DeFacto Mağaza Yöneticiliği hk.

suatizma

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar;

2-3 hafta önce bir kariyer sitesinden adı geçen marka için yönetici adayı pozisyonuna başvurmuştum. Geç dönselerde dün mülakata gittim. zaten geç dönüş yaptıkları içinde özür mahiyetinde açıklama yaptılar. İstanbul adımındaki mülakatın 3. ve son günüydü. En az 100 kişi vardık. Yarım saat boyunca reklam filmlerini izlettirdiler. Burada ki amacın reklam yapmak olduğunu ve fiyatlar hakkında bilgilendirme olduğunu herkes gibi bende hissettim. Daha sonra toplantı başladı ve şirket hakkında bilgilendirme yaptılar. Başvurduğum pozisyon ve şartlar hakkında bilgilendirme yaptılar. Önce 60 dakikalık bir sınav olduk. dikkat,sözel ve sayısal. 20 şer sorudan oluşuyor ve her bölümden en az 10 doğru yapmak zorundasın. ( gerçekten zorladılar :D ). sonra kazanan arkadaşları açıklayıp diğerlerine veda ettiler. Ben sınavı geçtim ama katılanların yarısı elendi.

*6 ay eğitim süreci ve 1000 tl maaş+260 tl yemek
*6 ay sonucunda başarılı olduğun takdirde 2.müdür olarak işe başlama,
*2.müdür olarak işe başlarsan 2100 tl-2800 tl arası maaş
*6.ay sonunda başarılı olamazsan 2 ay daha ek eğitim
*eğtimlerden başarısız olursan DeFacto'nun tek taraflı fesih hakkı
*eğitimlerin maliyeti yüksek olacağından 2 sene içerisinde kendi isteğinle işten çıkarsan 10.000 tl tazminat
*2 senede bir kademe atlıyorsun. 1.müdür olduğunda 3700 tl-4500 tl arası maaş
*(bunu söylemediler, ben mağaza yöneticisi olduğum için aklıma geldi ben sordum)envanter yapıldığında çıkan açığın yüzdesi, yöneticiler arasında bölüştürülerek kesiliyor. Reyon yöneticisi, 2.müdür ve mağaza müdürü.
*oturduğun şehrin dışına gönderebiliyorlar ve işe başlarsan giderim diye imza atıyorsun.
*işe başvurmak için en az lisans mezunu olmak gerek
*tecrübe aramıyorlar.

Maddeler bu, birkaç madde bütün mağazacılık sektöründe olağan maddeler olsa da kafamı karıştırdı. Teklif gelirse kabul etsem mi, etmesem mi diye. Askerden geldim ve istediğim işi kimse gibi bulamadım henüz. Sizinle de paylaşmak istedim, katılan ya da düşünen olursa bilgi sahibi olur. Birdaha ki alım 3 ay sonra yapılacak.

Karışık yazdıysam ya da yanlış yere açtıysam kusura bakmayın :)

Son düzenleme:
---> DeFacto Mağaza Yöneticiliği hk.

Merhaba abi.
Ben de bu hafta toplu mülakata gideceğim defacto yöneticiliği için. Sen kabul ettin mi? Toplu mülakat hakkında bilgi verebilir misin?

---> DeFacto Mağaza Yöneticiliği hk.

Farklı bir mağazacılık firmasında yöneticilik yapıyorum.Bu tip markalarda çok zor olduğu kanısındayım.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri