CocUq! Photo..

---> CocUq! Photo..

KOnunun içinde sohbete ortam yaratanları artık uyarmıyacam..!!!

---> CocUq! Photo..

yakisklisin Allah sahibine bagislasin cocugum :p

tşk ederm cnm..

dur bismillah ya alt tarafı birşey yazdım haa biri der flood yasak biri der sohbet konusu açmak fln filan flood yapmadan nasıl cvp vericem yorumlara bir ikincisi de sohbet başlığı dışında bi yerde konu açıpta konuşmam ben arkadaşım o konuda gönlün ferah olsun..

---> CocUq! Photo..

ilk resim yakıyosun resmenn ortalığı :D:D allah sevdiklerine başışlasın kardeşş...:):)

---> CocUq! Photo..

tşk ederm cnm..

dur bismillah ya alt tarafı birşey yazdım haa biri der flood yasak biri der sohbet konusu açmak fln filan flood yapmadan nasıl cvp vericem yorumlara bir ikincisi de sohbet başlığı dışında bi yerde konu açıpta konuşmam ben arkadaşım o konuda gönlün ferah olsun..

Yazdıklarım size değildi..

Mesajımı bırakmadan önce sohbet ortamı yaratacak mesaji silmiştim öyle mesaj yazdım.

Konu içinde yorum yazdıktan sonra gelip o yazdıklarına verilen karşılığa cevap verip sonra konuyu sohbete çevirme çabası içine girenlere yazılmış bir uyarıydı..

İyi forumlar

---> CocUq! Photo..

Yazdıklarım size değildi..

Mesajımı bırakmadan önce sohbet ortamı yaratacak mesaji silmiştim öyle mesaj yazdım.

Konu içinde yorum yazdıktan sonra gelip o yazdıklarına verilen karşılığa cevap verip sonra konuyu sohbete çevirme çabası içine girenlere yazılmış bir uyarıydı..

İyi forumlar

bilgilendirdiin için saol reis herkese ii forumlar.. :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri