Burçların Belirleyici Cümleleri

'Gülümse

:D
Prenses
koç: herkes beni konuşsun, benden bahsetsin ama olumsuz eleştiri yapmasın. (zodyak'ın ilk burcu-mars)

boğa: herkes bana sadık kalsın, bana onlar için yaptıklarımdan dolayı bir kere de olsa teşekkür beklerim.(maddi venüs-kadınlar için en iyi burç)

ikizler: ilk duyduğum doğrudur. bana kimse gelip de bildiğimi öğretmeye çalışmasın.(merkür)

yengeç: beni de biraz düşünün, bana önem verin.(öncü ve ay)
aslan: insanlar beni izlesin, bana övgüler yağdırsın ben onları krallar gibi yaşatayım.(güneş)

başak: her şey bir düzen içinde olmalı, namus şeref en önemli şeydir.(bakire burcu-merkür)

terazi: insanları gruplamalıyım ve ona göre kendime bir çevre seçmeliyim.(venüs)

akrep: insanlarda biraz derinlik olmalı, bazı şeyleri saklamak hoşuma gidiyor. heyecan eksik olmasın hayatımda.(plüton-mars)

yay: insanlar her daim çevremde bulunsunlar, onlarla fikir alışverişi yapabileyim. ama benim dediğim olmalı. yeri geldiğinde eğlence yeri geldiğinde ciddiyet olmalı.(jüpiter-zeus)

oğlak: müstahak olana müstahak olduğunu layık olana layık olduğunu vermek gerekir. hayat acımasızdır.(satürn)

kova: akıl akıldan üstündür ama en zeki benim. (uranüs)

balık: insanlara iyilik yapmalıyım. kardeşlerim, ailem evrem benim için önemli. ben olmasam da olur fakat başkalarının acısına dayanamam.(neptün)

---> Burçların Belirleyici Cümleleri

heyecan eksik olmasın hayatımda...
Akrep

teşekkürler konu için güzel tespitler var

oğlak: müstahak olana müstahak olduğunu layık olana layık olduğunu vermek gerekir. hayat acımasızdır.(satürn)

:D hayırlı işler

başak: her şey bir düzen içinde olmalı namus şeref en önemli şeydir.(bakire burcu-merkür)

Vatan nammusu da önemli benim için.

Teşekkürler.

akrep: insanlarda biraz derinlik olmalı, bazı şeyleri saklamak hoşuma gidiyor. heyecan eksik olmasın hayatımda.(plüton-mars)

vuuuu beğendim :pp

balık: insanlara iyilik yapmalıyım. kardeşlerim ailem evrem benim için önemli. ben olmasam da olur fakat başkalarının acısına dayanamam.(neptün)

ben : insanlara iyilik yapmalıyım. kardeşlerim ailem evrem benim için önemli. ben olmasam hiç bişey umurumda değil herkesin acısına katlanacak kadar güclüyüm

Evet, insanlarda biraz derinlik olmalı. Doğru. ^^

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri