Cihat Arslan'dan Galatasaray için bomba sözler!

ParadokS

Kayıtlı Üye
Sezonun flaş ekibi Akhisar Belediyespor yeni sezon için Avrupa Kupası iddiasını sürdürüyor... Ege ekibi oynadığı futbolla taraflı, tarafsız herkesin takdirini kazanıyor... Yeşil Siyahlılar'ın teknik direktörü Cihat Arslan, Hürriyet'e çok özel açıklamalarda bulundu.

G.Saray’a karşı neden şansınız tutmuyor?

- Onlara karşı iyi de oynuyoruz. İnanın Galatasaray’a karşı galip gelmeyi çok istiyorum. Beşiktaş maçına giderken baktım ki taraftarları kötü sözler sarfediyor. Şaşırdım. Sordum, “Neden bağırdılar?” diye. Beşiktaş ve Fenerbahçe’yi yenip, Galatasaray şampiyonluğa giderken en kritik zamanda onlara mağlup olduk diyeymiş tepki. Bunu silmek için çok uğraşıyorum.

"TAKIM HOCASINA GÖRE ŞEKİLLENMELİ"

HAMZAOĞLU, Denizli… G.Saray’dan ayrılmalarına ne diyeceksiniz?

- Hamza Hoca’nın gönderiliş şekli o günkü şartlara göre yanlıştı. Mustafa Hoca, karar verdi gitti. Bence yönetim sezon sonuna kadar Mustafa Hoca’yı tolere edebilir ve yollarını ayırmazdı. Şimdi Hamza Hoca, Mustafa Hoca hatalı. Peki bu işin içinde olanların hiç mi hatası yoktu. Başarıda herkes çıkıyorsa fotoğrafa ve “Ben de varım” diyorsa, başarısızlık neden bir kişiye kalıyor? Başarısızlık sadece teknik direktöre ait değil bence. Takım hocasına göre şekillenmeli. Bir oyuncu grubu var ve onlar kendisine göre hoca arıyor. Ben tabloyu öyle görüyorum. Hiç bir tane kadro dışı kalan oyuncu oldu mu? Olmadı. Ama gönderilen Türkiye’nin en değerli iki hocası oldu. Galatasaray’ın sorunu sadece hoca değil.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri