Dubai de yasamak

hacon

Kayıtlı Üye
only_in_dubai_10.jpg

only_in_dubai_11.jpg

only_in_dubai_1.jpg

rNiK0WJ.jpg

only_in_dubai_3.jpg

only_in_dubai_5.jpg

only_in_dubai_7.jpg

only_in_dubai_9.jpg

only_in_dubai_2.jpg

only_in_dubai_13.jpg

only_in_dubai_14.jpg

only_in_dubai_18.jpg

only_in_dubai_12.jpg

---> Dubai de yasamak

dubaide iyi yasayanlar yerli araplardirlar.diger yabanci calisanlar icin pek iyi bir yasam yoktur zannediyorum,dubai cok sicak bir ulkedir,kisin en soguk ayinda sicakli 28 derece olur,yaz ise 50 yi bulur,bu sicakta yasayabilirseniz ne mutlu size.

---> Dubai de yasamak

Valla ben bir hafta sonra orada yasayacağım resimlerdeki ornekler cok uç ornekler yerli Araplar'ı yani bakalım karsilasacakmiyim onlarla:)

---> Dubai de yasamak

..bir iki yil evvel benim bayan yegenim abu dhabi de bir yil ogretmenlik yapti, dubaiye 160 km.ayni arap emirlikleri icinde, iyi para veriyorlar ev kiraside sirkete aitti ayda 3000 dolar,ne varki dairenin klimasinin yaktigi elektrik ev sahibine aitmis,bir sene orda nasil dayandigina bende hayret ettim,ozel okul amerikadan ve kanadadanda bir cok ogretmenler gelmisler ama bir iki ay olmadan kacip gitmisler,gunduzleri sicak oldugu icin caddeler hep bosmus,ne diyeyim gideceklere bol sanslar tabiki orda calismak icin gideceklere.

---> Dubai de yasamak

Arabin yagi bol olunca olur boyle seyler kendileri luks ve gosteris icinde yasarken keske kucucuk bebeklerini kaybeden din kardeslerininde acisini paylasa bilseler aslinda vicdan olarak en yoksul toplum olduklarini gorebilseler

---> Dubai de yasamak

Valla suan oradayim resimlerdeki sadece son model arabal ile karşılaştım birde sicagiyla cok sıcak gercekten :( vatana ilk günden hasret kaldım ya

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri