darkorbit ve drakensang

Trickster

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selam, darkorbit ile ilgili sormak istediğim birşey var ve nette araştırırken buraya denk geldim ben de sormak istedim..

şimdi ben bir süredir darkorbit oynuyorum ve geçenlerde kendime telefonla bir ürün almak istedim..
ancak ürünle birlikte drakensang diye bir oyunun kasma paketide geldi..
nedir bu drakensang bilen var mı? bu paketten alan oldu mu?
anlamadığım için soruyorum eğer işe yarar birşeyse faydası dokunsun diyerek, para verdik sonuçta.. teşekkürler..

---> darkorbit ve drakensang

trickster bende seafight oynuyorum. bunun gibi bide farmerama diye bişi vardı sanırım bunlardan bişi aldığında drankenden kasma paketi geliyo.

drakensang dediğin bir oyun. bu oyunlardan bişi alınca drakenden item kazanıyorsun. eger draken e başlamayı düsünürsen tabi faydası dokunur.

bende biryerde okumustum o yüzden böle yüzeysel anlatabildim anca :)

Kardeşim ben de Drakensang oynuyorum,web üzerinden oynanan bedava bi oyun bu.Sanırım o bahsettiğin oyunlardan bişey alırsan kasma paketi geliyor yanında.Yani ben öyle biliyorum.

ben seafight oynuyorum yıllardır. geçen eşya aldığımda böyle bir paket geldi. ilk defa böyle bişey olduğu için drakensang e bi göz atmak istedim. çok da beğendim oyunu şuan oynuyorum hatta seafight a bile daha az vakit ayırıyorum. drakensang e başla dostum pişmaz olmasın ;)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri