Korku[+18] çok tuhaf korkutucu bi olay benim başımdan geçti

Matiaz

Kayıtlı Üye
ARKADAŞLAR İYİ GECELER
Geçen sene yazın bi restaurantda çalışıyorum işten 2 gibi döndüm çok yorgundum.Herkes yatıyodu evde bende çoraplarımı çıkardım mutfağa yöneldim.Ekmek sepetinde tam yarım ekmek vardı dolapta penir domates falan.Rahatladım şöyle ışığı kapadım bi duş alıyım dedim önce.Duşumu aldım giyindim.Tam bakın 2.30 du cok ıyı hatırlıyorum.Mutfağın eşiğinden girmemle bi ses duymam bir oldu.Efendime söyliyim bir mahlukat buz dolabını açmış
elinde yarım ekmek eliyle dolabı karıştırıyo arada bır ekmeğe ne bulduysa koyuyo.Bende ama çok açım.İçimden euzu besmele çektim ışığı açtım bi daldım içeri.Karşımda çok çirkin böyle insana benzer bi mahlukat.Napıyosun Lan burda diye bağırdım.Bana böyle bi 3 sanıye boyunca baktı.Gözleri doldu ağlıcak gibi oldu.Ekmeğı yere bı attı.''Açım Ulan Açım'' diye ağladı boyle bana bağırdı.Mutfaktaki bakona çıktı aşağı atladı topallaya topallaya koştu kayboldu.Bende tiksindim ekmeği 3 kere optum cope attım.
ARKADAŞLAR BAŞIMDAN GEÇTİ HEPSİ TAMAMEN BOYLE Bİ ANIMDIR.......

[Rap ile uğraşıyorum ''Matiaz'' Mahlasımdır.]

Cevap: ---> çok tuhaf korkutucu bi olay benim başımdan geçti

Camideki imama sordum işten geç çıktıgın için hayaldir dedi.Annem Uzaylıdır dedi.Bence Cin

---> çok tuhaf korkutucu bi olay benim başımdan geçti

bence de hayal. böyle şeylerle çok uğraştığın için öyle sanıyorsun. uzaklaşmanı öneriyorum. farklı şeylere yönel.

birsürü uğraşım var ama vazgeçemıyorum boyle konulardan bak şuan bıle rahat duramıyorum saat 2 sahura kadar uzaylı avındayım evde

birsürü uğraşım var ama vazgeçemıyorum boyle konulardan bak şuan bıle rahat duramıyorum saat 2 sahura kadar uzaylı avındayım evde

Ramazandan sonra kayseriye gelicem, torbacınla görüşmek isterim..
hayırlı sahurlar..

Kuşadasındayım kardeşim Kuşadasına gel Kayseri çok uzak

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri