diskopat

diskoPaT

Kayıtlı Üye
picture.php

Nasıl desem nasıl anlatsam, nereden başlasam bilemeyiverdim :D

Sağda elini yastığa atmış artis edasıyla poz veren benim tombulluğum..Yanımdakide kardeşim :)

1987 yılının haziran ayının 11. gününe denk gelir doğum günüm..Bir akşam üzeri doğumumla ailede bi nevi eğlence kaynağı oluvermişim hemen..Çok şımarık nazlı, her istediği alınıp şımarık büyüyen bir çocuktum..Çocukluğumdan beri ailem her istediğimi yaptılar sağolsunlar, halada yaparlar ellerinden geldiği kadar..

İlkokulda çok sessiz ve sakin bir çocuktum..
Ama Ortaokul ve lise hayatım çok zorlu geçti..Matematik fizik ve kimya hocalarıyla bi türlü anlaşamadım..Uzun yorucu ve tatsız şeyler yaşandı okulda..Baya sıkıntı çekip fena dayaklar yedim :D Yinede uslandım sayılmaz..Lisedeki ortamımı hiç bozmadım hala görüşürüm arkadaşlarımla..

Üniversite sınavına ilk girdiğim sene sınavı kazandım.. İstanbul üniversitesinde Muhasebe okuyorum şu an..

Çok pasaklı ve salaş giyinmeyi alışkanlık haline getirmişimdir..Spor ayakkabı ve spor gömlek takıntım var..Görünce dayanamıyorum..Çocukluğumdan beri mükemmel bir Trabzonsporlu olarak büyüdüm..Gerektiği kadar maçlara gitmeye özen gösterdim her daim..

İlişkilerimde yalansız hava sahasını destekledim her zaman..Kısa süreli hiç bir ilişki yaşamadım şu ana dek..Benim sevdiğim kız akıllı, acz içinde olmayan üretken ve anarşist ruhlu olmalı..Hiç bir birlikteliğimin karşı cinsi ilişkim bittikten sonra sağolsun arkamdan konuşmadı..

Hep tecrübe kazanmaya çalıştım insanlardan..Kimseye kafadan on vermem..Kolay kolay alıngan bir yapım yoktur..Arkadaş ortamlarında güldürmeyi gülmeyi ve eğlenmeyi çok severim..Maç olduğu akşamlar çok stresli ve agresifimdir..

Son olarakda iki kardeş olduğumuzu ve Aslen Trabzonlu olduğumu belirteyim..Karadeniz yemeklerini (mıhlama ve turşu kavurma) çok severim..

Bizim karadeniz insanımız kadar zeki akılı ve sorunlara çare bulabilen komik insanlar dünyada çok nadir bulunur heralde..

Kafası ruhu beyni mekanı dağınık üşengeç ve bazen çok sık tembellikte kötü huylarımdan :D

Site çok güzel eskiden üye olmuştum ama şimdi daha bi benimsemeye başladım siteyi yeni yeni..

Hoş kalın emi :D:D

---> diskopat

Muhasebe okuyosan tabi ki salaş giyincen , o derslere kafa dayanır mı :D memnun olduk...

---> diskopat

Tanıdığımıza sevindik hemşo ama daha yeni görüyoruz seni bayağı eski üyeymişsin daha çok takıl :)

---> diskopat

Teşekkür ederim ilginiz için :) Daha çok buralarda olacağım inşallah, şu finalleride bi vrsem :D

---> diskopat

Saklambaç

sen,
çocukluğum da
gözlerimi yumup
bir duvara saydığım saklambaçtın.
yıllar geçti
sen hala yoksun
şimdi
ne zaman bir duvar görsem
gözlerimi yumup adını sayıklamaktayım

08,11,2010
ne olur bir gün ansızın çıkıp
yalnızlığıma sobe de

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri