αğℓıуσяυм ѕαηмα

<||?||keNdi ciNaYeTiMde beN biR KaTiLiM||?||>
Söylemeden Git !
Söyleyemediklerin de Burada Kalsın
Ben Yaşarım Onları

kuzuLar ıcın aqLaYan kurTLarda wardır haYaTTa ...!!!
:) ιçιм∂є кι ѕєηι кєşƒє∂ιуσяυм... =)

birtek kurşun çaredir bu acıya rabbim sen bu kulunu bagışla bedenim çürürken bu kara toprakta ruhum seni bekleyecek buralarda..

Gün biTer aMa sevGi bİtmeZz

SustuGum iÇin mİ tüm bunLar??
Çünkü ÖLÜM bir yok oluş degil
YENiDEN DOGUSTUR...!

İnandıklarımızın arasında çok fark var.

Halim yalın,son sireni benim için çalın.
||[5iah ßeaz ßiRr Hayat Ya$ı0rmM Moruqq..!! ßendn r3nkLi ifaDeLr ßkLeme

Düşündümdé. ßazı Zamanlarda ßazı İnsanları Kéndi Kadérlériné Öylécé ßırakmak Gérékiyør Öylécé Gidişlérini İzlémék.Bir Kaç Güné Kalmaz Sıyrılır Ténindén Køkum. Şair Ölür, Zaman Ölür, Aşk Ölür Kalplér Vé Kalélér Hép İçtén Yıkılır. Sana Dair ßir İhtimal Karışmadan Kanıma Artık Git. ßiliyørsun ßéni ßu Hiçlik, Séni KAN Tutar..

Tüm $ehir Ağladı ..
Sen giTTin diye ..
Mecbur musun Hep EN Uzağa Gitmeye...

artk eski haLim kaLmadı hiç (.)
qözLerimde yanan o ı$ık çoktan söndü (!)
eski co$kusu yok yüreğimin..
ßedenim, bu kendinden nefret eden ruhu ta$ımak istemiyor (.)
Ve ßir itiraf ; AsLa qöründüüm kadar qüçlü olamadm...

ßény kayßédérsén ßi daa asLa ßuLamassin o ac qösLü kaLBiné raat ßatmasin

we sonra*
Kaptırdık kendimizi meLankoLi dünyanın maviLiğine.
Orda her$ey gerçek gerçek olmayan ya$adıkLarımızdı.!
dindirir acını elbet bi melek yaa..

YoksuLLuk KorkusuyLa Ömrü Sérvét Peşindé Harcayanda Gördüm FakirLigin Özünü .. Çévirdim Yüzümü ( ! )
ιçιм∂є şєƒιηι кαувєтмιş вι σякєѕтяα нüzηü...∂ışıм∂α ¢нαяℓιє ¢нαρℓιη güℓüşü....

Cehennemde ya$adıqım ıCın
cennet haKKımdı...
Canıma TaK Eden NedenLerim Var..!

KaLBim TeK ßasınada Atar DesteK ünite İstemezz.! | İKimiz meqer Çokmuşuz ßu resme...!
ßαηα уαяıηıη gєтιяє¢єğι кιşι ѕєη ∂єğιℓѕєη єğєя,уяη σℓмαѕıη вgη вαηα уєтєя...!!

νακıт geçмeκ вıłмezđı øчšα ħαиgı αяα κøρтυ чαρяακ чαρяακ тακνıмłeя"..

...//...† intihara meyiLLi oyuncak bebekLeris biz dünyanın dönüor oLması eğLndiremes bsi..! †....//....GozLerim KapaLi Ve AgLamakLi Beni..
SensizLikten Pes EtmekTeyim..
Diretmekteyim Bu KaLbi Ya$amak icin...
Sensiz Ben Bi Hicim BiLirsin...!

Bir Can istiyorsan Beni Götür AzraiL..
Benim Sevdigime Dokunmaa..!!!!

MutLuLuk ıııı[]ıııııııııııııııııııı
HasreT ıııııııııııııııı[]ıııı
aCı ııııııııııııııııııııı[]

****>گuKut-u MãkßêR****<

Bir Lider Var SanıLdı , Sonuç=0

İç OrganLarımı Kor Bir Kurşun Deşti ...

dünde-->sen
bugnde-->sen
yarında-->sen
umutta-->sen
hayaL de-->sen
yakmda-->sen
acımda-->sen
yasmda-->sen
huzurda-->sen
günmde-->sen
gecmde-->sen
içmde-->sen
dışmda-->sen
öLmde-->sen
yaşamda-->sen
Can bedendeymiş... Ne çıkar ki? Gözünaydın "GECEM" Ruhuma cellat oldun..

dOğ göNLüm€ sokuL ömRüm€ yoKmuŞum yoKmuŞum s€nd€n ön¢€...!!!

Her susu$ Bır KabuLLeni$ asLında..
ιι.||||ιι..__мẵL℮ѕ℮f ((gέηέ) кẵчв℮ттiiм__..ιι||||.ιι

●●||_ѕ℮η ѕ℮ν℮м℮zѕiiη_||●●

●●1øøø тåηє чåLåη ѕöчLέsέη iiηåηιяιм..тαкii 1 тåηέѕiiηέ кåDåя..σDα σηυ åятιк ѕένмέDiigiiη_]●●

»●«..мέgέяѕέм åDι σчυηмυѕ..вέηѕέ σηυ åѕк ѕåηιρ bàgяιмå вåѕмιѕтιм..»●«

кåчвέттiiм__(W)

**ne kimseye ait nede kimseye sahiBim tek geLdim tek giderim....!!!!

Nefretin Gözlerini Kör Ediyor farkındamısın

Doğdummu Öldümmü Bilemiyorum..

lkol Hoş Ortam Loş Ama Dnle Bni Hpsi Çok Boş Kmseye Güvnme Kmseye Aldanma Kndin Coşş...

® €nTeL DeGiLizKi MaNiTaMIz OLSuN,CaDDeLi DeGiLiZKi AraBaMIZ OLSuN.BiZ SaMSuNLuYuZ BIrAKINDa FarKImIz OLSun ®

Hiç Bir Şeyim Az olmadı Senn Senn Kadar Hiç Bir şeyi isTemedim seni istediqim Kadar !

ѕєηѕιz вєηℓιк уσкℓυк ∂ємєк!

Aklımla kötümserim İrademle iyimser ...

RAHAT BIRAKIN BENİ !!! KİMSE DEĞER BİLMEDİKÇE BU GÖNÜL DEĞER VERMEYECEK ARTIK !!!
SEVMİCEK KİMSEYİ,ÜZÜLMÜCEK HİÇ BİR ZAMAN,EGLENCEYİ TADACAK,VE ELVEDA DEMESİNİ ÖGRENİCEK...

'' Son günlerde çok daralıyorum..
kendimin katili olabilirim..
yazdığın her mektuba ağlıyorum..
buydu savunma psikolojim ..
bu masal aklımı cok karıştırdı..
anlamalısın hep yaşatıyorum seni
içimdeki bu seni bak alamadı kefenim..
ellerini uzatta AFFET BENİ...!

~~уα вιя уσℓ вυℓ, уα вιя уσℓ αç тα∂α уσℓ∂αη çєкιℓ~~

нéя qüηé ß!я öмüя ω£я!уσяυм,
ωαяℓıqıηα ∂υα ,
уσкℓυqυηα !ѕуαη £∂!уσяυм!

Zalimsin ama lazimsin bana..
Hainsin ama zaafımsin anla...!

kaN ve aTeş Küfrediyor Tüm Masallara
Yas TutuYor MeLeKLeR KaranlığıMıza
Ve Nasırlaşmış YüreğinLe Sen Aciz Dünya...!

İstisnalar kaideyi bozmaz
Bu civan bu civarda fazla tozmaz
Elimi verdim, kolumu kaptın, gözümü çektim, aklımı aldın.
Yaşam mı ben mi bedbahtım?
Sallanırsa da yıkılmaz tahtım.
Canım yanar ödün kopar canım,
Tabularımı kendim yazdım.

YaLnıZ KaLsıN DeDiĞiN DiLinE BeDdUaDıR SeSinİn teLinE...

+Seni unutmaq için başladığım her AŞK'ı ...
Ben yine senle aldattım ... !
Gittin...
Hayaller yandı!
Kül yok! Duman Yok!
Hiç..Hiç Bişey Yok!...

...ι'м ησ αηgєℓ...

hasretimsin ve ben yanan gözlerimdeki seni bekleyen
yorgun, yaşlı bekçi...

...yaktım gemileri, dönüşüm zayi...

MeLeK MİsaLi YüReGim

unutma yar sakın unutma..! katilimsin !!!

$imdi tamda öyLe hatırLıyorum/
martı çıqLıkLarını ve sesindeki yosun kokusunu
boquLmadıqım tek deniz oLacaksın..

senSizLik bir $arkı oLup cıktıqında ve sen dü$tüqündE akLıma, keLimeLerim sana ko$tu sevqiLi..

qidisinin ardından suSan yüreqim qiBi, suSma sen simdi..

"Yüreğine adı'mı astım.."

HER ŞEY SAHTE ! SENDE .....

όzεηdіqіηіz нλчλтι чλѕλмλкℓλ мεѕqυℓϋмм[nokta!]

Küçük yaLanların ortasında biz..
Büyümekten korkan yetişkinLeriz..

''Nsl Değdi Ellerin Onun Ellerine ?GiT! Bir Daha Dönme Geri,İstemem Bundan BöyLe Ellerini..Git...''

Git..Bir daha Dönme Geri,İstemem Bundan Gayri Ellerini ! Git Yollar Snn olsun Yıllar bnm BıRaK BeNi !!!

Boşwer,Hep aynı MasaL 'Hayat ve BeN' İşte O kdr :-D

Artıq ne gözlerim,ne gülüşüm,ne ellerim ne de KaLbİm snn..Artıq hepsi bnm!

İki rayı gibiyiz bir tren yolunun yakın olması neyi değiştirir son istasyonun ?

Burlarada Senden Çok Bir Görsen AnLarsın..Oralarda Benden Yok Bir Düşünsen Anlarsın !!

Şimdi Sen Gidiyorsun Ya Herkes Sana Benzeyecek !

~S~I~K~I~L~D~I~M~ Y~A~L~N~I~Z~L~I~K~T~A~N~
Yaşamaksa Yaşıyorum ELbetteYokluğunu KabuL etmek böylesine Zorken,Hiç OLmama İhtimaLini Düşünemiyorum BiLe..........

Ne Kaldı Geriye Ztn Bir sürü Boş HaTıRa..Yaşamak DeiL ki Bu GörüntüLer VaR AdeTa!!

Sana (F)GüLüm Demiştim Ya,O GüL (W)SoLdU..Hani Bu SoN Demiştim Ya O GüN Sondu. .

Yağmur mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsa aldırmıyorum, maksadı yüzümü ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum...

Keşke Sen Ben Olsan; Seni Sevmenin Ne Kadar Zor Olduğunu Anlasan Keşke Ben Sen Olsam; Bu Kadar Sevilmenin Tadını Çıkarsam...

Baharla Hazan Birleşemez Ortada Yaz Var..Sen BaharınLa Çiçeklen,Ben Hazanımla Solayım Sevgili YaR...

Sen Sorgularken Beni Kafanda,Ben Gözlerine Bakıyordum KuşkuyLa!Bir Tek Sözün Bağlardı Beni Sana,Oysa Sen Hep Susmanın Koynunda...

UNUTMAYA ÇALIŞMAK NE KÖTÜ KADERMİŞ,YALNIZLIĞA ALIŞMAK KALBİ MÜHÜRLEMEKTİR!!!AğLaMa KaLBiM BüYüDüN ArtıK...

İŞTE BÖYLE SEVGİLİ BİZ ARTIK SENİNLE HARİTADA İKİ KÜÇÜK SU LEKESİ...HİÇBİR NEHİR KAVUŞTURAMAZ BİZİ...

Ben Sizi Seviyorsam Bundan Size Ne¿?

Anladım,ben her şeyi yoruyorum..Belki de Hep senden bekliyorum!Değişmedim sadece susuyorum,Mucizeler yaratan kahramanı özlüyorum!

İtiraf EttiM KendiMe; Seviyormuşum MeĞeR Diye..Sonra GüLdÜm HaliMe ÇoCuK MuSuN KıZıM DiE

ÖLÜM VER Allah'ıM VeRMEE AYRILIK

GiDeN SewGiLideN Artıq VeFa BeKLeNMeZz(miş)!!BiR GüN GüCüM BiTeRdE İsYaN EdErSeM...BeNi O İsYaNKaR SeWDaLaRa GöMünnnnnnnnnn!!!

Sevgiyi Göstereceksin Söylemek YeTMeZ,Sevgi Gözlerinde Olacak Sözlerin YeTMez..Sevgi Herşeydir Kalbe HapsoLmaz,Seveceksen SeV OnA dA YüReĞiN YeTMeZ......!

Özlemeyi sayende çok iyi bilsem de artık çok geç ne ben dön diyebilirim sana ne de sen dönebilirsin geriye. .

Hafiften Bir Yağmur Ağlıyor Benimle..Bir deli Rüzgar saçlarımda, yalnızlıktan üşüyorumBulamayacağımı Bile Bile Yine Seni Arıyorum

Benim için giden gider, gittiği gün biter!

Zalimsin Ama Lazımsın Bana,Hainsin Ama Zaafımsın Anla...!

SeNi GöRDüĞüM GüNü, SeVDiĞiMi uNuTSaM... BiR BaŞKa DüNYa BuLSaM, iÇiNDe SeN oLMaSaN

AğLayp inLeyp hiç aCı Çekme!Bir aNda GönLündeN SiLiver GitSin..Aldırma ArdınDan ağLyaN Benim..Komik Bir Fıkra Gibi GüLüvr Gitsn!!

Zaman..Ah Zaman!Hem dost,hem düşman.Hem mazlum,hem zalim..Aktıkça köpüren nehir,durdukça kuduran şehir..

Su gibisin içilip hiç kanılamayan..Seveni yanıltmayan sevince yanılmayan..Özlenen sen özleyen sen..Varken bile doyulamayan

Gülümse Erkekler PoZiTiF Kızları Sever

Harcadınız Beni Artıq yeter,Her yeni Sevgili Daha da Beter,Teker Teker gelin ULan Teker tekerSizi Bana Sayıyla mı Verdilerr??

Ah keşke görmeseydi gözlerim gözlerini,kavuşmasaydı ellerimiz.Ne tuhaf bir kadermiş benimki;sevdiğim başka,sevenim başka...

.................................................. ...............

Sen Bnm Farkımı Fark Edemedn!Ama Artk Fark etsende Fark etmez!Çünkü bnm farkımı fark edenler sendn çok FarkLı

Eğer bir gün grurunu yenip,bana geri dönmek istersen sakın dönme,çünkü senin grurunun bittiği yerde benim grurum başlar

GiDeNe KaL DeMeK ZaVaLLıLaRa,KaLaNa GiT DeMeK TeRBiYeSiZLeRe,DöNMeYeNe DöN DeMeK Acizlre,hak edene sktr gt dmk ASİLLERE yakışr

Yetimim sensiz,yurtsuz yersiz..Dilerim BENSİZ anLayacaksın!! öLürüm yoLuna,öLürüm yoLuna SoNuM OLaCaKsIn...!Günahı Boynuna,Onun Koynuna Ne ZaMan DoYaCaKsIn??

Sarhoşum Bu Gece Kafam Dumanlı Bana Verdikleri Hayat Yalandı Nefret Ettim Gıpta Ettim Kendim Olmak İstedim Beceremedim !

;

SeNi GöRDüĞüM GüNü, SeVDiĞiMi uNuTSaM... BiR BaŞKa DüNYa BuLSaM, iÇiNDe SeN oLMaSaN

Sensizlik acı ölümdende,bu ölü hayatı aradı sende!Artık öldü sevsende,sevmesende....

AğLayp inLeyp hiç aCı Çekme!Bir aNda GönLündeN SiLiver GitSin..Aldırma ArdınDan ağLyaN Benim..Komik Bir Fıkra Gibi GüLüvr Gitsn!!

GÖZN KMİ GÖRMK İSTYRSA KALBNİN DERİNLİĞNDE KMİN ADI WRSA,KULĞINDA KİMN SSİ ÇINLIYRSA MELEKLR HR GECNİN SABHINDA SNİ ONA BAĞIŞLASN

Zaman..Ah Zaman!Hem dost,hem düşman.Hem mazlum,hem zalim..Aktıkça köpüren nehir,durdukça kuduran şehir..

Seni Seviyorum,Sen Beni Sevmesen de Olur..Zaten Aşk Budur!Ama Yine de,Her neyse.

Su gibisin içilip hiç kanılamayan..Seveni yanıltmayan sevince yanılmayan..Özlenen sen özleyen sen..Varken bile doyulamayan

♥ Seni Sevdiğimi Düşündükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrıdan... Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan Çıkarıyor... Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarımla Çiğnerdim... Ama Elimde Değil Ne Seni Sevmemek Nede Kalbimi Söküp Çiğneye Bilmek... Yapabildiğim Tek Şey Seni Sevebilmek..

♥ Birgün Hayatın Bütün Güzelliklerinden Vazgeçip Ölüme Sessiz Sedasız Gitmek İstersen Yanıma Gel. Yanıma Gel ki; Sana Sensiz Yaşamanın, Sensiz Olmanın Ölüm Olduğunu Göstereyim.

♥ Benim Kalbimi Kırmak Suya Yazı Yazmak Kadar, Gönlümü Almak İse Güneşe Dokunmak Kadar Zordur. Sen Suya Yazı Yazmayı Başardın, Şimdi Güneşin Batmasını Bekle.

♥ Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm.

♥ Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.

♥ Seni Yıldızlar Kadar Çok Seviyorum. Onlar Kadar Parlak ve Onlar Kadar Yakınsın Bana, Tek Fark Onlar Milyonlarca Sen Birtanesin.

♥ Rüyaların En Güzelini Görürken Tanrının Seni Koruması İçin Gönderdiği Meleklerin Kanatları Öyle Büyük Olsun ki En Masum Anında Bile Sana Kimseler Zarar Veremesin

♥ Gözlerin Nehir, Kirpiklerin Köprü Olsun. Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun, Düştüğüm O Yer Dudakların Olsun.

♥ Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum..

♥ Dünyanın dört bir yanında dostlarım var dostlar ki bir kerecik selamımı almamışlar bir kerecik selamlarını almamışım ve yine dünyanın dört bir yanında düşmanlarım var düşmanlar ki kanıma susamışlar kanlarına susamışım..

♥ Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim...

♥ Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna göre,insanlar ya hep sahte aşklarıyla evlenir,yada evlenerek aşklarını sahteleştirir.

♥ Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun için!!

♥ Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek,seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevinç demek.

♥ Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş
♥ Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulmayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın, tek başına yaşanmayacak kadar takımdır...

♥ Hissizler, Hareketsizler yol alamazlar, Uyuyanlar hedefe ulaşamazlar, hele azmini iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlar.

♥ Kristalin bedelini göze almayan,onunla oynamasın

♥ Ne zaman gelirsen gel,başıma taç olursun. Sen benim eski değil , eskimeyen DOSTUMSUN...

♥ Ya Sözlerin Aklımda, Ya Da Aklım Adında, Ya Hayalin Karşımda, Ya Da Sesin Kulağımda, Ya Ben Çıldırıyorum, Ya da Çok Özlüyorum, Ya Özlemek Çok Güzel, Yada Özlenen Çok ÖZEL...

♥ Sözlerin büyük, yüreğin küçük! Hataların yanlışların çok,doğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsun..Kendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın!

♥ İçinde öyle bir umut taşıki onu senden kimse alamasın.gözlerin hep gülsün.onuda kalbinde öyle bir saklaki gerçekten isteyen bulsun.

♥ Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz.. Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak değildir, sen yokken bile seninle olabilmektir..

♥ Dertlerin kum tanesi kadar küçük, sevinçlerin nisan yağmurları kadar bol olsun ve öylesine mutlu ol ki gözünden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadakan olsun..

♥ Hoççakal Allah a emanet ol tabii ki Allahın varsa?Hoşçakal aşk sende kalsın sanmam ama işine yararsa?

♥ Ağlamak çocuklara, affetmek ise Allah a mahsus. Beni birgün aldatırsan çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem...

♥ Dünyanın en güzel şeyini sana vermek isterdim, Fakat seni sana nasıl verebilirim ki?

♥ Kalbinde yer yoksa Güzelim ! farketmez ben ayaktada giderim.

♥ O vefasız kalbin hissetmesede.. Sana bu şarkıyı dinleteceğim.. Bu aşkın uğruna ömrüm bitsede.. Sana sevmeyi öğreteceğim...

♥ Hayat bir şekilde elbet devam edecek birde içinde sen olsan işte o zaman her yer yeşerecek.

♥ Güneşi sevdiğini söylüyorsun güneş çıktığında perdeleri örtüyorsun.Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıktığında kapıları kapatıyorsun.Yağmuru sevdiğini söylüyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun.Korkuyorum çünkü beni sevdiğini söylüyorsun.

♥ Günahın özüyse seni sevmek cezam cehennem olsun

♥ Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?

♥ Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.

♥ İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
?

---> Eclipse'den Nick İmza Arşivi !...

Uçan balonlar gibi kaçıp yükseldik
Renklerimiz başkaydı belki ..

Bir hayat gibi avcuma çizildin !

Seni sevdigimi anladıgım günden beri
Geçmişim oyunlaştı (.

GünlerDegistiSanaDöndü ..

Yalnızlığın tadı hep böyle kaçar mı

Bir gün kalbin elinde sessizce patlar mı ?

Biraz sessiz biraz sevgisiz kal ,)

Acıydı dünyanın diğer adı

Bir küllüğe silkiyorum benden artanları ..

Terazi gibi dengesizim !

Koşmak istesem de sana hayat beni geri çekiyor

Uykusuz rüyasız bana gelince hayat neden masalsız ?

Ve özgürlük sırtından vurulmuş yerde yatıyordu !

# Ver o güzel gözlerinden birini takayım gönlüme ..

Öyle kal ask hep sende ..

Gözlerine bir bak nasılda parlak ..

Al ısıt, elleri çok soğuk kapat göğsüne

'' Vazgeçilmezimsin yine (.

Aşkın alevse hasretin bir kor
Senin yokluğunu kalbime sor

Dünyaya seninle gelmiş gibiyim

Sensiz yaşamayı düşünmek çok zor ..

CedriC 9 Yaşına Girene qdr Seü sEvceMm xD

3 YannışıM 1 DoğrmLa Çeqdi qitti ButüN HikaeM Burda Biddi..

Beni görünce masallah de, beni istiosan insallah de

MudLu EdmiCekSeN Mesqul Edme..

Yéni ßi SayFa AçtıM KéndimE Çooook €skimişti SéninKi , $imdiKi Çoooook Yéni HariTa Médod Hémdé KaréLii .. (=

Sn Bnm için Artık Sadece Filmlerdeki 1 SniyeLik Figüranlardnsın ben Artık Hayatıma bşrol Oyncusu Arıyorum.[ilgilenenlere dyrulur]

Dı$ımda kahkaLarDan ßi surat... icimde kan aqLayan ßi veled..

-- Ce E !Çık orTaya birdeN!Ce e kayboL hadi yeniden!NereLere saklandın sen!SobeLerim affeTmem görmessem
--------------------------------------------------------------------------------
açıLmamış kanatLarın büyükLüqü farkediLemes

além asıK oluo SonRaSınDa alkolık BénDé KénDimé AsıGım ustélık pLatonıK..

kısacası sevgilim,sana göre değil bu iş,senin yolun açık olsun..bırak aşk bana kalsın!!

gidiyorum artıq buralardan,görmemeliyim seni dayanamam...affet beni sevgilim,seninle arkadaş kalamam....

' dudağına ruj süren kız ve o ruju silmesini bilen erkek büyümüştür...
' herkes aynı hayatta kendini bişey sanma....Ne kadar çok bilirsen o kadar bela başa....
' ½ CaDI ½ BEN AşKı UnuTtuM AyLAR ÖnCE....KirLenEn KaLbİMİ YıkaDım AZönCE....

Benden sonra kim varSa hayatınDa, mutLuLuk diLerim sevgiLim.. Beni harcaDın onu da harCa!

Seni görmek su, senle yaşamak nefes olsun. 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!

ErkEkLEr sevgiyi kalplerine,KızLaR ise ceplerine koyar! benim ceplerim dolu sevgini bomboş olan kalbime yazıyorum!..

**Herkes Kendi Maskesiyle Dolaşır Oldu Yanıbaşımda Tanıyamaz Oldum 0 Yüzleri...

**Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un
ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!! ***
**YorgunLuk,KırgınLık Hepsi Gelirr Geçerr ! Her şeye rağmen YaŞaMaK GüZeL ***

****Hani Yetebilseydim, Değiştirirdim Fikrini !!

Dışımda KahkaLardan Bir Suret !! İçimde Kan AğLayan Küçük Bir VeLet...
DinLeyeceğini BiLSem, Anlatırdım GerçekLeri . . . Neys,bırak bende kalsın***

*****Sen beni sevmeyip başkasını sevsende umarım oda sever...BAŞKASINI***

**Gözyaşlarının değerini bil,onları haketmeyenler için ağlama... ****

**Sen Bnm Farkımı Fark Edemedin!Ama Artık Farketsende Farketmez!Çünkü bnm farkımı farkedenler senden çok FarkLı **

**Senide GÖMDÜM !! Sende ÖLDÜN !! Haddini Bilmeyenlerede Küstüm !! ***
**BIR DÜSMANI AFFETMEK,BIR DOSTU AFFETMEKTEN DAHA KOLAYDIR ***
****ÜÇ HARFİ YAN YANA GETİRMİŞLER GENÇLERİN BAŞINA DERT ETMİŞLER (AŞK)

**,,pRenSipLerim vAr VE seviyeSiz diiLim.. !
,,kinCi diiLim Ama Unutmam!..
,,şevkat qöSteriRim Ama ŞıMarTmaM.. !
,,Ciddiye aLıRıM ama KAPILMAM!..
...DALGA GEÇERİM AMA KIRMAM..!
Huzur Veririm Ama Söz vermem!

***BaK iBReT Al YeRe Dü$eN YapRaGa..OdA SeNiN GiBi YuKaRiDaN BaKiyOrDu ToPRagA..!

***GÖZLER RENKLİ OLSADA GÖZ YAŞLARI HEP AYNIDIR**

**Hakkımda Dedikodu Yapıp ßoş KonuşanLar Devam Edin RekLamın İyisi Kötüsü OLmaz!!

******ßeni YormayIn! --> çOk ü$engeCim..
ßana yaLan söyLemeyin ! --> Nefret Ederim!
ßana ßi$ey sOrmayIn! --> ßiLmiOrum!
Ciddi oLmayIn --> ßen güLüyorum...
iÇeLim Demeyin! --> DayanamIyorum!..
GideLim Diyin! --> GeLiyorum!...
Dalga geÇeLim. --> ßayıLıyorum !..
Derdinmi var ¿ --> DinLiyorum ...
çOk mu zOr¿ --> Ugra$Iyorum!..
ßana a$Ik oLma! --> ßen oLamIyOrum !!!
****km ne derse desin ben böleimm degisemiyorum*******

****+KeNdi kuRaLLarıMLa oyNaRım...
+BaktıM oyuN §ıkTı, bıRakıR kaLkaRıM !!
+HaYaTtA HeR §eÇiM BiR KaYbEdݧTiR ÇüNkÜ bEn
+Ne KaLaNa GiT DeRiM Ne GiDeNe KaL,KaLaCaK
+oLaN YeRiNi,GiDeCeK oLaN YoLuNu
+BeLiRLeMi§TiR ZATEN***

qözLeriniN renqİ ne oLursA oLsun qözya$LarınıN renqi hep aynıdırR !!

KiRpI GiBiYiZ ArKaDaŞ HeM SeViLmEk iStIyOrUz hEmDe sEvEnE BaTiYoRuZ...

Yapma Bea Azrail...Hugo'nun Bile 3 Canı Var!..

Hiç kimse için hayal kırıklığına uğramadım çünkü kimse için hayal kurmadım!

Arkamdan konuşanların hepsi arkada takılmaya devam etsin!

> itLe köpekLe uğraşacak vaktim oLsaydı veterineR oLur, seni tedavi ederdim

> seNi aDam eDerdim ama çoktaN köpeğim oLmuşsun, ne luzmu var!

Terkedeni Terketmek ßüyük Zevktir aMa Seveni Terk Etmek En ßüyük KahpeLiktir!

uNuTamaDım sanMa - çoqTaN uNuTtuM koRqMa !

yoqLuqumLa eii qeçiNmeye baqK vaRLıqım ßiR daHa asLa senLe oLmuyacaqK..!

KopTuqu yerDe ßıraqK ßu masaL ßöyLe ßiTsin ßir zMnLar HErşeyimDin arTıqK umuRumDa DeqiLsin..!

SevmiooM Bhen qndiMi...SefeMem Bhen Öle Herqesn Sefdii şelerİ..!
Eskiden olsa arkandan bakar ağLardım,şimdi arkama biLe bakmam.

Eskiden uğruna dünyaLarı yakardım,şimdi bir K!BR!T bile çakmam?!

Arkamdan konuşanların hepsi arkada takılmaya devam etsin..!?

Kendini Bitmez Cümle Sananlar Aslında Ufacık Bİ Nokta..!

KopyaLa TarzıMı..YapıŞtR HayTıNa..!

sefioRum yaLan yoqh !.. umutLaNma aşq biTTi !.

kayßedersen ßeny ! saKın üzüLme ! saNa cohq kıZ vaR kaLdırm KöşeLerinDe..!!

Herkes aLayına qiDer ama bEn aLayını ayaqıMa qeTiririm

^istanßuL^ yanSa kaŞar'ı eRimez

önce ZekaNı qeLştir snRa ßeNy eLeşTir..

ßiZim ReqLama ihTiyacımız yOq,Tanıyan Tanır!.. taNımayan RanDevu aLırrr..!!

ßeny esqiLer taNır,yeniLer örNeq aLır,qörenLer anLatır, qöRemeyenLerde qözLerini kaPatıp hayaL etmeqLe kaLır

keNdim oLmaı seCtm seçeLi,öqRendm veDa eTmeyi..!!

ßendeqi seN uYuşTurucu qißi ßi aLışkanLıq oLmuş ßırakaMıorm <3

herşein yaLan oLduqu ßi yerDe qerçeqi aaRamaqLa meşquLum <3

Dünyanın sekizinci hariKasıyııım

[EĞLENCE] isteyen erkekLer DiscoYa qiDer..!!
[***] isTeyen erkekLer kerHaneye qiDer..!!
[OYUN] isTeyen erKekLer oYunparkına qiDer..!!
[ßİZİ] isTeyen erkekLer UyumaYa qiDip rüyaLarında qöRmeye deVm ederLerr..!!

aFFetmek mi ßeNim HuyUm deiL,Dönmeq mi ahh taRzım deiL..

havLayan köPeqLer ıSırmassss.... x)

FasLa Tanıma hayaLin oLur kaLırım aqLnda

köŞe ßucaq herYerDe ßiss..ßis yaşaDıqCa cıLdırn siZ..!!

marKa deiLim kii ReqLam yapaYım..!!akıLLara zaRaRm..!!eN iiSi uZaq duraYım..!!

köPeqin haTrı yOq sahißiNin haTrı vaR ,)

ßen seNin haaTndan qiTTim oqLm haDy koY yeriMe ßirNi koyaßiLirseN taßy

'aŞkım' hakeDene deRim

hataLarımDan deRs aLamıOrm özeL deRs mi aLsam ne ? uPs .. (A)

çekemeYene anTen,DenqeSize TeraZi teMin ediLir

Hiç K i m s e biLmez biLemez gönüL ister ama sevemez~

Kader deyip çekip gittin.Sen suçlu değilsinde,kader mi suçlu ey zalim.

Ben bir geceyim gündüzlerden çalınmış.

Aşk Nickleri Devamı gelicek

Unut dediler , unuttum. Ama seni değil, unut diyenleri .

ist.ankara uçakla dört saat,severim seni 24 saat
serseri nickler
Kır Kalbimi Gönlün Olsun,Al Herşeyi Gözün Doysun,Şimdi Başka Kollardayım,Bu Da Sana Kapak Olsun

Seni Sevdimde Ne Oldu Tuborg ile Telsim Zengin Oldu

ÇöLüN,SuYa ÖzLeMi,BeNiM SaNa OlaN AşKıMıN YaNıNdA HİÇ KALIR

Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığımölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA KARIŞAMAM

Senin içinde ßen ßitmi$ oLsaydim, ßenim içimde sen ya$iyor oLmazdin.. ‘

Önce Sen ßurkuyorsun SayfaLarı Sonra ßa$kaLarı KaraLıyor CümLeLeri..

öLümden neden Korkac**ım ki ? ßen VArken O yOktur o qeLincede ßen oLmayac**ım..

İnsanLarın gözLeri öyLe keLimeLerLe konu$ur ki diL onLarı teLaffuz edemez. . !

Terkedeni Terketmek ßüyük Zevktir aMa Seveni Terk Etmek En ßüyük KahpeLiktir!

qenc Ya$ımda kaLBimi a$k’a Dü$man Edemem..

Birisi hakeder, kimisi kahreder, birisi mahveder "günleri."
:]

2532837325_ec73578027_m.jpg

Gündüz gözüyle söylenmeyecek masallar söylemişiz .
Sabaha çıkmayacak sözler vermişiz meğer .

Bir hayal kuşunun kanatlarında adını rüzgara yazmışız meğer .
Şimdi arıyorum ... Bulamıyorum .
İçimde sakladığım o masalları kimseye anlatamıyorum ...

"Hani nerde koruyucu meleklerin"

emoloves.jpg

'' ihtiraslarım minimal,gözlerimi kısıpta baktığımda gördüğüm tüm sıfatlarmı kompliman ''

'yabancıyım senin cennetine..

Dünya yalanmış artık anladım
Sadece rüyalarım gerçek

Onlarda kayboluyor artık hepsi birer kabus oluyor
Her gün karanlığımda boğuluyorum

Ve yavaş yavaş bitiyorum…
Bedensiz bir ruh gibiyim

Cehennem ateşinde
Sonsuz acı cekiorum ve her geçen gün
kendimden daha çok nefret ediyorum..!

bir keşkeye daa yer yok kalbimde
birLikte öLecek miyiz ?

a$kımı Gömér miSn kaLbiNé.?

★★ Hép bîr yânın éksîk olur ★★
Ték pârçâsını kâybétmîş yâpboz gîbî

KuşKum YoKTu Béni BıRaKıp GiDeCeqinDen..!!

KısKanıRım Seni Ben HeRKesDen <3

SıcaK Bir GüLüşTü DüşLeRimi SüsLüYen <3

Askın zamanı Yeri VakTi ManTıqı YokTur..!!

KaHBeLik Modaymış Pehh..!!

SonunDa GeLdin Ben Seni Ne KaDaR aRamıŞım Meqer BiLmeden..

ÖzqürLüqüm KaDaR Çok SevioRum Seni xD

Sen icimdekién kücük hücrede dolasan..ték haad sinyaLimsn bnm

ßana bak zayıfLamış gördüm seni!!! Karakter oLarak tabiki xD ehehehe

qün qeLir inTikam aLınır yaptıkLarının hepsinin aCısı teKer teKer çıkartıLır..ama bu araLar qeRçekten çooook i$im varr. iLqiLenmiyorum.. x/

ChoqLu Ki$iLik BosukLuqu.. Herkes bir orTam.. xD

Téßriq €déRim Sény KaYßéTTiRdiN iZiny ßiR Téq Seny GöRdüM SevGiSiNi €Zényy ..

YaR Bny BaşqaSıNa YaSaqLa AL Bny SewDaM kuCaqLa 1 DaHa GeLseM Şu DüNYaYa YiNe Seny SeVeRimm ßu AşqLaa.

{{{...||| dün ne de güzeldi "bugün"ü bilmeden ||| ....}}}

' ßén TamamıyLa İnsan Gißi Görünmék Üzéré TamamLanmı$ 1 Ruh Numunésiyim...!

' I$ıkLarı Kapatıp GözLérini 4 Acınca MutLu Mu OLdun *****.!?

yanIm da sen oLmayInca birşeyler eksİk..gönülde aşk olmayınca var bi hafiflik..

kaybettikLerimin hesabını kaLbimden ..Çekİn bildiğim kadarıyLa Limitsizim..(!)

~ödünç meLeq KanadLarımLa uçarqen ben..eLimi tut.Korqarm dusmekten... ~

Her Gün Daha Chocqq Degişiom anlayana kapak dostum !

hoŞuma qiTméDi hayaTa kaTTıkLarı bu séRt aRoma.düZéLebiLmeq iÇin baŞvuRduĞum her teDavinİn sonU koma.

qözü döNér aDam asaR..s0Ra marS*ta HayaT arar..CanLı YayınDa ŞéüTan*Lar.. xD

keNdiNe yapTıkLarın ve kaTTıkLarıN ne kaDaR vaSaT..!!teLefoNda seN akLımDa ba$kaSı nickiMde biLe deqiLsiN anLadın Mı a$kıSı_?

Sana qaranti aşk veremem güveniLmessin

Buz gibisin benim için sen yakLaştıkça üşüyorum

GözLerime perde inmiş meersem dünya dönüyormuş

uzakta kaLdı yüreqim sen çaLdın onu benden

Ben Yine Penceremin Önünde Gözlerim O Yıldızın Üstünde
Belki De Bakışlarını Görürüm Diye...
Kulağım Boş Rüzgar Sesinde Bir Ümit Sesini Getirir Diye
Her Gece Her Gece Bu Böyle...

Nasıl Uzaktaki Yıldızlar Parlak Gelir Ya Insana Uzakta Olduğun Için Tutkunum Sana En Güzel Aşklar Imkansız Gelir Ya Insana Imkansız Olduğun Için Aşığım Sana . . .

Bu kalpt℮ ya SEN ya HiÇ.

Çok s℮viyorum anlatamam k℮lim℮l℮r℮ sığdıramam ..

Tut ℮ll℮rimi bırakma ..

Ask gülü dikeniyle avuçlamaya benzer ellerin kanda olur ama dikenlerin hesabini gülden soramazsin ..

Siil Bastan Baslamak Gerek Bazen ..
Hayatii Sifirlamak
Siil Bastan Sevmek Gerek Bazen ..
Herseyii Unutmak ..

Sankii Bugün Son Günmüs Giibii
Dolu Dolu Yasamak iistiiyOrum Ben ..
Her ne Ciikarsa Yoluma
Selam Verip Yürümek istiiyOrum Ben ..

..

Sevginii Tasimak Degil Hasretini Cekmek Z0r .
Gülmeyi Unutmak Degil Aglamaya Alismak Z0r .
Yasamak Ölmek Degil Seni Özleyipte Görememek Z0r ...

SeninLe ßen...
akLa kara qißiyiz ...!

kurumu$ yapRakLar qißiyiz..
Sen ayrı yerde ßen ayrı yerDe ...!

Gökyüzü Gene
SeSsiz ve ağLarcaSına ...!

Gidip tek nefeste ve bir seste...
İkiye bölecek penceremden dünyayı dudaklarım...

Hép Aynı Düşün Péşinde .. .
SöyLé Né Var İçindé . ..

Anlatamadigim birseyler var*
*Hep baska baharlara biraktigim.
*Ucurumlari tam a$arken
*Kiriliyor kanatlarim...**

~√V^√~√V^√V'^~hani senin için atıyodu ya----------------bak durdurdum..

Demiş ki…
…markus aurelius;
Eğer bir dış etken seni üzerse duyduğun acı o şeyin kendisi değil senin ona verdiğin değerden geliyodur.Onu da her an ortadan kaldırma gücün vardır…

a$kım tatLım falan...Bi'baktım bana olmu$ olan....

(ya Yari Dalgali Olmali Deniz)--ya Tam Durulmali Ya Da Kudurmali(yari ümit Vermemeli Sevgiliye)-- Ya Adam Gibi Sevmeli Yada çekip Gitmeli...

Gizlice tuttum elini Yüzüne baktım usulca Gözlerin fısıldadı ah Mutluluğu yavaşça ...!

Umutsuz *$K bu yavRum ba$Ka Çaresi yok...!

Vurdum taa dibe ben yine bu gece Bitmiş duygular kalmış kabuslar

hiKayeLeR anLatıLdı a$k mé$k DoğruLuk Hakkında AğLayacak yeR kaLmadı Sahte DostLarın Omzunda...

вιя dαмLα gözуαşıмdα вσğυLdυη ѕєη...!

"// ...уαℓαηℓαяℓα αğℓαтıℓαη gözℓєя ∂σℓαηℓαяℓα αℓ∂αтıℓαη gözℓєя вιя güzєℓ ѕözℓє güℓєя... ||"

--•[-•gι∂єηє ѕöуℓєуιη gєяι ∂öηѕüη ωє ηє кαувєттιğιηι göяѕüη•-]•--

∂υ∂αкℓαяıη∂αη α∂ıм ∂öкüℓüякєη ιçιм тιтяєя вυηυ ѕєη∂є вιℓ...!!!

OyuNun En GüZeL YeRinDe ZiL ÇaLınCa ÜzüLürDük Ya...ÖyLeYiM...

||AsLa KayßettikLeRim OLmaDı wazqeçtikLerim oLdu...!!! ||

Dilsiz ßir veda seçtiğim için Gücenme.....
Kapını açık tut sen.
Aşk elbet tekrar girecektir
ßenim çıktığım eşikten... !!!

aRtıq n£ s£wm£y! !st!yorum n£d£ s£w!Lm£y! çünqü h£p yaRım kaLdı s£wm£L£r!m w£ h£p saHt£yd! s£w£nL£r!m

●.●] Men deLdim ... ßişi Diip diTcem.. TeNi TeViyoomM... ) ßu kada didiYomM

YaLnıZ KalDuySAn KALkIP peNCerENdeN Bir BAk gÜNeş AçmIŞmı yaĞMur dÜŞMüşMİ Dön BAk dÜNyAya....

Kazanacaqn $eyler Yanında..kaybettiKLerin hep ß0$tuRr...!

içimde ki boşluga düş...
ben tutartim seni

o gece içimden sağ çıksaydın eğer

ölen ben olurdum!

o gece

hayatın lekesiz bir anında seni intihar ettim.

şimdi

katil benim...

Aşkrüzgarın ağaçların arasında dolaşırken
çıkardığı sesi dinleyip sevgilisinin yanında olmadığına hayıflanmaktır.

YANLIZLIKTIR ...

vazgeçmeler vazgeçmekten vazgeçti...
ama ben senden vazgeçemedim...

Yani Şimdi GözLeri Sana Benzeyen Bir Kızım olmayacak mı ?

Keşke yine hiç keşke demesem
ve sen
birgün birdenbire çıkıp gelmesen...

Aşka...
Rüzgara..
Ayrılığa...
Zamana...
EYVALLAH

Yüreğimde öfkem yüzümde göLgen gidiyorum dönmem bahardan önce...

..Uzaktaki ya[kı]nım..

ღ yüReğ'[m]ღ

yalnızlık düğümlenip sen çözülmek
ne garip şey...

aşk gecikmiş bir mutluluktur şiirinden ....

" Hér ßirLiktéLik "
KaLbinin Emzirécéqi ßir Yéni ßébéktir.
Öncé EmékLéméyi Sonra Yürüméyi Öqrétmén Gérékir.
KaLbindéki Sütü TükétmédiLér mi?
. .. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .. .

Døkûñamadañ †êñîñê öpêmêdêñ öpûLê$î dûdakLaRîñîmäh$êRê êR†êLêdîm Vû$La†î.

ßêñ ø kaRga$ada ñê ¥apaRîm ßîLmêm ama

îñ$añ mah$êRdê $êvdîgî¥Lê ßêRaßêRdîR dêRLêR.

$êñî $êvî¥øRûm...

HayaTa hep uzaktan ßaKmaya

ÇaLıştım

Oysa hep ßeni İçine ÇekTi..

ArtıK GözLerimi kaPatıp UzakLaşmak isTiyorum

Bir hayaL oLduğunu ßiLe ßiLe..

ßir Köpeğim Wardı ßæna Coq SAĞDIKTI ßİR sEVGİlİM wardı Köpeğim Kadar oLamadı.!!!

ßir Şi$e Şarap Sırdasım Yanında Siqaram Mezesi øLSUN Sakın ßana Døkunma Ta$ ßasTım ßaqrıma KadehLere Merhaßa Askım Sana ELvada

ßu Fani Dünyaya tek geLdik tek gideriz ßizi 3 Kuruşa SatanLarı ßiz ßeleşe Veririz !

:- SuSaRsAm ÇatıŞmA(f)KoNuşuRsaM SaVaş(f)YaZarsaM DeStaN(f)SeVeRsEm DEVRİM oLur...

ßirgün sєn Gєçmiş zamandın ßєnse Yanında anLamLarın ...

'' kime dokunur eLLerin
Kimi Görür gözLerim
öLüm Çıkar Karşıma
Yine SEN Derim. ''

вєddυαDιя ѕαηα ßüTüη ѕözLєяιм ..

YarınLar Kadar Yakın içimdeki Fırtına ..

" Çok parçaLandım parçaLandıkça çoğaLdım "

Sevdim Sandım
SeviLdim Sanırdım
Sonra uyandım..
Sonunda ßen AnLadım ..

özLєdiм ѕєηi Tєк кєLiмєм вυ ..

Hani oLur ya ßazen Kaçarsın Herşeyden
Hani oLur ya ßezen.. Şarkı ßiter aniden .. ^^

sєsLєndim öLümє öLüm duyupta ßєni Seçmєdi ..

Áşk uyudu ranzaLarda
DüşLer Ĕskidi Gitti..
IsLığıma Gömüyorum
KaLbimdeki ŚözLeri ..

son defaymış Gibi kaybederken Kendimi.. En ucuz şaraplarda..

GeL hadi Acıt ßeni
O biLe Yeter..
ÇorakLığımda İstemezsen
Eğer geLmezsen
ÖLdür ama affet ßeni . . .

Ahtapotlar Gibi son Defa doLanaLım ßirbirimize. ELLerimde eLLerin eLeLe...

Derler ki bir yerden sonra.. Acımaz daha fazLa ...

zαTєη αşк кötü вιя şαкα αηLαmαуα çαLışмα .[ ! ]

^^ Ya her şeyim ya Hiçim sorma Dünya ne biçim..
Bir kördüğüm ki İçim Çözdükçe doLanıyor .. ^^

ѕєηι αяαякєη кєη∂ιмι кαувєtмєкtєη уσяυℓ∂υм ..

ßir rüya oLmalı gördüğüm .
ßeLki de beLki de hiç uyandırmamaLı...
Sonbahar sonbahar olmalı..
sebebi.. sebebi sonbahar ..

νє şιм∂ι ѕσкαкℓαя..
ѕσкαкℓαя уαℓηızℓığα çıкαя..
уıℓ∂ızℓαя göкуüzüηє..
gє¢є σℓυη¢α вιşєуℓєя çöкєя уєяуüzüηє
ѕσğυк.. ıѕѕız.. ѕєѕѕιz¢є...

Hayat dinLe ßeni!
Bırak Peşimi
.. ben vazgeçtim ..

Karla Karışık Yağar Hüzün üstüm ßaşım hep uzun koLLu...

Aşk ßu gece şehri terk etti ..

Üvey Çocuk oLmadım.. üvey anne olmadım.. üvey insanlıkmı aLın yazım!

Dünya Dönüyor Yine Dönüpte GeLiyor üstüme ..

Susuyorum içimden bir ses yükseliyor Göğe doğru...

Ne sevgim kaLdı ne gözyaşLarım
kurtuLmak için Her seferinde
kaçtım Koşar gibi içimdeki senden ..

уαηℓış уαρѕαм ∂α вєη мυтѕυz σℓѕαм ∂α уαℓηız кαℓѕαм ∂α вєη вιℓιяιм. αℓışıя ιηѕαη zαмαηℓα...

ßir Yanı tura bir yanı yazı ßir yanı da bana kaLmış ..

Nerdeysen orda kaL nerdeysen Görünme ßana Seni görecek yerLerim agrıyor ßugün ..

uçmayı sєviorsan düşmєyide bilєcєksin..
Korkarak Yaşıyorsan sadєcє Hayatı sєyrєdєrsin..

.....Son bir kez ağla ßana Gözyaşın suLara Karışsın ..

küfLenmiş Ruhum unutmadı seni haLa ..

кüçüк кüçüк dαмLαLαя göL σLαcαк уαкıηdα ..

bir kentte aşk için geLmek ne güzeL ama sakın aşk için bir kenti terk etme'' demişti birisi..
oysa biLinmezLiğin yoLcuLuğuna biLetimi çoktan kestirdim beN; gidiyorum.. kaçıyorum.. yorgunum...

Bir MasaLın Yokmuşuyum Ben Hiç Ben OLmuşmuyum?

Hep Körkütük Sewiyorum..Hep Tövbeler Ediyorum..

KraL OLmayanLara Taç Taktım İşte En Büyük Hatayı Burda Yaptım...!

Senden Haric Kimse Yoq...Sende Yoksun!

Dikkatli bakıo musun? .. Belki de bazı şeyleri saklıorumdur? :)

ÖLürken BiLe Yanımda OL SewgiLim Cennet BiLe ÇekiLmez Sensiz...!

Boşversene Sevgi İçinde sakLadığın YaLanındı senin Ve Ben Bunu Sana Hiç Söylemedim..Benim Üstümtede Deneyene Dek..

garip bir rüya gördüm bugün
ceLLatLarLa aram açıLdı.

BeLimi Büküyor Böyle AyrıLık..Werdiğin AcıLar Hasret Tanıdık..Görmedimki Birgün Senden YakınLık..Dönmesende Geri Farketmez Artık..!

Dünyayı Terk HaLindeyim Bedende Değilse de Henüz DuygudaDüşüncedeDüşte...!

Başka Sularda O Şimdi..Başka Rüzgarlar Arıyor..Başka Yollarda Yürüyor..

a benim uçmam gereeek istemiyorum ders çalışmak !

Boynu bükük solmuş bir çiçek gibi

Mutsuz

Renklerini kaybetmişçesine

Umutsuz

Hayal edemeyecek kadar

Yalnız

Sevilmeyen bir
Kimsesiz

SensizLik kanıma karıştı . .
Gücüm kaLmadı komadayım..

ηiγє вaηa hєя şєγ кσякu hєя şєγ тaSa
ηє qєćє ηє qüηdüz кaγqıSız