Cinsel hayatı ateşleyen gıdalar

LoKuMuM<3

Bayan Üye

ZENCEFİL: Tüm vücudu uyararak, bedenen ve zihnen çalışma gücünü artırıyor. Erkeklere cinsel güç ve istek kazandırıyor.

KEKİK: Vücudun savunma gücünü ve erkekte cinsel arzuyu artırıyor.

NANE: Erkeklerde psikolojik iktidarsızlığı gideriyor ve cinsel gücü artırıyor.

TARÇIN: Cinsel isteği artırıyor.

MAYDANOZ: Bedeni yorgunluk ve ruhi bunalımı gideriyor. Erkeklerde cinsel gücü artırıyor.

KİŞNİŞ: Sinir sistemine de yarar sağlayan kişniş de erkeklerde cinsel arzuyu artırıyor. Günde bir kahve kaşığı kullanılması önerilen kişniş, sinir sistemine de çok yarar sağlıyor.Et yemeklerine veya yemeklerde soslara kullanılan kişnişin, bir bardak sıcak suya yarım kahve kaşığı karıştırılarak yemeklerden sonra içilmesi öneriliyor.

SİVRİ BİBER: Bol miktarda C, P, K vitamini içeren sivri biberin de erkeklerde cinsel isteği artırıyor.

KEREVİZ: Çeşitli iç salgı bezlerine etki ediyor ve onların faaliyetlerini artırıyor. Erkeklerde cinsel faaliyeti arttırarak, zamansız iktidarsızlığı önlüyor.

HARDAL: Cinsel arzuyu artırmanın yanı sıra sinirleri kuvvetlendiriyor. Ancak midesi hassas olanlar, karaciğer, damar sertliği ve tansiyonu olanların kullanmaması isteniyor.

VANİLYA: Çeşitli sebeplerle erkeklerde görülen cinsel iktidarsızlığı gideriyor ve cinsel güç kazandırıyor.

---> Cinsel hayatı ateşleyen gıdalar

Yok böyle şeylere inanmayın. Cinsel gücü etkileyen en önemli şey strestir. Çok stresli bir dönemdeyse bir erkek bazı geçici sorunlar yaşayabilir. Bunun dışında düzenli beslenen bir erkeğin bu tür sorunları olmaz.
Ha tabii bu nornal insanlar için.
Diyabet hastası veya kalp hastası olanlarda ister istemez cinsel problemler oluyor. Kaçınılmaz yani.

Seni bekliyodum bende.
Neden inanmıcaz bunu anlamadım ?
Mesela atıyorum limonun kansere faydası var ona inanıyosunda buna inanmıyorum demene anlam veremedim

Seni bekliyodum bende.
Neden inanmıcaz bunu anlamadım ?
Mesela atıyorum limonun kansere faydası var ona inanıyosunda buna inanmıyorum demene anlam veremedim

Limonun kansere faydası var denildiğinde de inanmıyorum, çünkü kanserin denetimsiz hücre çoğalması ve sağlıklı hücrelerin yıkımı olduğunu biliyorum.

Bu tür haberler bana çok spekülatif geliyor. İşte sadece 3-4 tane sebze seçip bakın işte bunlar cinsel gücü artırıyor demek bilimsel değil.

Bana sorarsan eğer bitkisel ve hayvansal her türlü gıda ile beslenmeliyiz. Sağlıklı bir beden ve ruh yapısı olan insanın cinsel gücü de yerinde olur.

Cinsel hayatı sönük insanların bu tür haberlerle manav manav dolaşmaları yerine bir hekime gidip muayene olmalarını tavsiye ederim.
Zira cinsel gücün kaybı bazı hastalıkların habercisi olabilir. Nedir bunlar? En başta kardiyovaskuler problemler ve daha sonra diyabet.
Ha bunları ekarte ettirdiyse de büyük ihtimalle psikolojiktir. Kaldı ki bir çok erkek dönem dönem bu tür şeyler yaşayıp atlatabilir. Bu durum yaşam standardı ve strese maruziyeti ile alakalıdır.

Ha illa da bu sebzeleri ve meyveleri tüketmeyin demem, her şeyden tatmalı, yemeli insan ve elbette ki her yediğimizin bize bir faydası var, ama sorun bu sebzelerden medet ummakta.

Sağlık problemleri için ilk hedef her zaman işin uzmanları yani doktorlar olmalıdır.

Çok da fazla yazıp sıkmak istemiyorum insanları ama elimde olmayan nedenlerle kantarın topuzu hep kaçıyor.

Bir de beni niye bekliyorsun ya hu? Ben de böyle demene bir anlam veremedim.

Yorumlarınızı çok beğeniyor sanırım arkadaş.:)

hımm, bittabi olabilir. ben de onu yorumlarımdan mahrum bırakmayayım o zaman.

aslında bu şekilde sorgulamak ve sorgulanmak hoşuma gidiyor. birisi bir şey diyor ama niye diyor, sorulmalı bu.

sorular sorulmadığında çok basite indirgenmiş, tatsız ve tuzsuz bir konu oluyor.

aslında bu şekilde sorgulamak ve sorgulanmak hoşuma gidiyor. birisi bir şey diyor ama niye diyor, sorulmalı bu.

sorular sorulmadığında çok basite indirgenmiş, tatsız ve tuzsuz bir konu oluyor.
Haklısınız tabii

de

Bazen yorum üstüne yorum gelince tartışma oluyor ortam geriliyor vs..

Her neyse ..

Bana sorarsan eğer bitkisel ve hayvansal her türlü gıda ile beslenmeliyiz. Sağlıklı bir beden ve ruh yapısı olan insanın cinsel gücü de yerinde olur.

Farkındaysan benm dediklerimle aynı kapıya çıkıyor.
Yorumlarınızı çok beğeniyor sanırım arkadaş.:)

Çoook xD

Sevinirim yorumlarını sakın ha eksik etme.

Neyse

Bu konu sayesınde sivribiberi daha cok yiyecegimden emin olabilirsin xD

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri