Dengesiz Bir Aşkın Anatomisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mutlukadin

Bayan Üye
DENGESİZ BİR AŞKIN ANATOMİSİ- DUYGU ÖZLEM YÜCEL

Aşkın en sürükleyici ve heyecan verici halini okurken zaman zaman şaşıracak bazen oldukça eğlenecek ve kimi zaman gözyaşlarınıza hakim olamayacaksınız. Çünkü bu kitap duygularımızın en derinlerine girip onları bize hatırlatıyor. Bize; insan olmayı, aşık olmayı, birinin karşısında sadece kendimiz olabilmeyi hatırlatırken samimiyetiyle okuyucuyu alıp götürüyor.
Kalemin akıcılığı, duyguların heybetine karışınca ortaya oldukça naif ama tanıtımda da dediği gibi bir o kadar fırtınalı bir aşk hikayesi çıkmış.
Kendisi de kitap kadar dokunaklı olan tanıtımına gelince;

Büyülü bir aşk ve sırlarla dolu bir ikili delilikler hikayesi…
Soluksuzca okuyacağınız ve kalplere iz bırakacak modern bir aşk masalı!

Aslı ve Can, hesapsızca yaşanacak bir serüvenin birbirlerinden habersiz kahramanıyken hayat onları bir araya getirdi ve aşkın her hali onların bedeninde can buldu.
Tesadüflerin gizemi onları fırtınasına katarken, büyük sır büyülü bir girdap gibi onları an be an içine çekiyordu. Ve onlar her şeyden habersiz, pervasız aşklarının girdabında savruluyordu…
Dengesizlik, heyecan, mutluluk, karmaşa, bilinmezlik, sessizlik, kahkaha ve gözyaşı…
Tüm duyguların harmanlandığı, durdurulamaz bir heyecan ve bu heyecan denizinin içinde savrulan iki umarsız aşık…
Hayatı değiştiren anlar; bir bakış, bir gülüş, bir dokunuş, bir kavuşma ya da bir yok oluş ve akıllara kazınan tek bir soru; “Neden?”
Bir aşk hem bu kadar gerçek hem bu kadar sırlarla dolu olabilir mi?
Bir aşk hem bu kadar yakın hem bu kadar mesafeli yaşanabilir mi?
… Çünkü onlar için aşk; bir vardı, bir yoktu!

“Ona kavuşmak istediğim kadar hayatımdan çekip gitsin istedim.
Ona bağlanmak istediğim kadar hislerimin heybetinden kaçtım.
Ve onu sevdiğim kadar ondan nefret ettim!”

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri