Cinler Alemi #1

Datxy

<-!|_{(*'SaNSaR SaLVo'*)}_|!->
Kayıtlı Üye
Cinler şuanda sizleri izliyor hemde evin içerisinde 90 Derece açıyla dönerek!

Cinlerin en sevdiği yemek besmele çekilmeden yenen lokmadır.

Ramazan'da cinler iftar vaktine kadar incir ağaçlarının altında tutsak tutulurlar.

Gece saat 02 sularında aynaya çok uzun süre bakmayın.Çünkü cinler gece serbest olurlar ve sizinle oyun oynarlar.

Şimdilik bu kadar ;) Birazdan gene paylaşırım

---> Cinler Alemi #1

evde iki tane muhabbet kusu vardi,sahibi torun ama evlerinde kedi oldugu icin ben bakiyorum,sabahleyin hemen disari cikaririm arka kapinin yanina birakirim goz altindadirlar,aksam uzeride iceri alirim...cumartesi sabahleyin disari cikardim, isimiz vardi ogle saatlerinde kafesi iceri aldim,gece gec geldik,pazar sabahi uyandim kuslari disari cikaracagim,bir tanesi beyaz renkli yavruydu3-4 aylik filan aneeeyyy birde ne gorem benim yavru kuis kafesde yok,kafes kapisinin acilma ihtimali yok, evde kimse yok,koca evi aradim taradim, kus yok,kendi kendime galiba bu kusu cinler yok ettiler diye dusundum,ne dersiniz boyle bir sey olabilirmi,hep obur kusa bakiyorum ah be senin dilin olsada arkadasina ne oldugunu bana anlatabilsen diyorum.

---> Cinler Alemi #1

evde iki tane muhabbet kusu vardi,sahibi torun ama evlerinde kedi oldugu icin ben bakiyorum,sabahleyin hemen disari cikaririm arka kapinin yanina birakirim goz altindadirlar,aksam uzeride iceri alirim...cumartesi sabahleyin disari cikardim, isimiz vardi ogle saatlerinde kafesi iceri aldim,gece gec geldik,pazar sabahi uyandim kuslari disari cikaracagim,bir tanesi beyaz renkli yavruydu3-4 aylik filan aneeeyyy birde ne gorem benim yavru kuis kafesde yok,kafes kapisinin acilma ihtimali yok, evde kimse yok,koca evi aradim taradim, kus yok,kendi kendime galiba bu kusu cinler yok ettiler diye dusundum,ne dersiniz boyle bir sey olabilirmi,hep obur kusa bakiyorum ah be senin dilin olsada arkadasina ne oldugunu bana anlatabilsen diyorum.

Altan dayı eve geldiğinde kafesin penceresi açık mıydı peki?

---> Cinler Alemi #1

gece saat 11.00 de eve geldik,kuslar arka salonda oldugu icin o tarafa gitmedim.,yattik uyuduk,sabahleyin pazar sabahi uyandim,gunes isinlari yayilmaya baslayincada kuslar adeta hadi bizi disari cikar disari cikar diye otmeye baslarlar,zaten kendimde sabah saat 6 da ayakta olurum,arka salona gittim kafes normal, kapisi penceresi filan kapali ama kusun biri yok.$aka bir yana valla iki gun bu isin tesirinden kurtulamadim,kus pahali bir sey degil gider bir tane daha alirim,ama kus nereye gitti.

Cin hatıralarını arkadaşlarla birbirine paylaşınca merak ve heyecan veriyor..
Lakin bu muhabbetlerden sonra tek başına kalınca korku ve evham tavan yapıyor.. :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri