Can çekişiyorum

---> Can çekişiyorum

çok zaman geçmeden elinden geleni yap!!!! ara msj at sezenin dediği gibi olmadı kalk git ama madem pişmansın git ve gönlünü al...

---> Can çekişiyorum

İmkansiz diy bir şey yoktur
insanlar istedikleri zaman her şeyi yapar

Ayrıca söyle duşun mesaj atsan ve ya arasan

''ne kaybedersin??''

ben olsaydım yerinde arardm ve ya mesaj atardim ona suanda .
Canını acittim diye özür dilerdiim ki böyle çok seviyorken :)

---> Can çekişiyorum

seven herseyi unutur unutmaya calısır grurunu koy bi kenara affettir kendini ozman.....tabi sorunu tam anlatsan daha yararlı seyler söyleyebilirdik.........

---> Can çekişiyorum

Madem bu kadar seviyodun neden canını yaktın? Diye sormazlar mı adama?

---> Can çekişiyorum

Sizlerde haklısınız aşkta gurur olmaz gurur yaptığımdan değil aramamam onu iyi tanıdığımdan... İkimizinde geri vitesi yok yazık ki... Biliyorum ki en az benim kadar o da üzülüyordur... :( Çok kıskanç bir yapısı var ben dedim diyeceklerimi ki demez olaydım :( Şimdi top sende dedim düşün taşın beni öyle ara dedim eğer soluk almama izin vermeyeceksen ben artık yokum dedim en son :( Eğer beni kaybetmek istemiyorsa ve yaptığının yalnış olduğuna inanıyorsa mutlaka arayacaktır... Benim şimdi onu aramam hem onun adına hem benim adıma bişeyi değiştirmeyecek .. :( Velhasılı dediğim gibi top onda artık... İster taca atar ister gol atar :(

---> Can çekişiyorum

bnce dediklernde kötü bsey yok dgrusunu söylemssin ilişknizi dşünüysa senide gercekten seviyosa kendini düzeltir..seven kıskanır ama fzlası sadece hastalık...

---> Can çekişiyorum

bnce dediklernde kötü bsey yok dgrusunu söylemssin ilişknizi dşünüysa senide gercekten seviyosa kendini düzeltir..seven kıskanır ama fzlası sadece hastalık...

Aşkında fazlası hastalık,belkide fazlası hastalık olan kıskançlığın asıl nedeni fazlası hastalık olan aşktır...

Olaya bir de bu açıdan bakmak gerekli diye düşünüyorum

---> Can çekişiyorum

Sen ver bklm mücadeleni.

Bi tarafın geri vitesi olmalı -)

Sonradan pişman olup vicdan yapmamak için.

Gerisini sal gitsin zamana..

---> Can çekişiyorum

ya hep derler benim buyuklerim, bir taraf illaki altdan alacak..dusunsene evlisin onunla? nolacakti bosancakmiydiniz??? ayrilik bu yuzden kimine gore kolay.cunku ne soz ne nisan felan var ortada.. her kavga ettiginde insan ayrilmaz

hem sen tam sebininide yazmadin sana niye bukadr tavirli???

gurur yapiyosun.git ara cocugu

---> Can çekişiyorum

İlk önce o mesaj atsın , İlk önce o arasın , İlk önce o yakınlaşsın , Hep ilk adımı karşıdan beklediğin müddetçe yalnız kalırsın.

---> Can çekişiyorum

ya hep derler benim buyuklerim, bir taraf illaki altdan alacak..dusunsene evlisin onunla? nolacakti bosancakmiydiniz??? ayrilik bu yuzden kimine gore kolay.cunku ne soz ne nisan felan var ortada.. her kavga ettiginde insan ayrilmaz

hem sen tam sebininide yazmadin sana niye bukadr tavirli???

gurur yapiyosun.git ara cocugu

İlk önce o mesaj atsın , İlk önce o arasın , İlk önce o yakınlaşsın , Hep ilk adımı karşıdan beklediğin müddetçe yalnız kalırsın.

Tam sebebi onun çok kıskanç olması. Bana tavırlı değil ben çok bunalıyorum onun nlamsız kıskançlıklarından dedim ki bak böyle olmayacak çok hırpalanıyorum senin bu kıskançlığının yüzünden ne olur biraz oto kontrol sağla hem bu bana yapılmış bir hakarettir aynı zamanda... İnsan sevdiğine güvenmez mi hiç :( Nerdeydin ne yaptın kim vardı ne giyindin mavi giyme bere takma gözlerin öne çıkıyor çok dikkat çekiyorsun .... v.s buna benzer 1234390905895902309938954889432930 soru .. yasak ... pifffff . İşte bende dedim ona böyle olmuyor hem sen yoruluyorsun hem ben perişan oluyorum sürekli geriliyoruz heryere nerdeyse beraber gidiyoruz derslere girince anfinin önüne kadar geliyorsun bilmeyen yok bizi ve benim seni ne çok sevdiğimide biliyor herkes daha neyin kıskançlığı bu düşün bana öyle gel dedim :(

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri