DönMeLimiYim saNa......

PooяLy Bαbè

Bayan Üye
DönmeLiMiyim sana ;
BiLsem azda oLsa yerim var kaLbiNde dönmezsem ŞeReFSiziM…
BiLsem unuTmaDın beNi geLmezsem kaLpSizim..
BiLsem vermeDin kaLbini GeÇici HevesLEre , oLabiLsek eskiSi GiBi unutur döNerim,silerim her şeyi…Ama ne sen eski Sen , nede ben seni severkenki Ben..Degiştiin gibi degişTim bende
Unuttum dedim ,unuturum dedim,ama hep diyerek kaLdım,kaLmak zorundayDım..Ne senLe yapabiLdim , Nede seNsiz oLabiLdimAma ,artık aLışTım..yanLızLıgıma , verDigin acıLara ve yaŞattıkLarına…HemDe hepSine aLıştım…aLıştım kendiMi haraP etMeye,sabaHLara kadaR uyuMamaya…….aLıştım artık aşk DediGinin ve aŞkım diyişLerinin yaLan oLuşuna,….
aMa aLışamaDım eLLerimin araSınDa yok oLuşuna…

DönmeLiMiyim sana;
HAYIR dönMemeLiyim.. guRurumu almamalıyım ayaklar altına .ziYan etmemeliyim gençligimi….Düşünmemeliyim Bu kadar seNi.. çeKmemeLiyim deFaLarca “oFF” Larımı , içmemeliyim sigaraLarı üst üste, zehiRLememeLiYim Bir “seN” içiN..atmamaLıyım kenDimi sokaKLara , saLmamaLıyım heMen,sonLanDırmamaLyım bu kaDar çaBuk haYatı, durmamaLıyım böyLesine aciZ, yakışTırmamaLıyım kenDime bu kaDar hüzNü, uzak tutMalıyım kaRa baHtımı…veeee yiNe UNUTMAYA çaLışmalıyım seNi..

DuymamaLıyım aCı sözLErini, herGün geçerKen sen yoLdan dönüP defaLarca bakMamaLıyım sana, durMamalıyım penCere de geçişine daKikalar kaLA GörmemeLiyim seNi , saymamaLıyım adımLarını.

AMA ARTIK UNUTTUM SENİ BÖYLE DEYİP BÖYLE KANDIRMALIYIM KENDİMİ

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri