Combo - Combo Nedir - Combo Özellikleri

Salvo

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar önce comboyu açıklıyacağım... combonun hangi herolarda kullanabildiği we nasıl yapıldığı konusunda amacım bilgi wermek...

Combo nedir?

Combo, insanların herolarındaki skillerine güvenerek hızlarına güvenerek karşı tarafa çift hızla weya çok daha hızlı bir şekilde saldırmasını sağlar bunu gerekirse skillerle gerekirse itemlerle gerekirsede parmağınızı kullanarak yapabilirsiniz...

Hangi herolar combo yapabilir?
Aslında birçok hero combo yapabilir fakat ben trollü beğenirim...
onun dışında bana göre combo yapabilen heroların listesi ise şöyle...
Troll
Zeus
Yurnero
Lina
Windrunner
Rikimaru
Rhasta
Ursa
Rylai
Traxex(Mom gibi Hyperstone gibi as weren item kasarsanız frost arrow we silence ile isini bitirebilirsiniz...)
Ve bunun gibi rakipi skilleriyle kitleyebilcek bir çok hero bence combo yapabilir...

Combo nasıl yapılır? Nasıl engellenir?

Combo özellikle çok pasif skili olmayan herolara biraz daha iyi gidebilir ... mesela zeusun combo şekli bence böle 1.skill 2.skill ve ulti... bana uygun gelenlerden biri... dediğim heroları denerseniz combo yapabileceğinizi görmüş olursunuz...
Combolarda skilleri linken ile engelleyebilirsiniz yada combodan kacış itemi alabilirsiniz... onun dışında avatarda skilleri ile kitleye bilcek heroları alt üst edebilir...

Not: Alıntı değildir Eleştiriye açığım beğenirseniz ne mutlu bana...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri