Depresif Anılar

Debresif

Bayan Üye
Selam Günlük Beni Fazla Tanımıyorsun bu ilk sana karalamarım zaman buldukça dökerim içimi :) Dökebildiklerim kadarı ile duvar olup sorgusuz dinlemen dileğiyle :)
Bugün hayatım boyunca en sevdiğim tembellik günümdü :) Hani şu hiç bitmesin denilen günlerden pazar canımın istediğini programsız zaman sorunu olmadan yapabildiğim kocaman haftadaki tek günüm. Yine buruk bir veda ile kapatıyorum bu günümüde. Günlük devlet bayram tatilini kaç gün yapmıs hala öğrenemedim devlet belirleyene kadar biletlerde bitmiş bugün zar zor bulup aldım ama bakalım umarım 9 gün olur tatilde az gezeriz takılırız sana anlatacak bayramlıklarımız olur. Biz büyüdük ve artık elimizde şeker çantaları ile kapı gezmeler el öpmeler bitti. Yeni nesil bile yapmıyor artık. Zamanın çocukların deyimiyle şeker bayramı 9 gün tatil özleminden ibaret kaldı sanırım. :) Ah o eski bayramlar yok mu tüm aile büyükleri toplanıp o yapılan bayram kahvaltılarını özlüyorum en çokta tabi bide tek tek el öpüp harçlık devri olmassa olmazımız değilmiydi :) komşulardan alınan renkli şekerlemeler ayrı bayram tadıydı. Tabi birde yeni bayramlıklarla gezmek bayram çocuğu olduğumuzu en iyi özetleyendi. Bir gün önceden heyecan sarardı küçük yüreklerimizi yarın yep yeni ayakkabılar elbiseler ile bir sürü şeker toplama harçlık toplama ve maytap oynama zevki ile :D

---> Depresif Anılar

iyi geceler günlük bugün seni ektim gibi düsünme sadece konusmak istemeyecek kadar dolu bir gündü :)

---> Depresif Anılar

Hayat Beni Neden Yoruyorsun...

Neden bütün arızalar beni buluyor diyorum bazen ve düşünüyorum hayatımda erkeksiz daha mutlu olduğumu hayata dair gerçek sorunlara odaklandığımı farkediyorum ne zaman ki bir erkek giriyor hayatıma çiçekten böcekten ottan saptan sorunlarla yığılı bir hayat karşılıyor ve soruyorum kendime; "Kızım sana rahatmı batıyor?" neden müsade ediyorsun çiçekten böcekten sorunlardan oluşan bir erkeğin hayatına girmesine...

---> Depresif Anılar

Selam günlük
Çok canım sıkkın...

Bir erkek karşıma çıksa ona söwsmem rahatlatır belki bilemiyorum kim olduğunun şuan için bir önemide yok türünden biri canımı fena sıktı ve oda o türünden olsun yeter..
Kendimi kötü hissediyorum. Sanırım çözüme odaklanmam lazım uzatmaları oynamak sorundan baska bir şey getirmiyor. İpleri koparmak daha ferahlatıcı olacak gibi. Birde kızlar neden eş cinsel olurlar derler. Böyle erkek türleri olduğu sürece kendi türlerinden tiksindirdikleri için olabilir:91:

---> Depresif Anılar

Bugün rahat bir uykudan uyanmanın verdiği bir huzur ile güne başladım. Akşama kadar her günkü iş güç akşam eve kendimi attım bir soğuk maden suyu açtım yanında sigaram dinlendiğimi hissettim. O aradı açmadım hiç aksamımı bozmaya niyetim yok rahat batmıyor yani anlıyacağın günlük biraz kafamı dinlemeye ihtiyacım var. Sakin sükut günler istiyorum.

---> Depresif Anılar

Günlük bu son yazım kendine iyi bak bir baska yerde bir baska zamanda görüşmek üzere esen kal :)

---> Depresif Anılar

Günlük bu son yazım kendine iyi bak bir baska yerde bir baska zamanda görüşmek üzere esen kal :)

Aslolan yürektir..Mekan önemli değil ki..

Devam edin,kalın..

Çünkü gitmek fikir ve duyguları da yarım ve sahipsiz bırakmaktır..
Ki ilke önemlidir bir fikre ve duyguya sahip oluşta..

Son düzenleme:
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri