Dert Ortağım GünLük ~►

ayLinnn

Banned
Selam günlüğüm;

Sabah ilk Emrah^ın mesajıyla uyandım...

Uyuyan bir şehirde ve de karanlığa sürüklenen bir zamanda, yüregimde saklı olan aşkıma. Suskun bir günün umutlu bir öpücügünü gönderiyorum. Günaydın aşkım.
Bugün izinliydim kuzenle gezdik dolaştık.Alışveriş yaptıktan sonra yoruldum dedim cansum gel şurda oturalım o da kırmaz kuzenini tamam balım dedi o sırada annem aradı nerdesiniz die biz teyzenlere gidiyoz geliyonuz mu? Tabi ben çok yorgunum dedim gitmek istemiyodum tabi Cansu'ya sordum oda yok ya bende gelmiyom halama dedi annem teli kapadı... Cansuyla yolda yürüyoduk pet shopun önünden geçerken kızın elinde tavşan gördük dedimki cansu kız alalım mı 2 tane o dioki ben besleyemem korkarım ben tabi aklıma bişey koydum mu yaparım dedim alalım Cansu korkudan girmedi diom gel evcil seni yemez yok sen al gel dio :)ben aldım eve geldik bu seferde Cansu bırakmıyo tavşanı dio birini bana ver annesi dio olmaz tek büyümez ben de evet diom yarın beni tekrar götürcek oraya kadar off günlükkkk off bugünlük yeter...
iyi geceler
...

Son düzenleme:
---> Dert Ortağım GünLük ~►

Hayırlı olsun.... Benim de bir zamanlar tavşanım vardı: fıstıklı çikolataya bayılırdı :D

ben geldim günlükcagızım;

bugun saat 6'da kalktım iş alışkanlıgı galiba kendimi çok kötüü hissediyorum...:M:M Her sabah oldugu gibi emrah^m mesajıyla uyandımm...:R
İzinli oldugumdan haberi yoktu. sonra ögrendi tabi Cansu sayesinde... :)
Neysem hemen tavşanlarım (Pırpır ile Bıcırıgı)sevmeye gittim ve şok bi şekilde geri döndüm... :(Anneme sordum pırpırla bıcırık nerde...?Bilmem nereye koyduysan ordadır... dedi. Ama bir arıyorum görmeniz lazım....:)En son kardeşimin odasına baktım tavşanları yanına almış oturuyolar yatagında :) Aldı beni bi gülme...

Neyse günlükcagızım:
birden eski kankalar aradı.
Enes dioki ya bugün buluşacaz sen geliyon mu? ben de kim kim dedim Esra,Ayşe,Mert,Emre,Sibel,Emine,Atakan,Pınar*ım,Sercan Eski lise ve dershane arkadaşlarımız ...Tamam geliyom dedim ...teli kapadım ...Annem beni çagırıyomuş megerse ceren gelmiş.... dioki cerenle gidin...Ceren dio yok halam ben gitmiyom ... Kıza yalvarıyom resmen kız gel gidelim o sırada Cansu*mm geldi...Evlerimiz yan yana oldugu için bizden hiç çıkmaazlar....
Tam Cansu*ma diecektim gel die birden ceren dedi ben geliyom.... ay bunlar birbirlerini fena kıskanıyolar... Çok kıskançlar yaww delircem artık....:R
Ben dedim durun kavga etmeyin 2 nizde gelin...hem yarısını tanıyonuz canınız da sıkılmazz... Biri dio o gelirse ben gelmem annemin artık damarına bastılar... Bagırdı kızlara hanginiz gidiyonuz Aylin'le
Kızlar korktu galiba tamam ikimizde geliyoz...Beni aldı bi gülme...Canım annem sonunda çözüm buldu:R Buluştuk işte sınıftakilerle en sonunda eve geldik kızlara diom nasıldı diolar bana bişey sorma ölüyom galiba yürümekten....:)
Emrah ardı nerdesiniz die ben diom evdeyim ceren almış enişte evdeyiz sende gel dio kız sus deli etme beni diom ....
bugünüm süperdi gül gül öldüm dert ortagım yaşadıklarımı sana anlatmasam naparım ben....

yeter artık devamı yarın olacaklarda duruma baglı günlükcagızım

11.10.2010
Bugün hergün oldugu gibi 6 da kalktım hazırlandım kahvaltımı ettim ... evden çıktım durakta servis bekliyom tabiki..geldi bindim bi kaç dedikodu tabiki ben hiç dedikoduyu sevmeyen insan başladılar yanımdakiler bende dinliyom.... ay komedi gibiler hiç olmayam şeyi sallaya sallaya anlatıyolar aldı beni gülme :)
ee sonunda geldik direkt olarak odama gittim yerleş falan derken otur dosyalara bak :) işim kolay yani oturuyom ama çok yoruluyom yani oturdugum yerden yoruluyom :R

Sonra iş bitti servis bekle eve git 1 saat yemek ye dinlen 1 saat sinirlendim artık :)dedim uyuyom bn odama gittim uyudum birascık işte nete girdim çıktım ...fatih aradı kanki nerdesin evdeyim diom ceren gili filan al da bakkalın önündeyiz tamam dedim indik çekirdek çıtladık ceren eve gidiyom dio cansu yanımda kaldı ... konuştuk dolşatık eve geldim emrahı aradım konuştuk kapadım eve bukadar öptüm seni günlükcagızım....:106: :R​

Sen var ya... Sen;

Sen, çözemediğim bilmece gibisin...

Sen, sevmeye kıyamadığım,

Dünya güzeli şirin bebeğim, birtanemsin.

Sen, karanlık dünyama doğan,

Yaşam kaynağım, dünyamı aydınlatan güneşimsin.

Sen, sığınmak için sabırsızlandığım,

Kasırgalar kopan denizdeki limanımsın.

Sen, uyanmak istemediğim

En güzel düşlerimdesin.

Sen varya güzelim,

Tek sevdiğim, beklediğimsin.

Sen, damarlarımda dolaşan kanım!

Sen, ömrümü geçireceğim ?!

Sen, yeryüzündeki diğer yarım!

Sen, yaşam pınarım!

Sen, tutunabileceğim tek dalım!

Sen varya güzelim, sen!

Sen, bil ki, sadece benimsin canım!!! :R :R :R :R

Sevgili günlükcüğüm...
Bugün oldugu gibi 6 da uyandım...çok sinirli bi şekilde...işe gittimmm çalıştım iş pek yoktu. €ve geldim.Uyudum uyumak ne kelime ...3 saat uyumuşum... şoktayım hâla sonra alışverişe çıktım.Aslı*m gördüm bitanem nişanlanmış...:R
Nişanlısıyla alışverişe çıkmış...€nişteyle tanıştım.
Neysem çok yoruldum sonra eve gelcektim teyzem aradı gel die kızların yanına gittim saat 5 oldu. Geldim pc ye girdim çıktım anneme dedim Pınar geliyomuş die duydum gelsin dio(pınarda kankam oluyo)geldi oturuyoruz bizde kalcak...uyumam artık uyutmamda :) yarında işe gitmem...
bugünlük bu kadar Öptüm şekerim güle güle...:R

σ qєLмєdєη кaLdıямaγıη ćєηazємi.. вıяaкiη SσquSuη ćєSєdiм..вєη ćaηıмdaη ćσq Sєwdiм.. кiм вiLiя вєLкi σ da Sєwмişтiя..вıяaкıη öятмєγiη γüzüмü.. Sση кєz qöяSüη вєηi..duγмaSiη pişмaηLıк ûzûLмєSiη.. Sσquк єLLєяiмi awuςLaяiηa aLSiη.. SuSтuямaγη aqLaSη.. σηuη qözγaşLaяi daмLaSη üzєяiмє...........кєηdi єLLєяγLє кσγSuη кєFєηє..... wє... Sση кєz.. FıSiLdaSη кuLaqiмa..Sєηi Sєwiσяuм втaηєм кaLк diє...

Sevgili günlük;
Onsuzlugumun 2.günü...
bugün yine aynı saatte uyandım işe gittim geldim ... Yigencikler bizdeydi onları parka götürdüm..gezdik dolaştık markete gittik çıktık ablam geldi.iyice gezdik abim arabayla almaya geldi dolaş dolaş bi hal olduk zaten bayramada ne yapcaz die konuşuyoduk belki istanbul'a gitcem...bu hafta belli olcak sonra eve geldik enişteme takıldım filan kankalr aradı ve dışarı çıktım kapıda oturduk çekirdek çıtladık... eve geri girdim onsuz tek kaldım...napcam bilmiyom ama ben onu kaybetmedim onu anladım ve beni gerçek sevmediğini gerçek seven asla terk etmezmiş...bunu anladıgıma çok sevindim ileride iyice baglansam nolcaktı orasını bilmiyorum...Bugünlük bukadar öpüldün...

Sevgili günlük'can
Bugün her gün oldugu gibi 6'da uyandım.Kahvaltı hazırla kahvaltını yap çok sıkıcı oluyo.(bari biri Uyanıpta aileden tabi demezmi kalkıyımda kahvaltısını hazırlıyım...)
sonra gitim servis beklemeye saat 07:05 baktım ögrenciler gdiyo okula hatırladımki ögretmenlerimize ders anlatmasın die az çektirmedik :) Şimdi ben ögretmen olacam bakalım beni kimler üzecek :) Anlaşırız inşallahta söz dinlerler.Çocuklar diyalogum güzel oldugu için çok iyi ögretmen olurum yani anlaşması kolay olur inşallah.Staj görürken Anasınıfında ögretmenin yanında oluyoruz hep bende yanındayım çocugun teki bana aşık olmuştu :)Halâ da aşık :) annesi ögretmene söylemiş :) ögretmende bana ay gül gül öldüm :) Demişki anne bi kıs geldi çok şekey sonra her çizdiği resimin altına adımı yazmaya çalışıyo bi a harfini yapmaya çalışıyo görseniz gülersiniz.bu çocuk halâ bize gelip gidiyo annem tabi dururmu ben ünideyken gelmiş annem demişki sizi evlendirim mi çocuk demiş dur ben büyüyüm öyle annem demişki o zamana kadar evlenirr demiş :) yengem kopmuş yha sinir şeyler :)Halâ okulda staj gördüğüm için hergün elimde eve 2 dosyayla geliyom hep o çocugun resmi :)
Sonra; Cansu^mla Gezerken çıktıgı oglan geldi kapının önünde oturuyolar.Tabi ben çekirdek çıtkıyom birden teyzenin teki geldi. Demezi bunlar napıyo orda filan benden çıt çıkmıyo anaları babaları yokmu filan teyzemde balkonda bi ona bakıyom bi ona anladı tabi kadının biizim kuziyle enişteye dediklerini sessizcene izledi...bozuntuya wermedim tabi ...Birden cansu^yla Caner geldi bana baldız der kendileri kayda bizde oturak filan ..Teyze bir bozuldu bir bozuldu anlatamam sonra çekip gitti bizde dagıldık eve geldik annem dio noldu gülerek geldik anlattık nasıl gülüyo :) annem herşeyimi bilir walla :)
bugünlük bukadar cancanım :) by by​

selam bitanecikim
Bugün saat 8 de uyandım. kahvaltı yap odanı topla filan 9 oldu abim aradı kuzum işin varmı die ben de yok dedim.. dedi bugün alışverişe gidelim ben tabi dururmuyum tamam dedim hazırlanmam 1 saat sürer tabi geldi ama bu sefer geç geldi biliyoki geç giyincem hazırlancam... sonra dedi yürüyerek gidek bende olur dedim sonra yürü anam yürü karşıma tel bayisi çıktı kont yükledim sms yaptım ordan oraya giriyoz ... bu sefer abim hadi gidek filan demedi elbise magazasına girdim daha çıkamadım hiç bişey demedi ...aldık bişeyler geziyoz alışveriş merkezine girdik komedi gibiydi dondurma yedik filan ıyyy karnım agrıdı bi daha yemem dedim abim diyo dur bitane daha alım inadına yapıyo sinir ama onu çokkkk seviyom yha bitanecik abimmm <3 :R
sonra gez gez bi hal olduk daha gitmeye niyeti yok beyefendinin sinir edip duruyo insanı yha yoldan gçen hakkında yorum yapıyo :)sus diom bi susuyo tekrar.en sonunda sustu...
sonra bi magazaya girdik abim karısına bişey alcak şimdi kız yanımıza geldi abimin arkisimiymiş ne beni bir süzüşü war abim dio kız noldu yok bişey dio birden demezmi yeni yenge hayırlı olsun abimi aldı güLme sonra yok filan dedik o benim abim kız özür diledi abim biraz küçük gözüktüğü için sevgilim sanıyolar.

Sonra kızın kardeşi geldi benle tanıştırdı direk kız telimi aldı abimden güya bizim iş yerinde işçi lazım olursa arayacakmışım ... :) delüüüüü
sonra akşam bi mesaj geldi ben eser bende diom bu kimki ceavp wermedim başladı kendini anlatmaya iş te ablamla abin arkadaş filan bende mesaj attım pardon kimsin die hiç cevap wermedi bilerek attım tanıdım ama :) maksat kötülük :):):)
abime söyledim sen sardın başıma gülüyo :)
sonra birden teli çaldı abimin çok sevindik yengem bir oglan dogurmuş yani hala oldum :):):)

yaşlandım şimdik dertlendim :)

adını ne koyak dediler direk gidip çocuga ilk elbisesini ben aldım adınıda ben koydum :) (Berke*mmm)
halası yesin seni kuzum benim
o oglanla ablası hastanedeydiler ben eve geliyodum bir baktım biri bagırıyo döndümki o oglan takıldı peşime bırakmadı peşimi ya sinir oldum...
eve kadar bıraktı bi yandan iyiki bıraktı bizim sokagın serserileri war kapının önünde sinirler ya sinir oluyom bebelere çocukla beni konuşurken görünce hepsi oglana bi bakış attı :)
yakında agzı burunu kan içinde gelirse şaşmam...
bugünlük bu kadar...
öptüm

halası yesin seni balım benim(Berke*mm)​

Son düzenleme:

yazının rengi ne kız öle :D okuyamıyorum :p

oyyyyy günlük canım çokkkk özledim seni beLLi sen de özledin beni :174:

neysemm
Bugün sabah yeni geLdik izmirden Ahmet'canım yorgunluktan ölüyo tabi gitti direk uyumaya tabi bizim arkadaşlar beni çagırdı gel işte pikniğe gidek die o yorgunLukLa durmadım bana piknik desinler koşa koşa giderim :)
neysemm geLdik piknik alanına anammmm ne görim kimsecikler yok aLLah aLLah dedim sonra baktık erken geLmişik doLuştuLar sonra mangaL filan benle Esra'yı bakkaLa yoLLadıLAr e ne aLcaz diom alın geLin diolar yha sinir oldum ne alim üffff aL işte bişeler sinir oLdum tekrardan sormadan para harcadık baya :) ye iç en sonunda voLEybol oynuyoz bunlar ordaki kızların masasına atıyolar gidip alıyolar off düzgün oynayın diom yok işte yenge kazancan diolar :D :D seviyorum sizi yhaaaaaa :pp
Sonra bu seferde Esra başLadı erkeklerin masasına bunlarda bizim üniden çıktılar gül gül öldükkk :)
en sonunda eve geLdim yine (aç gibi yemek yedim ) artık patlıyacam :D

ayy ayrı ev çok kötü oLuyo Annemi özLedimmmmmm :(

Sevgi güneşiydi sanki gözlerin,
Her bir hâllerini özledim anne,
Sen gittin gideli boş kaldı yerin,
Gonca güllerini özledim anne. :( :(

bilgisayar'a girdim ve haLa biLgisayardayımmm
yeter bugünLük

SeviLiyosun bebeğim :R :R :R :R

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al