Cehennet

Araf

Bayan Üye
Size kendimi anlatamam. Bana ait bir benlik ve şahsım olarak betimleyebileceğim teklikten yoksunum.

Parçalarca, milyonlarca ben barındırıyorum içimde. Bu nedenle de yalnizim.. İnsanlar ruh ikizini ararken ben ruh binküsürün peşindeyim. Bence de çok ütopik :) Her hüzünde , her hayal kırıklığında, her mutlulukta ayrı bir ben biriktiriyorum kendime. O yuzden kimsin sorusuna verebileceğim en doğru cevabım 'Araf' ..

Cehennem içinde cennnete gölgesi düşmüş Araf..

Sabit bir yaşımda yok.. Yaşadığım senelerden ibaret değilim.. Bazen üç bazen beş arada bir de yirmi küsür işte.. Sıradan bir hayatım var, herkes gibi.. Hayatımda en fedakarlık ettiğim şey uykum.. Her sabah 6da kalkar 8'e kadar hazirlik yaparim.. Saatlerimi yolda geçiririm, eğitim hayatımda tanık olduklarınız gibi işte. Fazlasıyla sosyal bi insanim. Sarki söylemeye bayilirim, biraksaniz sonsuza kadar sarki söyleyebilirim. Genelleme yaparsak renkli bir karaktere sahibim ama yolda çok sinirli yürürüm. Yerine ve zamanina göre farklı duruslar sergilemekten cekinmem. Eve geldikten 10 dakika sonra biyerlerde uyuya kalirim (çok yoğun bir hayat temposuna sahibim) ve gece olur.. Gün içerisinde o kadar farklı benliklere bürünürümki ama hiç birinde aslımı hissedemem. Gecenin havasından suyundan mı bilemem ama düşüncelerim, kararlarım, hislerim hep bu vakitlerde en yoğun şekilde maskelenir bana. Bu yüzden bi konu hakkında mantıklı bi karar vermem gerektiği zaman geceleri oturur düşünürüm ve yazmayı çok severim.. Her şeyi kaleme alirim bundan sonra da tanik olacağiniz üzere.. Fazla hümanistim ve bundan cok zarar gördüm, çok tecrübe edindim fakat karakteristik özelliklerimden biri malesef vazgeçemiyorum.. Kalabalıktan hoslanmam.. Sessizlik tercihimdir.. Fanatik galatasaray taraftarıyım. Telefonu efendim diye açarım alo diyenlere tekrar efendim? derim. (alo takıntım var) Kova burcuyum olsun o kadar da :p Detaya girip nicesini yazabilirim fakat ilk günden sıkmak istemem kimseyi :) İste benliğimin bir kısmı devamı sonra.. :)

---> Cehennet

t1r2r.gif

Kimseye güvenim kalmadi, anlatabiliyor muyum?

---> Cehennet

Demek istiyorum ki, sen de yalnızsın benim gibi
Biz ikimiz de yalnızsak.. ve işte bu durumda
İki kişilik bir yalnızlık olmaz mı bizimkisi? ..

---> Cehennet

Bir 'Adam' Var Düşümde,Tam Dokunacakken Uyandırıldığım...
Bir 'Adam'...
Sonumuzun Ne Olacağını Hiç Öğrenemediğim...
Düşümde Bir 'Adam' Var...
Benim Mi...?
Bilemediğim...
Bir 'Adam' Var Diyorum,Düşünüp (Düş)ümden Ayrı Kaldığım... ''

---> Cehennet

Seninle; iki ayrı rayda giden trenler gibiyiz..
Asla aynı raydan birlikte geçemeyeceğiz..
Zaman zaman aynı rayda buluşacak gibi görünsekte ,
hep bir makasla yeniden başka yollara çevrileceğiz...
...
öyle ya buluşsak ölüm oluruz birbirimize...
'' imkan' sızın' ım ''
.'' imkan' sızım' sın ''
-'' imkan' sızı' z ''
biz hep birbirimizin "sızı"sı olarak kalacağız...​

---> Cehennet

Herkesin, hiç kimseye benzemeyeni gibi sevmiştim.
Gözlerimden dökülen yaş, dudaklarına bulaştığında sevmiştim.
Ellerim avuçlarının içinde eridiğinde, dudaklarım kor ateşe dönüp sende soğuduğundasevmiştim...
Ekmeği tuza banıp yer gibi değil, tuzsuz da olsa benim ekmeğim, der gibiydi sevmelerim.
Yitişine inat sevmiştim seni, Allah'a ısmarlamadan gidişine inat sevmiştim...
Varlığın gibi, yokluğunu da sevmiştim. İçime bulaşan umudu, hangi yola bakacağını bilmeyen gözlerimle beklemeyi sevmiştim...

Alıp olduğun yerden, ta içime oturtup sevmiştim seni, avuçiçi kadar yüreğime sığdırarak sevmiştim..
Kulağımda sesini duyduğum o an, yüzüme tebessüm olup aktığın o an sevmiştim. Bana kalacağını beklemeden, benimle bir hayatın varolacağını düşünmeden, hesaplar-kitaplar beklentilerle değil... Öylesine sevmiştim...

Ay'ın Güneş'e sevdası gibi sevmiştim, kavuşmayı hâyâl bile etmeden...
Seninle yaşanacak an'ları, geniş zamana yayarak sevmiştim...

Beklerken, düşlerken, umutlanırken hepsinin adını sana çevirip de sevmiştim...

Öylesine işte... Ben; sadece sevmiştim seni...​

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri