Dianz Biyografi

RaPizM^^

Bayan Üye
Photo-0157.jpg

# Türkiye'nin İLk Ve Tek Rap Yapan Siyahi Rapcisi #

14.07.1990'da Ingiltere/Londra'da dünyaya gelen Steven Mbemba Efecan DİANZENZA iki yaşından itibaren Turkiye'de Yaşamaktadır.
Izmir ve Antalya gibi şehirlerde yaşamış olup şimdi hayatını İstanbul'da sürdürmektedir.
''Her Siyah Delidir'' adlı albümünün ilk klibini 'Sit Down' adındaki eğlenceli parcasına cekmistir

Çalıştığı isimlerden bazıları; Pit10,Beta,Tuhan Deniz,Ufuk S.,Vurgu,Berque,Rashness,Kardio,Hayki,Patron Kaplan,Rapozof,Acarkhan vb.

nkapakdianz3br9.jpg

dianzherzencideli400arka.jpg

---> Dianz Biyografi

Efecan Dianzenza... YERLİ WİLL SMİTH DEFİLEDEN DEFİLEYE KOŞUYOR!

efecan_melezmanken.jpg

Model Of Models Türkiye yarışmasında birinci olan ve ülkemizi Kasım ayında Endonezya ‘da yapılacak olan yarışmada temsil edecek olan Efecan Dianzenza’nın,şansı açıldı.

15 Haziran’da yapılan Model Of Models Türkiye yarışmasında birinci olan ve ülkemizi Kasım ayında Endonezya ‘da yapılacak olan MR. Internatıonal yarışmasında temsil edecek olan Efecan Dianzenza’nın, Cemil İpekçi’nin Mardin’de yapılan Bir Doğu Masalı: Dört Mevsim'defilesiyle şansı açıldı.

Türkiye’nin ilk melez erkek modeli olması ve Will Smith’e benzerliğiyle dikkatleri üzerine toplayan Efecan Dianzenza defilenin ertesi günü Ankara’da Abdullah Öztoprak’ın İlk Işık : Osmanlı defilesinde yer aldı. Eskişehir Moda Günleri kapsamında koreografilerini Ferhan Aral’ın gerçekleştirileceği defilelerde de görev alacak.

---> Dianz Biyografi

2010 Model of Models Türkiye birincisi Efecan Dianzenza, Endonezya’da düzenlenen Mr. International yarışmasında ülkemizi başarıyla temsil etti. Ulusal kostümü Cemil İpekçi tarafından tasarlandı. 52 ülkenin katıldığı bu yarışmada Efecan ülkesine 6. olarak döndü.

Singapur, Malezya ve Endonezya gibi ülkelerin ajanslarından çok ciddi tekliflerle karşı karşıya kalan Efecan şimdilik sadece Türkiye’deki işleriyle meşgul olmak istediğini söyledi. Türkiye’nin tek melez mankeni, Blue Jean ve Cosmopolitan gibi dergilerin şubat ayı sayısında röportajlarıyla karşınızda.
Dubai'de düzenlenen Splash Fashion Show organizatörleri İstanbul'da manken seçimleri yaptı. 100 civarında türk modelin arasında tek Türk manken olarak Efecan Dianzenza seçildi. Bu ayın 19 unda muhteşem şov için Dubai'ye gitti.

---> Dianz Biyografi

Efecan Dianzenza… PETEK DİNÇÖZ KLİBİ ONA ŞANS GETİRDİ…

petekdincoz_efecan_dienenza_MNS.jpg

Bu hafta yayına giren Petek Dinçöz' ün ‘Sihirbaz’ adlı şarkısının klibinde Petek Dinçöz ile kameralar karşısına geçen Efecan Dianzenza 'ya bu klip şans getirdi.

Klibin yayınlandığı 2. gün üç tane iş teklifi alan Efecan Dianzenza; “Şansa inanıyorum Petek Hanımın bana kattığı şansa daha çok inandım. Bugüne kadar hep içinde olacağım işleri ve gelen teklifleri inceleyip doğru işlerde olmaya çalıştım, seçici davrandım ve görüyorum ki çok iyi yapmışım. Klip yayınlandıktan sonra düşünmeme bile gerek kalmayan 3 güzel iş teklifle karşılaştım” dedi.

Babası Kongo’ lu annesi İzmir’ li olan Efecan, 2 yaşından itibaren İzmir’ de yaşamış. Hemşerisi Petek Dinçöz' ün klibi için;
“-Teklif geldiğinde hiç düşünmedim bile. Çünkü hem hemşerimdi hem de Can Tanrıyar ile olan ilişkilerindeki vazgeçemeyiş ve Petek hanımın tutumu Türk kadının sadakatini simgeliyor bana göre. Çünkü ünlülerin dünyasında bu kadar uzun soluklu ilişkiler hiç yok ve Petek Hanımı Türk halkının sevme sebeplerinden bence en önemlisi bu”
dedi.

---> Dianz Biyografi

Pit10'la beraber olduğu organizasyonda ekipteydim..Sesini pek beğenmiyorum açıkcası

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri