Burak'amıyorum ki Seni.

eSnBrK

Bayan Üye
Selam Günlük

Ben sana sadece birini anlatıcam.Sadece tek bir kişi..

Burak'ımı..

O benim liseden beri aşkım.
5 yıl oldu ama hala 'arkadaş' sıfatımda..
Ya ne olduklarını anlatırım zamanla..

Tek bileceğin şey..

Ne yaparsa yapsın onu çok seviyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Burak'amıyorum ki Seni.

Onu özledim.
Onla konuşmak istiyorum ama ne yazık ki bahanem yok.
Canım sıkılıyorken iyi olurdu ama işte..Açım zaten başlıcam böyle diyete ama sabrediyorum şimdilik haftaya cipsimi,yağlı salatamı,poğaçamı yiyicem deli gibi.

Son düzenleme:

Gözüm başkalarına kaymaya mı başladı bende..Oh maşALLAH bana da son zamanlarda nerde sarışın görsem bitiyorum.Ama olucak artık yawrum ya 5 yıl yüz bulmamış insanım 5 yıla gene iyi sadece sarışınlara bakıyorum onlarda sadece benim için öylesine tipler göz banyosu gibi tabirler kullanıyorlar ya ha ondan işte..
Ama bakma ya bakıp ettiğime ölüyorum Burak'a yani hele bu aralar bir hayalledim kaç gündür aklımdan çıkmıyor çok seviyorum onu be.Doğum gününü bekliyorum valla doğum günü gelsin de bahaneyle konuşuyum normalde kutlamıcaktım da şeyi merak ettim ben bunla ilgilenince konuşmak felan istediğimde o da benle mi konuşmak felan istiyor onu merak ediyorum ya ben ona ölürken o da bazen benim için ölüyor mu bence oluyor ya yoksa hacı yemin villah ben sıkıldım ya hele ben burak olsam sıkılır kovardım kendimi ki sıkıntı konusunda Burak önde gidenidir ya anında bırakır adamı o iki gün tutmazdı beni.Neyse ya boşver ben taktım buna hadi hayırlısı 5 yıl gidiyom böyle 5 yıl daha dayansam tavlarım heralde olmadı zaten aynı yaştayız ya :103:30una kadar birini bulamazsa bende evlenmicektim zaten derim 'hacı gel evlenek ya evde kaldık zaten beni koruyup kollayacak erkek lazım sana da yemek yapan karı tamam işte oluruz biz evlenek' derim.zaten biliyor onla evlenmek istediğimi:103: hem anladığım gün birşey de demedi tam aksine kim benle evlenmek ister ki benle kim kim diye sordu dalgasına resmen ağızımdan beeenn dememi bekler gibi ayy yerim ben onu ya :2: Almanyanın gözünü seviyim onun sayesinde öğrendim böyle birşey demediğini ayy canım ya ne olur evlensek madem birşey demiyor başka adam olsa anında konuyu değiştirirdi ama o değiştirmedi kapatmadı hatta inatla ağızımdan duydu ayy bilmiyom ama çok seviyorum onu..:106: aşkım o benim aşkım :170::50::106:

Kız ben Bu içini dökme işini buldum da Burak Burak diye delirmiyim sonra..
Tamam bunlar içimden geçiyor da ne biliyim yazıya dökünce baya kendimi saplantılı,şizofren felan sandım ya..Aman ne yapam ya diğer türlü de kaç kere yüz vermicem tamam istemiyorum dediğimde atladım koştum peşinde..Ki kendime söz vereli iki dk bile olmuyor koşma işini yapınca böyle hiç değilse sabredemeyceğimi biliyorum.Ama böyle de özlüyom be aman neyse bea boşver zaten bahanemde var,zırt pırt da arayabiliyom istersem yeterki en az 2 hafta konuşuyum sonra 1 ay onu aramıyım..Öyle yapmayınca beyimiz sıkılıyor bunalıyor sonra..Geçen de aradığımda Vay esen felan ayağı yapmıştı ama özlemiş gibi bakalım bu kez yapcak mı.Tüh bizim muhabbete ya utandım kendimden hadi o gene biraz daha kibarda ben küfürlü felan da konuşuyorum hacı ne yapıyım yoksa bu cocukla iletişime geçmek zor ilgili davransam direk kaçıyor zaten deli böyle yapınca arkadaşım arkadaşım ayağı yapıyorum işte o da biliyor da neden aradığımı işte birbirimizi kandırıyoruz işte..Ama adam kibar ya hani normalde öyle değildir tabi ben hiç sanmıyorum arkadaşlarıyla da öyle olamaz yani ama ben doğal oluyum diye yırtınıyorum resmen o bir kere de küfür etmedi len..Hadi tamam dümdüz gitmesin tabi de ettir git dediğinde aynen bee diyip o da demedi valla neyse şu doğum günü gelsin ya gelsin konuşuyum onla..Biliyor musun 5 yıl sonra ilk kez bu son aylarda konuşmaya başladık ilk aylarda paso mesajdı sonra ben bir kaçışlara geçtim başkalarını demeye çalıştım olmadı hatta sonuncusu burak'ın tanıdığı kesin tanışıyorlardır.Sapşalla aynı derneğe gidiyordu o da kesin tanışıyorlar.Hatta konuşuyoruz işte ben bir sen işte başkasıyla takılmadım ayağı yaptım o da Ben,Bir tek gibi birşey dedi Emin misin der gibi resmen hadi len ordan dedi cocuk bana..ama kusura bakmasın da ben ona her haltımı anlatcam mı be ona ne hem istersem bütün erkeklerle çıkarım onu ilgilendirmez ki o ana bakıcak yani gene ona geri dönmüş müyüm.O zaman sorun yok.Hacı harbiden vazgeçemiyorum ya bazen alıştığım için,az çok tanıdığım için bırakamıyorum,bazen de üşendiğim için ya aslında tamam yeni birini tanımak güzelde uğraş dur anam ya iyi birimi,ne sever eder çekecen bir de tavlamaya çalışcam ölme eşeğim ölme burkide yapıyorum zaten bunları hemde yabancıya da gitmiyorum ya diğer türlü adama rezil olurum da burak'a ne olucam ya adam alıştı bana zaten aradan baya zamann geçse bile utanmadan derim ya baya koştum len peşinde diye maksat bundan utanmadığımı sen benim ilk sevdamdın ya ilk tec1rubemdin demek yoksa asla ağızımdan alamaz benle ilgili olan şeyleri alıcaksa o da açıklıcak neler hissediyor benle ilgili ondan sonra..

Bu arada Burak bunu yaptığımı görseydi var ya..

ALLAH cezanı vermesin bunu da mı yaptın hahaha derdi :)

Hacı yapacam ya vazgeçmek istemiyorum bu sevdadan sanki bu sevdanın sonucu varmış gibi geliyor belki kaderim,belki evlilikle sonuçlancak bilmiyorum ama ben kopmak istemiyorum.Evlenmek istiyorum evet ama ne biliyim hırs etmedim bu olayı ama bırakmakta istemiyorum.
Zaten ben bunu sordum arkadaşıma ben buraka ilk aşık olduğum günlerde evlenmek istediğimi söyledim dedim.O da normal birşey bu çok içten sevince insan böyle evlenmek istiyor dedi.(ama ne garip di mi ben toplasan 10 kere çıktığımız günü hayal etmedim ama hemen evlensek şöyle olur cümlelerine başlamıştım.)İşte içten sevmişim hacı diğer erkeklerde olmuyor bu neden ha neden..Tek bir erkekte oldu o da benim Fırındaki yakışıklımla o da sırf kolu komşuya yakışıklı kocam var diyip hava atmak içindi ha :) Adam yakışıklıydı ama haa,ama anladı işte adam ne güzel abi-kardeş geçiniyorduk.Anlayınca bir sarpa sardı..Neyse bak gene kısmetimde Burak kaldı hacıı var bunda birşey ya ben manyağım ya da birşey hissediyorum yoksa neden uğraşıyım ya burak tipim değil,suratıma bakmıyor,huyunu az çok öğrendim,uyuşmayacağımızı,çıksak beni nelerde deli edeceğini az çok tahmin edebiliyorum ama yok hacı gene vazgeçmiyorum yüzüne kurban olduğumdan..

Gecenin 4'ünde yazarsam böyle olur ben bile bir halt anlamadım ya..
Neyse düzelmekle uğraşmıyım şimdi.
İYi geceler

Son düzenleme:

Final zamanı ne aşk kaldı ne meşk korku sardı valla adamı..
Bir de bugün biri beni aradı.Tanımadığım biri ama sadece bir kez çaldırdı kapattı..Dedim acaba Burak mı acaba çünkü ondan başka kimse bir kere çaldırıp kapatmaz.Neyse bir gün ararsam sorarım sen misin diye tbi o arayan Ayse mi diye sormam lazım.

Çok güzel bir gelişme oldu..
Burak'a yeniden aşık oldum diyebilirim..
Geçen aradım normalde işte olması gerekirken doğanla geziyordu.Dün aradım onu 17.02e doğru açmadı bende bir saat sonra aradım açtı.Nasılsın felan filan dedim sonra sesi kötü geliyordu dedim sesin kötü.Birşey mi oldu.(morali bozuk gibiydi) yok ya hasta oldum kaptım şifayı dedim ee dün geziyordu nasıl kaptın dedim ne biliyim kapmışım ayağı yaptı.Hiç birşey yapasım yok zaten dedi yeni kalktım yemek de yemedi hiç yiyesim yok dedi ben ona 'iyi yemeğini ye birşey yap iyileşmek için diye birşey söylemiştim o da bu cevabı vermişti.O da hiç yapasım yok felan dedi.Bende yapacaksın ya nasıl iyileşceksin sonra felan dedi o da bir nazlandı o ara ı ııh ya der gibi amanın yerim ben onuuuu yerimm:187: sonra orda yemek yemek istemiyorum dediğinde ben gelir sana çorba getiririm dememek için zor tuttum kendimi ama dememek için iyi annene söyle o zaman o baksın sana dedim o yedirsin sana dedim bunları derken 'oldu başka' der gibiydi zaten de dedi ki hıı cocuğum zaten bende dedi.Niye daha demin nazlanıyordun çocuk gibi dedim.Güldü.Sonra o ara konu açılsın diye abim davetiyelerini bana taşıttırıyordu abime al şunları artık ya dedim buraka da açıklama olsun diye adam davetiye poşetini bana kakaladı ya dedim kim dedi bende abim ya ondan başka kim taşıttırcak bana dedim Ben dedi (oy yerim ben onu :) ) güldüm.Taşımam valla dedim sonra da dedim ki hadi hadi taşırım hastasın sen nasıl olsa dedim.güldü..neyse kapatıyım ben sende yemeğini felan ya iyi bak kendine dedim tekrar geçmiş olsun dedim.o da teşekkürler aradığın için teşekkür ederim dedi.önemli değil dedim sonra da dikkat et knedine dedim sonuna da ekledim sonra da kapattık..Ama ben onu yerim ya kurban olurum ben ona ilk kez nazlandığını gördüm,ilk kez hasta olduğuna denk geldim de 'ben bakarım' diyemedim ona.:19: çok ilgili gözüküp sıkılmasını istemedim.Deseydim dalgasına demişim gibi kabul eder miydi acaba..Anlardı ama espriymiş gibi kabul ederdi..Sonra ilk aradığım ruh gibiydi bende gülünce edince canlandı felan.of ne diyim canımın içi ilk kez onla konuşmuş gibiydim ya ben hep hayal ederdim hastayken ona birşeyler öneriyim kızıyım ediyim o da dinlesin felan bunu ilkkez yaptım ya.Onu da güldürdüm.Ve en önemlisi yataaktayken benle konuştu ya ben yıllarca benle zorla konuştuğunu konuşmak istemediğini düşürken iki dk da olsa yatağında rahatken benle konuştu..Rahatsız olmadan..Dün ilk kez ALLAH'ım ne olur bana karısı olarak hasta felan olduğunda bakmamı nasip et dedim.Sonra düşünürken bunu ağladım biraz mutluluktan mı üzüntüden mi bilemedim ama ağladım(şimdi de gözlerim doldu) ALLAH'ım dedm sen beni biliyorsun ya sen hayırlısını nasip et ama onu bana hayırlısıyla yolla yarabbim dedim.Onla evli olmuş olsaydım şimdi o küçük çocuğum nazlanırdı ben de zorla yedirirdim çorbasını tvnin karşısnda yatarken bn istediğini getirirdim hep yanında olurdum,kölesi olurdum onu ya.İnşALLAH bunu karısı olarak yaparım ya.Çok seviyorum onu,çok istiyorum onu ya inşALLAH yarim,kocam,canım olur.
Ben normalde onla ilgili ALLAH'a dua etmezdim evlenelim diye kendimi tutmaya çalışırdım çünkü korkardım yanlış dua ederim de başka türlü evlenirim diye çünkü arkadaşım öyle evlendi tamam mutlulular ama zamansız evlendiler bende öyle yapıp onun hayatını karartmak istemem.Benim için ilk önce onun mutluluğu gelir ben onu zorla evlendirtsem kendime ne olucak bilmiyor muyum ben onu surat yapar yüzüme bakmaz felan bana da işkence eder kendi de ettiği için ebn istiyorum ki o beni istesin,beni yanında istesin benim yanımdayken,benle konuşurken mutlu olsun yıllardır bunu bekliyordum yoksa bende bilirdim sevmez etmezken bir yolunu bulup onla çıkmayı ama ne onu sıkmayı istiyorum ne huzurunu bozmak istiyorum ne de sıkılıyor diye beni bir anda burakmasını ya da beni üzmesini istemiyorum.Benle mutlu olsun ya ya da hiç değilse benimle olmaktan rahatsız olmasın istiyorum.Onu istiyorum ama onunda mutlu olmasını istiyorum Sadece kendimi değil "sade ve sadece" onu düşünüyorum ben kendimi ne yapıyım ki ben tamam istiyorum onu ama onla mutsuz olmak da istemiyorum.O olmasın tamam ben zaten ondan vazgeçmiyorum ama onun benim yüzünden mutsuz olması ne beni ne de onu rahat yaşattırır anca birbirimizi yeriz biz.neyse ilk kez evlenmek istdiğim için ağladım ve şuanda da ağlıyorum nedenini bilmiyorum çok çok istiyorum onunda yanında olmayı konuşmayı çok seviyorum onu çooooookkkkk..İlk kez ondan değer gördüğümü hissettim dün.Geçen aradığımda doğanlayım derkne ne yaptım ben niye aradım demiştim şimdi beni çekiştircek doğan 'oğlum o kızla konuşma lan başına bela alıcaksın' felna diyecek diye korktum.Ki demiştir de ama yıllar sonra insan olarak bile olsa değer görmek ondan beni mutlu oldum.İlk kez umutlandım ya..İlk kez burak beni (insan olarak da olsa) seviyor dedim ya ben lise yıllarındayken bana msj yazmadığında ya da mesaj yazmayı kestiğinde hep istenmeyen,nefret edilen,boş zamanlarında eğlenilecek insan olarak görmüştüm.Rahatıyken aradığımda 'yine arıyor ya' diyen benle gülüp eğlenmeyen beni espriden de olsa sen dediğimi yaparsın gibi 'sen benim için taşırsınya' demeyen biri hayal ediyordum onunla konuşabilmek,onu güldürebilmek,gülmek o kadar güzel bişey ki ilk kez kendimi insan gibi hissettim tamam son konuşmalarımızda burak bana hiç ters konuşmadı,terslemedi ama eskisi gibi de ona ulaşmamı kesip aradığımda açmadı bende dedim ki burak sanki bu kez güzel bir konuşma olucak veya ilk kez bana yapışmadan arkadaş gibi geldi yanıma dedi umduğunu bulamayacağında kaçtı sanmıştım.Bu burak için sıradan bir konuşmaydı belki ama bu benim için çok iyiydi..'insan yerine konmak' güzel birşeydi..
Onu çok çok seviyorum.Olur mu bilmem ama ben onla evlenmek istiyorum o çocuğu ben beslemek istiyorum,ben hizmet etmek istiyorum.Onu seviyorum ya.Evlenmesem bile onunla,onun yakınında bir yerde olmak istiyorum.Tamam evlensin,cocukları olsun ama ben göreyim onun ağızından duyayım mutlu olduğunu benle mutszluğuu görmekten se mutluluğunu göreyim istiyorum.Anladım zaten artık evlilik ciddi birşey,kader işi,kısmet işi bunu şakası olmaz burakla yüz kere çıkıp ayrılırsın da evlilik işine girdik mi bittik ben onun bir baba bir eş olarak çalışırken çalıştığına değsin işten geldiğinde karısından gördğü güler yüzle mutlu olsun istiyorum istediği bir kızdan güleryüz görsün,eve gelirken 'yine mi eve gidiyorum ya' demesin ' oh be evime gidiyorum' desin istiyorum.Mutlu bir evliliği olsun istiyorum.Bak bunların hepsini ben ona da yaparım ama o yaptıklarımda görmek istediği kız ben değilsem mutlu olmaz,istemez,sevmez.bunun yolu evi terketmek veya aldatmaya kadar gider.Evde mutlu olmayan adam dışarda arar mutluluğu.Ve ben burakın mutluluğu dışarda değil evinde arasın istiyorum.Tamam ben o evin hanımı olmam belki ama onun mutlu olduğunu görürüm hiç değilse.O evlneirse de bana birşey olmaz merak etme sadık biriyim ben sevsem de sevmesem de koca dediğim adam hizmetimi de yaparım,sadıkta kalırım ama ne olur eve gelince mutlu olan bir adam görürüm karşında hepsi bu kişinin burak olmasına gerek yok mutlu bir insan olsun karşımda yeter ben kendi isteklerim yüzünden birinin mutsuzluğunu görmektense başka birinin mutluluğuna çabalarım daha iyi.Varsın onu mutlu ederim,ona hizmet ederim ne olcak burakta da yapmıcak mıydım.yapıcam ne farkeder aynı şey başka adamda yaparım.Ben görmedim burakla evlendiğimde çok mutlu olacağımı görseydim eğer herhangi bir adamın mutluluğu için değil kendi mutluluğum için evlenirm.Evlendiğimde bir gün 'ah keske burakla evlenseydim' dediğimde 'aman bundan ne farkı olucaktı zaten boşver gelince bir hoşgeldin gerisi ya yemekte ya da tv başında geçecekti,sanki çok mu şaşılı olucaktı klasik evlilik olacaktı' demek istiyorum.
bunu ilk kez yazdım,yazı haline getirdim,getirirken bu yazdıklarımı hayallerken de çok ağladım ama ne yapıyım yapmam gereken bu zorla evlilik beni mutsuz eder.Onu mutsuz eder.Ama kendimle de gurur duydum saplantılı değilim,inatçı değilim hiç değilse görüyorum başıma gelecekleri biliyorum.İnatla düşünmeden koşmuyorum bu konuda bir dur diyorum hiç değilse.

Çok güzel bir gelişme oldu..
Burak'a yeniden aşık oldum diyebilirim..
Geçen aradım normalde işte olması gerekirken doğanla geziyordu.Dün aradım onu 17.02e doğru açmadı bende bir saat sonra aradım açtı.Nasılsın felan filan dedim sonra sesi kötü geliyordu dedim sesin kötü.Birşey mi oldu.(morali bozuk gibiydi) yok ya hasta oldum kaptım şifayı dedim ee dün geziyordu nasıl kaptın dedim ne biliyim kapmışım ayağı yaptı.Hiç birşey yapasım yok zaten dedi yeni kalktım yemek de yemedi hiç yiyesim yok dedi ben ona 'iyi yemeğini ye birşey yap iyileşmek için diye birşey söylemiştim o da bu cevabı vermişti.O da hiç yapasım yok felan dedi.Bende yapacaksın ya nasıl iyileşceksin sonra felan dedi o da bir nazlandı o ara ı ııh ya der gibi amanın yerim ben onuuuu yerimm:187: sonra orda yemek yemek istemiyorum dediğinde ben gelir sana çorba getiririm dememek için zor tuttum kendimi ama dememek için iyi annene söyle o zaman o baksın sana dedim o yedirsin sana dedim bunları derken 'oldu başka' der gibiydi zaten de dedi ki hıı cocuğum zaten bende dedi.Niye daha demin nazlanıyordun çocuk gibi dedim.Güldü.Sonra o ara konu açılsın diye abim davetiyelerini bana taşıttırıyordu abime al şunları artık ya dedim buraka da açıklama olsun diye adam davetiye poşetini bana kakaladı ya dedim kim dedi bende abim ya ondan başka kim taşıttırcak bana dedim Ben dedi (oy yerim ben onu :) ) güldüm.Taşımam valla dedim sonra da dedim ki hadi hadi taşırım hastasın sen nasıl olsa dedim.güldü..neyse kapatıyım ben sende yemeğini felan ya iyi bak kendine dedim tekrar geçmiş olsun dedim.o da teşekkürler aradığın için teşekkür ederim dedi.önemli değil dedim sonra da dikkat et knedine dedim sonuna da ekledim sonra da kapattık..Ama ben onu yerim ya kurban olurum ben ona ilk kez nazlandığını gördüm,ilk kez hasta olduğuna denk geldim de 'ben bakarım' diyemedim ona.:19: çok ilgili gözüküp sıkılmasını istemedim.Deseydim dalgasına demişim gibi kabul eder miydi acaba..Anlardı ama espriymiş gibi kabul ederdi..Sonra ilk aradığım ruh gibiydi bende gülünce edince canlandı felan.of ne diyim canımın içi ilk kez onla konuşmuş gibiydim ya ben hep hayal ederdim hastayken ona birşeyler öneriyim kızıyım ediyim o da dinlesin felan bunu ilkkez yaptım ya.Onu da güldürdüm.Ve en önemlisi yataaktayken benle konuştu ya ben yıllarca benle zorla konuştuğunu konuşmak istemediğini düşürken iki dk da olsa yatağında rahatken benle konuştu..Rahatsız olmadan..Dün ilk kez ALLAH'ım ne olur bana karısı olarak hasta felan olduğunda bakmamı nasip et dedim.Sonra düşünürken bunu ağladım biraz mutluluktan mı üzüntüden mi bilemedim ama ağladım(şimdi de gözlerim doldu) ALLAH'ım dedm sen beni biliyorsun ya sen hayırlısını nasip et ama onu bana hayırlısıyla yolla yarabbim dedim.Onla evli olmuş olsaydım şimdi o küçük çocuğum nazlanırdı ben de zorla yedirirdim çorbasını tvnin karşısnda yatarken bn istediğini getirirdim hep yanında olurdum,kölesi olurdum onu ya.İnşALLAH bunu karısı olarak yaparım ya.Çok seviyorum onu,çok istiyorum onu ya inşALLAH yarim,kocam,canım olur.
Ben normalde onla ilgili ALLAH'a dua etmezdim evlenelim diye kendimi tutmaya çalışırdım çünkü korkardım yanlış dua ederim de başka türlü evlenirim diye çünkü arkadaşım öyle evlendi tamam mutlulular ama zamansız evlendiler bende öyle yapıp onun hayatını karartmak istemem.Benim için ilk önce onun mutluluğu gelir ben onu zorla evlendirtsem kendime ne olucak bilmiyor muyum ben onu surat yapar yüzüme bakmaz felan bana da işkence eder kendi de ettiği için ebn istiyorum ki o beni istesin,beni yanında istesin benim yanımdayken,benle konuşurken mutlu olsun yıllardır bunu bekliyordum yoksa bende bilirdim sevmez etmezken bir yolunu bulup onla çıkmayı ama ne onu sıkmayı istiyorum ne huzurunu bozmak istiyorum ne de sıkılıyor diye beni bir anda burakmasını ya da beni üzmesini istemiyorum.Benle mutlu olsun ya ya da hiç değilse benimle olmaktan rahatsız olmasın istiyorum.Onu istiyorum ama onunda mutlu olmasını istiyorum Sadece kendimi değil "sade ve sadece" onu düşünüyorum ben kendimi ne yapıyım ki ben tamam istiyorum onu ama onla mutsuz olmak da istemiyorum.O olmasın tamam ben zaten ondan vazgeçmiyorum ama onun benim yüzünden mutsuz olması ne beni ne de onu rahat yaşattırır anca birbirimizi yeriz biz.neyse ilk kez evlenmek istdiğim için ağladım ve şuanda da ağlıyorum nedenini bilmiyorum çok çok istiyorum onunda yanında olmayı konuşmayı çok seviyorum onu çooooookkkkk..İlk kez ondan değer gördüğümü hissettim dün.Geçen aradığımda doğanlayım derkne ne yaptım ben niye aradım demiştim şimdi beni çekiştircek doğan 'oğlum o kızla konuşma lan başına bela alıcaksın' felna diyecek diye korktum.Ki demiştir de ama yıllar sonra insan olarak bile olsa değer görmek ondan beni mutlu oldum.İlk kez umutlandım ya..İlk kez burak beni (insan olarak da olsa) seviyor dedim ya ben lise yıllarındayken bana msj yazmadığında ya da mesaj yazmayı kestiğinde hep istenmeyen,nefret edilen,boş zamanlarında eğlenilecek insan olarak görmüştüm.Rahatıyken aradığımda 'yine arıyor ya' diyen benle gülüp eğlenmeyen beni espriden de olsa sen dediğimi yaparsın gibi 'sen benim için taşırsınya' demeyen biri hayal ediyordum onunla konuşabilmek,onu güldürebilmek,gülmek o kadar güzel bişey ki ilk kez kendimi insan gibi hissettim tamam son konuşmalarımızda burak bana hiç ters konuşmadı,terslemedi ama eskisi gibi de ona ulaşmamı kesip aradığımda açmadı bende dedim ki burak sanki bu kez güzel bir konuşma olucak veya ilk kez bana yapışmadan arkadaş gibi geldi yanıma dedi umduğunu bulamayacağında kaçtı sanmıştım.Bu burak için sıradan bir konuşmaydı belki ama bu benim için çok iyiydi..'insan yerine konmak' güzel birşeydi..
Onu çok çok seviyorum.Olur mu bilmem ama ben onla evlenmek istiyorum o çocuğu ben beslemek istiyorum,ben hizmet etmek istiyorum.Onu seviyorum ya.Evlenmesem bile onunla,onun yakınında bir yerde olmak istiyorum.Tamam evlensin,cocukları olsun ama ben göreyim onun ağızından duyayım mutlu olduğunu benle mutszluğuu görmekten se mutluluğunu göreyim istiyorum.Anladım zaten artık evlilik ciddi birşey,kader işi,kısmet işi bunu şakası olmaz burakla yüz kere çıkıp ayrılırsın da evlilik işine girdik mi bittik ben onun bir baba bir eş olarak çalışırken çalıştığına değsin işten geldiğinde karısından gördğü güler yüzle mutlu olsun istiyorum istediği bir kızdan güleryüz görsün,eve gelirken 'yine mi eve gidiyorum ya' demesin ' oh be evime gidiyorum' desin istiyorum.Mutlu bir evliliği olsun istiyorum.Bak bunların hepsini ben ona da yaparım ama o yaptıklarımda görmek istediği kız ben değilsem mutlu olmaz,istemez,sevmez.bunun yolu evi terketmek veya aldatmaya kadar gider.Evde mutlu olmayan adam dışarda arar mutluluğu.Ve ben burakın mutluluğu dışarda değil evinde arasın istiyorum.Tamam ben o evin hanımı olmam belki ama onun mutlu olduğunu görürüm hiç değilse.O evlneirse de bana birşey olmaz merak etme sadık biriyim ben sevsem de sevmesem de koca dediğim adam hizmetimi de yaparım,sadıkta kalırım ama ne olur eve gelince mutlu olan bir adam görürüm karşında hepsi bu kişinin burak olmasına gerek yok mutlu bir insan olsun karşımda yeter ben kendi isteklerim yüzünden birinin mutsuzluğunu görmektense başka birinin mutluluğuna çabalarım daha iyi.Varsın onu mutlu ederim,ona hizmet ederim ne olcak burakta da yapmıcak mıydım.yapıcam ne farkeder aynı şey başka adamda yaparım.Ben görmedim burakla evlendiğimde çok mutlu olacağımı görseydim eğer herhangi bir adamın mutluluğu için değil kendi mutluluğum için evlenirm.Evlendiğimde bir gün 'ah keske burakla evlenseydim' dediğimde 'aman bundan ne farkı olucaktı zaten boşver gelince bir hoşgeldin gerisi ya yemekte ya da tv başında geçecekti,sanki çok mu şaşılı olucaktı klasik evlilik olacaktı' demek istiyorum.
bunu ilk kez yazdım,yazı haline getirdim,getirirken bu yazdıklarımı hayallerken de çok ağladım ama ne yapıyım yapmam gereken bu zorla evlilik beni mutsuz eder.Onu mutsuz eder.Ama kendimle de gurur duydum saplantılı değilim,inatçı değilim hiç değilse görüyorum başıma gelecekleri biliyorum.İnatla düşünmeden koşmuyorum bu konuda bir dur diyorum hiç değilse...

Bundan 3 yıl önce..İlk peşinde koştuğum zamanlarda söyledim ama o gün aksilikler oldu burak mesajı görene kadar ablam mesajı gördü,(ona attığım değil ama bir kıza attığım söyledim sevdiğimi dediğim yazıyı) sonra o anneme söyledi felan o gün burakla birlikte ev halkı da öğrendi benim burakı sevdiğimi..Sonra telefonu aldılar elimden..Bende bir yolla (o gün cumaydı) pazar günü aldım telefonu açtım teli hiç bir mesaj felan yoktu.(benim telefon biraz manyaktı teli kapattın mı ne msj gelir seni aradılar diye,ne de msj attılar diye) o da öyle cevapsız kaldı..Tek bildiğim ben ona msj attım.(hatta bir sürü ben msj atmayı daha yeni biliyordum o sıralar iletildi demedi diye en az on kere attım meğerse çocuğun telefonu çekmiyormuş.) o bana ulaşamadı.Ortak arkadaşımız vardı onu ertesi gün arayıp Esen niye telefonu açmıyor diye sorduğu..(aramış bir de ya o zaten öyle yapardı msj gelmezse çağrı atardı msja bak der gibi :))Ne cevabını biliyorum ne de başka birşeyini..Belki de ben seni sevmiyorum dedi belki de bende dedi bilmiyorum.Belki de snle işim olmazdedi adam ama ben hiç göremedim.Tekrar da sormaya yüzüm yoktu bende mecburi cevabı bilmeden ona yazmaya devam ettim.Sonrası arap saçı zaten onun burnu kalktı ben uğraştım şimdi de arkadaş ayağına asılıyorum dur bakalım ne olucak..Keske imkanım ya da yüzüm olsa da şimdi sorsam ah o kız ben olmasaydım keske buraktan her türlü laf alırdım ama o gün sen bana ne dedin dersem haa şimdi gene eskiye döndü diyeceği gibi o gün bana hakaret etmşse bile de söylemeyebilir.ya da söylese bile şeref siz mişsin be sende be diyebilirim.Ama o sözü duymak beni bitirir ya 3 yıl önce sonuçlanmış birşey bu aslında ama ben cevabı bilmediğim için dolaylı yollarla cevabı (istediğim cevabı) aramaya çalışıyorum.şimdi bu cevabı öğrenirsem gerçekten 'HAYIRMIŞ' gibi kabul edip onu hayatımdan çıkarmaya çalışabilirim.Yani 3 yıl önceki kararı bugün ki gibi görebilirim.Aman neyse öğrenmemek en iyisi.

Son düzenleme:

Kankam diyor atağa geç ben diyorum bekleyeyim ne zaman atağa geçem şaşırdım ama burdaki aradaşın sorusu da dikkatimi çekti ya harbiden ben niye buraka sormuyorum dedim yani sorayım diye kankime soram dedi istediğini yap dedi ama konunun açılmasını bekle dedi bir de o hala kendisini düşündüğünü sanabilir dedi.Aslında doğru uslupla sorarsan bir halt anlamaz hem ne anlarsa kendine olur ne diyeyim.
Ama dur bakalım bekleyeceğim benim ilk önce neden işten çıkmış öğrenmem gerek sonrası daha sonraya..
sınav stresi gene başladı vay anam ya tam Burak modundayken nerden çıkıyor bu sınavlar..
Neyse p.tesi konuşcaammm onla..Açarsa yani uyanıksa..

Ay içim içime sığmıyor ya..
Yarın olsa da arasam onu..
Açar mı bilmem ama inş. açar ya konuşmak istiyorum onla..:106:

Hiç sorma çok garipti ya..
Burakla konuştum konuşma gayet güzeldi..Burak benle ilgilendi etti fakat şu var ki aramızdaki yakınlık sadece kankiydi..Kanki gibiydi tamam burak gene ilgili gibiydi meselasını diyemicem gözle görülür birşey yapmadı ama ilgili gördüm konuşkandı baya güldük eğlendik.Sana söyle diyeyim ben şaşırdıysam kesin ilgilenmiştir.Hacı ben istiyordum ki ona gideyim nedne işten çıktığını öğreneyim sonra kankim bir kıskandırmaya çalışmamı söylemiştim bir halt yapamadım bir başladık devamı geldi düşün eve hemen geldi ama sohbet çok güzeldi güldürdü beni ya.
Bak anlatıyım neye güldüm.
Ben gene metrobüs konusu açtım o dedi ki ben metrobüsü sevmiyorum ya artık ya ayağıma basıp duruyorlar sanki amerikan maçı oynuyoruz ya hadi bilsem öyle birşey olduğunu bende oynucam ama mahfettiler ayağımı bir de ben oturcak yer bulamıyorum oturulucak yerler arasında boş yer var ya kocaman bir yer tam böyle oturmalık oraya oturuyorum diyor sonra bazıları ayağımın dibine geliyor rahatsız oluyorum hemen ayağımı oynatıyorum onlara onlarda rahatsız oluyor gidiyorlar yanımdan..
Eşek ya ne güldüm buna ya var ya..
Hat değiştircekmiş inş avea alır da hep beni arar..
Biraz kankamsı bir havamız vardı ama çok güzel konuştuk.
Güldük,eğlendik.
Onu çok çok çok çok seviyorum.
Dilerim o da beni sever.

Son düzenleme:

Hiç yazmıyorum kopyalayıp atıyorum kankime yazdığımı.
utanıyorum kendmden..

Bn yine knki kalnki konuştum ya konuşurken birşey demiorum hoşuma bile gidiyor.biriyle bu kadar rahat ve samimi konuştuğum için ama kapattığımda içim yanıyor ya neden böyle konuşuyoruz felan diye.bugün iyice dibine vurduk ya bugün yürüyor musun yine dedi evet dedim ordan konu açıldı hadi denize gidelim dedi sen bana öyle teklifte bulunmamıştın dedim iki kere söyledim o da denize gidelim mi dedi ne zaman dedim şimdi oldu canım başka.güldü hem dedim şimdi hazırlansan etsen ohooo ohoo bekle dur dedim.Bn hemen hazırlanırım dedi beklemeyi de bekletmeyi de sevmem dedi..Ahh burda konu bekleme-bekletmeye kaydı yok böyle de şöyle ben böyle yaparım sen böyle yaparsın felan oldu ben ona ilk nereye gideyim dedim yeşilköye git dedi ben bile bilmiyorum oha dedim bakırköye git yürüyerek nasıl gidilir bilmyrum nasıl bilmioyrsun ya bir de buralarda oturuyorsun dedi sonra ben seni bir gün bakırköye götüreyim dedi yok ben gitmem dedim sarmıyor orası dedim tamam sarmıyorda yürüyüş için bilmiyorum ya o gn benim diyet yapmadığım güne de denk gelebilir bilmiyorum dedim.orda da bir kıvırdım sonra başladık bunun deniz sevdasına dedi bak sana birşey diyeyim şunu yap dedi öyle bir anlatıyor ki kıya git orda hayattan bezmiş bir adam gibi nefesini tut intihar eder gibi deniz seni hvaya kaldırırsa tamma diyor ben bunu denedim öyle çıktım deniz yüzüne iyii halt yemissin dedim ne yapayım öğrenemeyecektim sende yap diyor ya bir git ya dyorum bn korkarım diyorum iyi ben götüreyim seni oraya ben orda sana zorla öğretirim yok yapmam iyi zorla iterim seni ha ben de sağ çıkarsam öldürürüm seni dedim.bnim amaç öldürme değil ki dedi(orda yanlış anladı herhalde ölmezsem felan dedim sanırım)) öğretmek amacım iyi sen öğretmeye çalışcan bende seni öldürcem diyorum tamam anladım senin canın baya tatlı dedi.Bak diyorum de deniz kenarına gidelim oturalım diye tamam gelirim ama diğer türlü olmaz dedim.HAdi gittik ne yapcaz orda dedi (gözü denzde kaldı bunun) niye ben büykçekmece sahile gittim geçen çok güzeldi ayy hiç sevmiyorum orayı diyrum niye dedi işte biir laf atmış onu anlatıyor ben sanıyorum ki kıza laf atmışlar bu sinirlenmiş meğerse buna laf atmışlar aa ne dediler dedim boşver felan dedi meğerse kızlar hişş demiş sonra bunlar demiş aa güzelmiş felan filan demiş yanındaki de güzel giyimli felanmış bunlara laf atmışlar işte dedim ne güzzel işte bne erkek olsam havamdan geçilmezdi yok ya kız dediğin hanım hanımcık olcak dedi oldu dedim bulursan bana da yolla da ders alıyım dedim buldum da ne oldu dedi bende peşinde koşmamışsındr dedim erkek dediğin peşinde koşar kzın dedim biz koştuk ta ne oldu dedim sen az koşmuşsundur yok koştuk be bende sende haklısın şimdiki kızlar hemen reddetiyor (ya valla bu hala aylinden bahsediyor eşek sıpası) ama bende öyleyim direk güvenmem yollarım ama cocuk hala peşimdeyse bnim ilgimi çeker dedim sonra bugün arkadaşları aramış parti gibi brşey varmış gitmek istemiyormuş yok neymiş kızlarda varmış felan dedim gitseydin ne güzel işte kızlarda vr yok ya boşver ne tnaışırdın ne güel dedim yok orda öyle değil cıvıtır onlar ddi adam takmış kafaya kızlar zengine bakar ve zenginse şeyy olur diye dedim ilk bunu dediğinde ne alaka ya ben öyle değilim sen üstüne alınma ben seni ayrı tutuyorum sözüm meclisten dışarı dedi bende kızım üstüme niye alınmıyorum yok ben seni ayrı tutuyorum dedi bu da o yüzden gitmemiş arkadaşının yanına oo dedim sen yandın dedim hiç umudum yok senden dedim ya kızlarla takılsana dedim yok olmaz bilmem dedim git ya sende takılcak alt tarafı olsun istiyorum ben
alt taradı takıl isiyorum o da yok düzgün bir olsun felan diyor senin düzgün anlayışında tam evlenicek tip dedim bak senin gibi olsa kızlar tamam dedi bende ne var ya deim ben kız gibi bile takılmıyor erkek gibi davranıyorum öylesine een güzeli dedi.boşver en güzeli bu dedi.
sonra ne konuştuk en son birde ben kızlarla o kadar samimi olmam dedi ya telefonda felan konuşurum da yüzyüzeyken o kadar samimi değilim benle bile mi bn de nye sadece telde konuşuyoruz diyorum genelde o da yok ya sen farklısın eyv eyv dedim ee diğerleriyle de konuşsun dedm yok ya senle konuşurum ben bir senle bu kadar samimiyim dedi ayy bu beni öldürcek ya of kanka ben bunla artık aşktan gireyim mi ağızını ararım belki olmadı ben kendimi belli ederim ben böyle sevdm,severim felan derken onu sevdiğim zamanları hatırlatırım felan ne biliyim ya cok sıkıldım ben bu kanki muhabbetindn.
adam yakında bana bacım diyicek diye korkuyorum ya

Ben onu kankiyken sevemiyorum..:19:

Daha kankim cevap yazmadı ama son dediğimi yapcam ya bugün salı mı iyi tamam kendimi tutarsam eğer p.tesi ararım ben onu ohh baya da zaman geçer.Bende bir aşk mesk konuşurum seviyom ediyom ayakları eşek değil ya anlıcak tabi ne çıkartırsa hacı cok sıkıldım çünkü konuşurken akıp gidiyor da hacı bende akıp gidiyorum ama kızlarla takıl ne demk ya elimle kızlara atıyorum cocuğu:19: ya ben deliyim ya da kafayı yedim kendimi belli etmicem diye.
Neyse kıvırcam artık.
Ama muhabbeti görsen hacı ya..Resmen bacı bellemiş gibi sen ayrısın yok söylesin felan filan karı değil miyim lan ben ben neden farklıyım..Duygusuz mu bu çocuk anlamadım ki.Hazır buraya şuraya gidelim derken ben kabul mu etsm be hacı ben kabul etcem bu ***** yan cizicek felan ya da dalgasına söylücek ben gaza gelicem atlıcam.O yüzden hep yan çiziyor bu bir tek sahile yüzmeye gider koşa koşa hacı bu yüzerken ben ne yapcam ya mayoyla duramam herhalde yok abi ben dondurma yiyim ayağı yapcam şapşala hem ben onu niye mayoyla görüyorum ya tövbe tövbe..Bir de artistlik yapıyor yok aslında el ele tutuşmak bile günah diye ulan benle niye yarı çıplak görmk zorndayım..Oy gıcık beni kullanıyor işte maksat plaja gitmek.
Ay bir de kıllı bacak görcem ya öyykk ben buraktan vazgeçerim be.Bu cocuk manyak var bunda bir delilik götüreyim deniz kenarına atıyım sunu da kurtulayım ya bu gitmezse bütün yaz bana ağlar.
Hacı desene gel deniz kenarına gidek.ALLAH'ın cezası işte ne olucak.
Of ya of..
Neden ben neden her zaman ben..
Bu şaşki neden atakta değil hiç neden hep ben yapmak zorundayım ve bu neden bana kanki ya of.Başlarım onun 'en samimi olduğu kız olduğum güne' ya.Abi başka kız mı yok ya git onlarla samimi ol benle de ciddi düşün bu arada düşündüm de geçenki konuşma da benim ağızımdan 'evlenmek istediğimi' duymak istedi duyamadı.Aslında istiyor bunu ama neden iste sanki evlenme teklifi etcek şapşal.Gene ima mı etsem iyi hoşuan gitmiş demek ki bu almanya hikayesi çünkü ben orda açık ettim ona.
Bu arada p.tesi ev boş olur mu annemin dksını da bitirdim son 20 dk demişti.Rahat 1 saat konuştuk bugün ama yok çıkkss bir halt çıkmadı.OF of nedir bu çektiğim ya ben bunla harbi kanka olsam mı bana yazık lan bu kadar üzülüyorum sonunda harbbiden bunla kanki olsam kız ayarlasam felan daha mutlu olurum sanki.Valla hem mutlu olduğunu da görürüm.
Hacı bir ara aklıma da dışarıya çağırmka geldi de bu benim gibi hep yan çizer diye korkuyorum.Ay yok ya canım istemiyor felan.
Of offf bu cocukta ilerleme görüyorum da anlamadım ki yararı var mı bana.
Neyse tamam susuyorum buna da çok şükür başka zamanlar konuşamadğımı bilirim.

Son düzenleme:

Hiç yazmakla uğraşmayıp gene kankime yazdığımı atıyorum.
Oyy..
Burak'ın tepkilerini merak ediyorum.Hahahaa kalır inş öyleee..Sinanı ve rüyamı duyunca.
Ha bir de bu sövermiş bu hamile rüyama vay şeref siz niye kabul etmemiş çocuğu diye.Ay ne gülerim ama var ya.Düşünsene sövüyor kendine..:D

Bak bugün ne oldu..
Geçen sene dershanedeydik ya sinan diye biri vardı bana çıkma teklifi etmişti ***** cocuk gibi sonra boşvermişti.Onu gördük üniversitelerden felan konuştuk ünimi söyledim felan onu yolladım tam arkada bir kadın ay ben bir yere gidicem felan diyordu yaşlıydı dedim gidemiyor orda bekliyor yardım ediyim mi dedim sonra dileniyormuş galiba şuraya gidicem para verin felan dedi bende 75 krş vardı hemen verdim ama dilenci gibi değildi ha bildiğin yürüyünce zorlanan kadına benziyordu ben parayı verdim götüreyim mi oraya dedim yok ben giderim dedim sonra o dediği düşündüğün biri var dedi felan filan diye cümleye başladı hani ben sandım bak şu erkekle takıldın ettin takılma felan diyicek sandım erkeklerle takılma oku ya da çalış diyicek sandım tam onu açıklamayı beklerken kadın senin düşündüğün biri var unutamıyorsun onu belli gençken aşık olmuşsun sen dedi.Bir de sen evlenmek istemiyorsun galiba dedi..Kaldım öyle var ya kadın anlamıştır şaşırdığımı sonra elime baktı yolun açık dedi.Ama hiç son yptığına bakmadım kaldım direk.Ben erkeklerle konuşma derken burakı tahmin etti sanki.Sonra ben buraka hep ben evlenmicem felan filan diyorum onu da bildim ya suratımdn anlaşılcak şeyler değil bunlar hadi erkekle felan konuşmasan ondan önce der ki bak dertli kesin aşık felan ama sinanla konuştum felan hatta el sıkıştık sonunda.bunu da gördü sonra dedi sen 25inde helal süt emmiş bir cocuk bulucaksın dedi.flan kaldım ya bunu buraka anlatsam mı.Anlasın ondan bahsettiğimi.
Öyle yapıcam zaten dur bakalım o zman onu evde aramam gerek.
Yarın okulda ararım dedim ama şimdi okulda gene kanka moduna gireriz.Kanka ben kanka demiyorum ki hiç dışrdan gözüktüğümüz o yksa ben normalim yani sana neysem o sana kanka demediğimi bir de argo konuştuğumu düşün aynısı hiç aşık kız gibi değilim sözlerimle tamam hareketlerimle ve ani tepkilerimle belli ediyorumdur aşık olduğumu çünkü küçük birşey diyor dikkat etsene kendine diyrum hemen kızıyorum ona.Ama söz olarak dile getirmiyorum.
Ha bir de kanka ben burak'a hani rüyamda buraktan hamile kalmıştım ya onu anlatcam geçen görmüşüm gibi ama burak olduğunu söylemicem beni seven biri diyicem gerçekten varmış biri de öyle ben etkilenmişim de rüyamda görmüşüm gibi bir de sinanı anlatcam tabi seni ikna etmeye çalıştığım gibi onla konuştum felan sinanı da överim ben bir de derim bana ilk çıkma teklifi edendir kendisi diye açıklama yaparım sonra bir överim sinanı iyi çocuktur ama böyle şöyle diye biraz şey olsun bak teklif ediyorlar bu hafiften beğeniyor bak beğenleri de görüyrda hamile kalıyor felan.Ama unutamadığın var dediğini en son mu anlatsam bak seviliyor ediyor ama yine gözü bende..
ilk rüyamı anlatırım zman geçer sonra sinanı gördüm derim en son da arkasında kadın gördüm diye girerim flan.
Şarkıyı da koyarım ortaya bir ara hatta şarkıyı açık tutarım.Orda aksın duygusal şarkılar.

Burak'ı arayamadım bugün.Annemin dksı bitti bnim zaten yoktu öyle kaldık yani neyse özlesin biraz hem araya zaman girsin her dk arıyordum be resmen.
Özler mi bilmem ama arar beni ya bir kaç gün sonra arar dediğim gözü arar yani nerde o da benim gibi fakirlerden.Çünkü şimdi işsiz evde sıkılıyor ben arada arıyordum zaman geçiyor şimdi o da yok bakalım belki keske esen arasa ya zamaan geçerdi der.
Ay canım ya bu kez ki konuşmaları çok beğendim ya ilk kez mutlu oldum onla konuşurken ya her konuşmada bana hayaller kurdurabildi ya seni bakırköye götürürüm dedi,senle denize gidelim dedi düşünsene bunları düşünebilmek hem de burak aklıma getirdi normalde ben kuramazdım bunları ya derdim saçma hayallere girme şimdi yat uyu ama şimdi o dedi diye kurabiliyorum ama deniz olayını hala kafamda kuramıyorum ya düşündüm de bugün öyle burakla ben sahilde oh bir günlük tatil yapıyormuş gibi o denizden çıkmıcak ben onu gözlücem,yemek hazırlıcam felan.Yanyana şenzloglarda güneşlencez felan.Abi sevgililer böyle evlenmeden tatile giderler ya onun gibi hacı ya..Ayy ayy neyse bak sevdim bunu ona çalışmamak yaramış ha :)
Neyse canımın içi ya inş annem faturasını öder de ben yine konuşurum ya.
Ya da o alsın hattını be ben hat alıcam dediğinde üstelemedim çok bana ne der gibi çünkü hacı o zamanlar ilgili gözükmemek için kendimi yırtıyordum normalde olsa geç geç çabuk geç derdim yalvarırdım hatta ama ne yazık ki.

Okul felan da bitti ya iş güç yok tabi düşünüp duruyoruz Burakı ulen konuşmak vardı be.Dur bakalım ya.
Bugün de onun evinin yanındaki sokaktan geçiyordum o bana o sokakta bir dut ağacı var oturuyorsun o demirliklerde hafif eğiliyorsun sonra o dutları alıp alıp yiyorsun var ya karnımız ağrıyana kadar yiyorduk dedi bugün de ordan geçtim (ordan değil de o sokaktan döndüğünde bir dut ağacı var ordan aklıma geldi) ay aklıma burak geldi ay düşündüm o anını felan ay yerim ya :) Deli bu cocuk deli.Çok da tatlı.[/I]

Sağol.
Bende hazırım valla her sona.Her haltını gördüm sonuçta sıkılcak gidicek,yüz vercek bir sonra gidicek felan her türlü gidiyor yani çocuk benim kalp onun yüzünden yalama oldu artık günün birinde bir adamla evlensem o aldatsa beni tepki göstermem yani burak sağolsun alıştırdı beni aylinlerle-bırakıp gitmelerle..Koymaz artık bana.:)
Ama sen okuyorsun ya inş güzel olur.Senin için diyorum yani sıkılma yoksa ben kendim için demiyorum yani şu burakı kandırıyım da (İNŞALLAH) çıkayım felan.Sırf seni düşünüyorum şuan.:)
--
Bu arada ben göya burakla konuşurken fonda müzik olacak ya bir şarkıyı buldum Berkay-Ele inat.
Hacı tam biz değiliz de gaza gelir belki.Anam ya çektiğim çileye bak.Şarkıyla adam kandırmaya çalışıyorum.Ah eski ben olsaydım zamanında dayanamadığım gibi çat diye söylerdim seviyorum-ediyorum diye ama yemiyor işte ama çok sıkışıyım var ya sorucam dalgasına o gün sen bana ne cevap verdin diye olum hiç değilse onu öğreniyim be.:(
bir de ben Burakla evlenirsem eğer Almanyaya yerleşmezsem ya da Almanyaya tatile gitmezsem adam değilim ha adam da ondan sonra bir kıpırdanmalar oldu sanki.

Son düzenleme:

Bugün annem faturasını ödedi.Ama telefon babamda şuan önemli değil valla yarın kıyafet bakmaya gidicem,öbür gün ablama gidicem yani p.tesiye kaldı.Oh zaten sana da pazartesi ararım demiştim oh ne güzel valla içim rahatladı.O gün de ev boş olsa var ya tam ortamını ayarlarım da işte.Annem evde olsa ya ses kıs diyicek ya da kapat artık diyicek yani kadının dkları biticek değerli olum onun için.Neyse öyle işte.
Pazartesiyi bekliyorum şuan..:85::49:[/SIZE][/FONT][/COLOR][/I]

Şu pazar günü gelsin canımla takılıyım biraz.(yeğenimle)
sonra da hemen p.tesi olsun burak'ı arayayım istiyorum.
Bir de bu aralar kendimi çok boş hissediyorum ya çalışmam gereken sınavım varmış da çalışmıyor musun gibi ama hacı daha geçen çalışmıyordum dün ki sınava sabah çalıştım ya düşün onda da iki kere okudum o kadar şimdi sınav bitmiş sorumluluğum varmış gibi hissediyorum.

Kankime yazdığımı atıyorum hacı.Gariplikle başladı ama şuan harikayım ve yine seviyorum onu ama şu var galiba biz arkadaş olmuşuz artık çünkü ne diyim ya gayet normaldik mesela ben yerimde duramadım hele ellerim hiç duramadı vedalaşamadım felan burak çok normaldi ama bazı yerlerde sözü unuttu diyeblirim ama gayet iyiydi çünkü ben onun heyecnalı halini de bilirim.Ama sonu güzeldi hacı bak o zmana diyebilirsin aşıklar diye.onun dışında nbr kankaydık yani.
Hele bnim o el alışım.Yüzünü de çok hatırlamadım yüzüne bakamadım demek ki.Utancımdan.:67:Ama çok değişmişti ilk beğenmedm diyebilirim sanki ben çok güzelim de (saçlar berbat terden ölüyorum birde çok kötü gözüküyordum) ama sonra sonra alıştım ama ne biliyim be değişmiş işte ama dedim ki sen teli açınca değişirsin merak etme diye yoksa neyse ya p.tesi arıcam arıcam konuşucaz bu konuyu.sSeviyorum len ben onu.:106:

Kanki bugün Burak'ı gördüm.Biz aynı mahallede oturuyorduk ya tam arkamız da da yürüyüş yolu vardı bende deli dana gibi sokaklarda dolanacağıma eski evimin oraya giderim daha iyi dedim orda yürüyüş yaptım.Sonra saat 2ye yaklaştı dedim ben en iyisi ablamın yanına gidiyim iş yerine ablamın çalıştığı yer burak'ın evinin çaprazında.Ben gidiyorum giderken ben her zamanki gibi onun apartmanına bakıyordum.Görürüm belki diye hiç de umudum yok ya hadi neyse ilk önce orda bir kadın vardı ben ne zaman burak için baksam beni yakalardı ya.Onla da bir kötü bakışmamız olurdu hep bende o beni görmeden bir kafayı çevirim dedim bir baktım biri çıkıyor esmer biri dedim bu burak mı yok değil len benziyor yok değil len aa bana bakıyor o galiba ben yanına gideyim en iyisi dedim baktım o değilse hemen kafayı çevirip dümdüz devam edicem.
Sonra o anladım ama görsem çok değişmiş boyu uzamış (Şeref siz) hafif sakal bırakmış feci şekilde de zayıflamış.
Selam vermeye giderken selam dedim elini uzattı ama ben nasıl uzattım naber kankii der gibi kesin de öyle birşey demişim ama öyle bir elini sıktım ki askerlik arkadaşıyım.Dedim uzamışsın sen ya benim boy kompleksim var.Tövbe yarabbim ya ama var benim valla ben senle daha konuşmucam (orda nazlanmış çocuk gibi kollarımı birleştim) aramıcam seni dedim.Hay ALLAH'ım ya eski köye yeni adet hem önemli olan boy değil akıl dedi.Hıı banane valla kompleksim var dedim sonra elinde poşet vardı nereye dedim bir komşu birşey istedi onu götürüyorum hım bende ablamın yanına gidiyorum iyi dedi haa şey yürüyorsun dedi ablamın yanına geldiğimi söyleyince onu bir anlamadım e napıyım dedim.Yürümem gerek sonuçta zayıflamam için sonra ona sen çok zayıflanmışsın dedim hastaydım o yüzden dedi dedim hastasın diye mi zayıfladın ne diyim ALLAH bana da nasip etsin onu yok yok dedi sonra iyi ben gidiyim dedi iyi by by deid dediğimi unutma dedi neyi dedim anladın sen onu anlamadım valla dedim ama orda yollarımız ayrılmış birbirmize bağrıyoruz çok hoştu o sahne :)galiba boy kompleksimden bahsediyordu bu arada bunu da sana yazarken farkettim yoksa kaç saattir düşünüyordum bulamamıştım neden dedi diye.
sonra hastaneye gittiğimde değişmişti ya ilk beğenmedim sanki onu ya düşünsene kaç senedir aşktan ölüyorum diye anlatıyorum ama adamı uzun zaman sonra görmüş gibiyim.karşılıklı görmüşmemizi düşündüm gecen seneydi.Orda da eski lisedeki buraktı.düşünüp duruyordum etkilenmedim felan diye sonra dedim ama bu cocukla telden konuşunca farklıydı dur bakalım p.tesi arayınca farklı olr belki dedim.
Çok değişmiş gibiydi.Ama daha sonra düşününce gene eskisi gibi oldm şimdi ben onu gördüm ya dedim ki kesin ben onu çarşamba aramalıyım gördü de aşka geldi iki gün sonra aradı demesin diye.Ama pek dayanacağımı düşünmüyorum.Aradığım da da değiştiğinden bahsetcem ve uzunluğundan felan taktım ya diyicem ki bir senede mi uzadın yoksa ben mi kısaydım diyicem orda bir nefret edicek benden bir kapa konuyu artık der yani tepkisinden anlaşılıyor orda da hani arada girebilirsem girerim eskilere çünkü en son ne zaman buluştuk senle diyicem abi düşünsene seviyrum ediyorum diyorsun uzun zamandır görüşmüyordum şaşırdım adamı görünce ya düşün o olmasaydı ben tanımadığım adama yaklaşıp sonra kafayı çevirip gidicektim direk o derece.Sakallı haline şaşırmadım çünkü görmüştüm bunu da diyicem değişmişsin ama sakalına şaşırmadım çünkü bn görmüştüm diye sonra nerde gördün derse anlatcam hatırlıyor musun bir ara anlatmıştım sana gördüm onu ilk inanamadım felan sonra da ablam yanımda diye birşey yapmamıştım sonra ablamla yürürken poşetini bana çarpmıştı bende resmen bağırarak (bilerek değil istem dışı ve dalgasına) dikkat etsene kardeşim demiştim.Sonra dönüp o mu diye baktığımda karşıya geçerken arkasına bakıyordu sanki ben miydim o diye çünkü biliyordum o beni görmemişti ama ben uzaklaşınca da arkasına bakması durduk yere ne biliyim.Neyse onu anlatırım ama arkasna döndüğünü felan demem ona.
Öyle işte.
İlk garipsedim ama telefonda konuşcaklarımı düşününce baya sevindim.
Neyse.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri