Dinle Günlük

kanatsz melek

Bayan Üye
Dinle günlük

Kimseye anlatamadıklarımı sen dinle...
Babam 2 gündür hasta yürüyemiyor. Dün bütün gün evde yattı. Hiç yürüyemiyor, canı çok acıyor. Bugün sabah lavaboya gitmek için kalkmış, annemden yardım istememiş. Annemde o sırada kapının önünde çamaşır seriyormuş. Babam canının acısından yere düşmüş. Kardeşime ve bana seslendi. Bayağı bağırdıktan sonra annem eve koşa koşa girdi. Ben babamı yerde görünce ağlamaya başladım.
Ambulansı arayın dedi babam. Annem 2 kere aradı meşgul çıktı hep. En sonunda düştü. Annem ambulans çağırdı geldiler 10 dakika sonra.
Ambulansı gören bütün komşular eve doldu. Gelen sağlık ekipleri acil birşey olmadığı için açıklama yapmaya başladılar. Hastaneye götürürüz ama iğne yaparlar bırakırlar dediler. Babam gitmek isteyince götürdüler. Neyse gittiler eve taksiyle geri döndüler.
Babam bütün gün yattı...
Ben kötü birşey yaptım :( Babamın telefonu şarzdayken gelen mesajlara baktım. Babam annemi aldatıyor. Gelen mesajlar pek iç açıcı değildi. Yazık çok yazık...
Bütün gün aklımdan çıkmadı.
Öğlen oldu. Kardeşim abla çarşıya inelim diye kafamı şişiriyor. Sinirlendim inmem ben seninle falan dedim tersledim çocuğu ağladı falan. Bayağı ağladıktan sonra babam gidin çocuğu 1 saat çarşıda gezdirin getirin dedi. Kardeşim ben ablamla çarşıya inmem diyince annemde gelmek zorunda kaldı. Babam evde yalnız kaldı. Çarşıya indik kardeşim karnını falan doyurdu. Birşeyler aldı eve dönüş yolunda bizim mahalleden komşuyla karşılaştık. Hep beraber geldik. Ev yolunun üzerinde kına gecesi vardı. Biraz orda durduk. Elimizde poşetler vardı. Eve bırakıp tekrar kına gecesine geri döndük.
Gözlerim hep tanıdık birilerini arıyordu. Çok üşüyordum. Hava oldukçe serindi.
En sonunda o'nu gördüm. (eski sevgilimi) Beni izliyordu. Fark edince hemen ben çok üşüdüm diyerek eve geri dönmek istedigimi söyledim. Gerçektende çok üşümüştüm. Bizim eve gittigimizi görünce oda toparlandı. Evi bizim yakınımızda. O da arkadan geldi.

Söylemek istediğim çok kötü bir gündü.
Herkese iyi geceler...​

---> Dinle Günlük

ÖnceLikLe günLüğün HayırLı oLsun

Gerçekten çok kötü bir gün geçirmişsin :( Babanada çok çok geçmiŞ oLsun :(

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri