/ CS:GO Oyuncu Rehberi /

sensiz olmaz

Kayıtlı Üye

/ CS:GO Oyuncu Rehberi /

Evet beyler bugün farklı bir konu ile karşınızdayım . Size counter terrorist timinde nasıl usta şekilde oyun oynanır nasıl ard arda nasıl headshot atılır kısaca bunlardan bahsedeceğim .
smile.gif
İlk olaran oyuna girmeden önceki yapmamız gerekenleri yapalım. Peki nedir bunlar ? Hemen kısaca anlatayım.

İlk olarak dizüstü bilgisayarınız var ise mutlaka bir masa üzerinde olmalıdır. Tabure yerine sandalye seçilmelidir. Şimdi fare seçimine gelelim arkadaşlar bu konu gerçekten çok önemli çünkü diğer farelere nazaran gamer fareler çok üst düzey performans vermektedir. Örnek bir fare :

Şimdi mouse pad seçimine geldik arkadaşlar zaten gamer mouse alır iseniz yanında kaliteli olanı gelecektir fakat kendi fareniz ile devam edecekseniz sert bir pad tercih edilmelidir.

Şimdi soğutucuya gelelim. Arkadaşlar tüm online oyunlarda mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim. Çünkü herhangi bir zararı yok bilgisayara daha çok yararı var.

Şimdi geldik oyun içine
smile.gif
Arkadaşlar ilk olarak tabanca seçimini anlatacağım. Kesinlikle ve kesinlikle desert eagle kullanılmalıdır. Çünkü hem damagesi yüksek hemde görünüş olarak çok iyi bir silah attığınız yere bağlı olarak çoğunlukla tek vuruşta rakibinizi öldürebilirsiniz.

Evet arkadaşlar şimdi ana silah seçimini anlatacağım
smile.gif
Bunun için iki tür silah seçebilirsiniz ya keskin nişancı olursunuz yada normal çatışmalara girersiniz. Ben normalde csnin sürümlerinde keskin nişancı tüfekleri ile oynuyordum fakat cs go daha farklı o yüzden şimdilik m41a kullanıyorum. Tabi ki şuda var siz awpye alışırsanız zaten cs go da kral sizsiniz demektir. Neyse galiba biraz fazla uzattım silah seçimine gelelim.
smile.gif

M4A1

Arkadaşlar hem görünüm hemde kullanış açısından seçmeniz gereken silah kesinlikle budur. Cs go da m4a4 te var fakat a1'e alışırsanız çok daha iyi olur. Öldürme sayılarınız artar.

AWP​

Oyundaki en büyük damageye sahip silahtır. Fakat kullanmasıda bir o kadar zordur . Sadece silaha alışma süresi biraz uzun olur daha sonra kral sizsiniz.
smile.gif

Son olarak oyun içinde birkaç taktik vereyim.
smile.gif
Arkadaşlar yürürken sürekli silah değiştirmeyiniz ana silahtan tabancaya yada bıçaktan silaha yapmayın. Rakibinizin işini kolaylaştırmayın.

Bir diğer öneri taramalı silahlar için silah yukarı doğru giderken siz onu aşağı doğru çekin.
M4a1 tarzı silahlar içinde tek tek ateş eidn çünkü çok fazla sekerler. Tek tek attığınızda çok büyük ihtimal rakip ölür zaten. Şimdilik bu kadar arkadaşlar konuya ilgi olursa daha çok eklerim.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri