Dünyanın En iyi Yabancı 5 Hackerı |Resimli

endLesS

Webmaster
Konu Baslıgını Bılerek Oyle Yazdım CUnku Bu Şahıslar Tamamen Kendı Menfaatlerıne Calısan Kısıler :D
Bızım Turk Hackerler Hatta Bilişim Ve Güvenlik Uzmanları DIyelım Mısyon Ve Belırlı Bır Vızyonları Oldugu Icın Kar Gutmezler Yoksa Nasa | Portekız Istıhbarat | ab | bm | nato | ve aklınıza ne kadar Buyuk Sıte Gelıyorsa Alayını Hackledıler zonelerde Turk Imzaları Var :)

Buyrun Bakın Bakalım Kımler Varmıs :D

hacker1.jpg

Öncelikle yukardaki resimdekileri birlikte görürsenüz derhal orayı terk edin :) .Bilgisayar korsanlıgı dedimizde çogunun aklına gelen msn sifreleri,mail sifreleri kırmak gelir ama bu insanların yaptıkları bunlardan çok daha fazlası bu insanlar nasa’dan milyar dolarlık yazılım çalar tüm dünyadaki internet sistemini yaydıkları spamlarla tehtit ederler gelin bu dünyanın en iyi 5 hacker’ını tanıyalım.

Listemizin başında jonathan james Geliyor.

hacker2.jpg

Dünyada hacker sıfatıyla yakalanan 18 yaşından kücük tek kişidir.James tutuklandıgında 16 yaşındaydı.Şuçu ise ABD savunma bakanlıgının sistemine girip backdoor denilen virus’ü yerleştirdi.Nasadan yaklaşık 1.7 milyar dolarlık yazılım çaldı.Cezası 10 yıl hapis istendi.Bu ceza 6 aya indirildi.Ve iyi niyetten serbest kaldı.

İkinci Sırada Adrian Lamo

hacker3.jpg

Dünyada evsiz hacker olarak tanınır.Şuçu new york times ve microsoft sistemine girmiş olması.Aynı zamanda yahoo,citibank,bank of america sistemlerinede girmiştir.Cezası yaklaşık 65.000 $ ve 6 ay ev hapsi istendi.

Üçüncü sırada eskilerden en çok tanınan Kevin Mitnick.

kevin_mitnick.jpg

Kendisi dünyada en çok tanınmış hackerları arasındadır hatta hackler’lık sanatının ustasıdır.ABD tarihinde bilgisayar suçlarından 1 sırada aranmıştır.Hakkında ikitane film yapılmıştır.Freedom Downtime ve Takedown.En büyük şuçu telefon sistemlerini hacklemesiydi buradan istedigi bilgiye rahatlıkla ulaşabiliyordu.Yaklaşık 5 yıl hapis yattı.

Dördüncü sıramızda Kevin Poulsen

kevin_poulsen_sm.jpg

Hackerlar arasında Dark Dante olarak tanınır.En büyük suçu LA radio radyoevinin KIIS-FM telefon hatlarına girerek yapılan yarışlarda Porsche ve birçok ürün kazanmıştır.Cezası 5 yıl hapis.Şuan gazetecilikle ugraşıyor.

Ve Son sıramızda Robert Tappan Morris

05_robert_tappan_morris.jpg

Dünyadaki ilk solucan virüs’ü yaratan kişidir.Moris solucanı kendi isminden gelir.Yazdıgı solucanlar binlerce bilgisayar’ın agına girerek sistemlerin kullanılamaz hale gelmesinden dolayı yakalandı.Cezası Üç yıl ceza aldı. 400 saat kamu hizmeti yaptı.10.500 USD ceza ödedi.

---> Dünyanın En iyi Yabancı 5 Hackerı |Resimli

tabi cnm stresı yeter adama :D hele bırde sıtede acık bulamazsan başarısız olursan ruyanda bıle cooke xss ve joomla acıklarıyla ugrasırsın :D hahaha

ben öyle düşünmüyorum, severek yaptgın için sorun olmaz:D

hahaha bıse dıyemem orasına :D tabı bıde yanlıs anlasılmak var :D benım neler cektıgımı duymuşsundur :D neyse :D

bu devirde hackerlık yapıcaksan internet cafeden yapıcan.. :D yoksa aynen endLess gibi başın ağrır.. :D

benim de evime poLis geldi adminLerle beraber ama bişe olmadı bana :D

Her Zaman Kurtulacaz dıye bı kaide yok ben hergun ugrasırım buda hergun evıme gelmelerı anlamına gelır ama toplasan 6 yada 7 defa yakalandım ceza aldım cogunda :) ama Konu vatan miLLeT gerisi teferruat ;)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri