deprem oluyo bizim ev yıkılmaz çünk..

Skaikru

Kayıtlı Üye
adszyhs.jpg

---> deprem oluyo bizim ev yıkılmaz çünk..

onur denen kişi baya karaktersizmiş. çok yazık böyle insanlara allah hidayet versin. komik bulmadım..

Bu arada o Onur ben değilim haberiniz olsun sonra şey etmeyin yani xD

onur siz olun ama onur"suz" olmayın :)

sanırım arkadaşınız , yada takip etmiş olduğunuz bir siteden birisi. ?
yanlış anlamayın lütfen ama böyle bir sistede böyle aptalca birşeyin paylaşılması çok yanlış buluyorum.

ne demek allah size titreşim gönderdi demek.

bazı kelimeler düşünerek yazılmalıdır. gülünücek bir durumda değil depremde kayıp eden olsaydı böyle aptalca bir şey yazamazdı. insanlar bu kadar düşürmemeli kendini.

kesınlıkle hades bey bende onu anlatmaya çalışıyorum. ağlancak halimize gülüyolar. ne desek boş sanırım :)

onur siz olun ama onur"suz" olmayın :)

sanırım arkadaşınız , yada takip etmiş olduğunuz bir siteden birisi. ?
yanlış anlamayın lütfen ama böyle bir sistede böyle aptalca birşeyin paylaşılması çok yanlış buluyorum.

ne demek allah size titreşim gönderdi demek.

bazı kelimeler düşünerek yazılmalıdır. gülünücek bir durumda değil depremde kayıp eden olsaydı böyle aptalca bir şey yazamazdı. insanlar bu kadar düşürmemeli kendini.

evet takip ettiğim bi site, yalnız o sadece bi takipcinin yorumu, sitenin paylastığı birşey değil.
Orada adam haksız da sayılmaz ama sonucta doğal afetler Allah' tandır.
Bu depremler insanlığa uyarı olabilir. Örneğin Nuh peygamberin zamanındaki büyük tufan.

peki site sahibi incinin kurucusu kimdir necidir nasıl birisidir bunuda bilmek gerekiyor değilmi.

bakın belki yaşınız ufak başınızda olan kişi ney ise sizde o olursunuz.

deprem uyarıcı ola bilmekle doğaldır zaten.sizden ricam bu tür paylaşımlar kaliteyi düşürür. kimlere pirim verdiğinizi unutmayın derim.

"dinin şakası olmaz"

peki site sahibi incinin kurucusu kimdir necidir nasıl birisidir bunuda bilmek gerekiyor değilmi.

bakın belki yaşınız ufak başınızda olan kişi ney ise sizde o olursunuz.

deprem uyarıcı ola bilmekle doğaldır zaten.sizden ricam bu tür paylaşımlar kaliteyi düşürür. kimlere pirim verdiğinizi unutmayın derim.

"dinin şakası olmaz"

Tamam.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri