çok kötü bi olay beni buldu

fatih atakur

Kayıtlı Üye
sevgili arkadaşlar çok kötü bi olay beni buldu benim msn adresim var sınıfta herkeze msn adresimi ve msn adresimin şifresini söylemiştim sonra yasemin adlı arkadaşım duygu adlı arkadaşıma şöyle demiş ben kandırcam onu ve emrenin adına konuşcam demiş sonra yasemin kendisine bi msn adresi almış ve beni ekledi sonra yasemin ben emreyim burcum yengeç 15 yaşındayım benimle çıkar mısın sana aşık oldum dedi bende onu emre diye birisi sandım sonra yasemin emre denilen bir kişinin adına benimle konuştu ve pis pis laflar söyledi sonra ben yasemini emre olarak biliyordum sonra benim msn adresime yasemin emrenin adına bir gün girdi ve sonra beni ekleyenleri sildi ve engelledi ve msn adresimdeki çoğu kişiyi engellemiş sonra bende engelleri kaldırdım sonra anneme ve babama söyledim annemle babam bana kızdılar ve annemle babam kavga ettiler sonra babam çılgına döndü bu haberi duyunca bu sefer anneme bağırmaya başladı sonra annem de bende ağladık hep yaseminin yüzünden oldu sonra yasemin benim msn adresime girip benim adıma duygu adlı arkadaşıma küfür etmiş şu anda çok ağlıyorum ve çok üzgünüm hühüh hühühüh hühühhü hühühüh nasıl baş edicem yaseminle ve yasemin artık benimle ilgili tehlikeli işler yapmaya başladı

:D:D karmaşık anladıysam arap olayım diye bir deyim vardı :D:D onun yeri galiba burasıdır :D msn adresinin şifresini değiştir :D

bn anladım ama sanırım yaşın 20 okuyunca 15 filan sandım şahsen=)))

cok masum yazıyosun bu arada=)

neyse anlatım şeklin cok komik olay komik olmasada gülüyorum :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri