Bunlarıda mı Biz Koyduk ! 2

Asi Ruh

Kayıtlı Üye
masontayyipcw2.jpg

BUNU DA MI BİZ KOYDUK? :)

Daha fazla bilgi isteyenler için:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Menora

Moderatör tarafında düzenlendi:
valla yorum ypayı çok isterdim ama malesf görünen köy klavuz istemez bilirsiniz ;):D

Bu mumlugun musevilerden bir hediye olmadığı ne malum, sonuçta başbakan gelipte onu kendisi koymuyordur?

Bu mumlugun musevilerden bir hediye olmadığı ne malum, sonuçta başbakan gelipte onu kendisi koymuyordur?
MANTIKSIZ sığınacak başka bir açıklamanız olamaz zaten :)

NE O SIKIŞTINIZ BAŞKA CEVAP VEREMİYORSUNUZ DEMİ AMA;

lideriniz masonluk yada yahudilik işareti veriyor

Doğru onu biz KOYMADIK?:)ergeneGON Koymuştur:D

Bak bunu birinci konusu Bunlarıda mı Biz Koyduk ! 1 var oda abd den hediyedir taip babamız gomamıştır abd gomuştur :)

Doğru onu biz KOYMADIK?:)ergeneGON Koymuştur:D

Bak bunu birinci konusu Bunlarıda mı Biz Koyduk ! 1 var oda abd den hediyedir taip babamız gomamıştır abd gomuştur :)

akin cevabimiz olmadigindan degil sizin yaptiginiz mantiksizlik

kücük bi mumlugu abarttiniz .

adam mason yada yahudilik isareti niye versin kendi anlican sekilde yorumlamissin

hediye olabilir

koydu diye bu gibi yorumlari yazmissiniz okuduguma gercekten sasirdim.

tamam esra ben camiye bundan sonra hristiyanların hac kolyesiyle gidecem

küçücük bir kolye abartılmasın :)

Mezar taşlarımızıda + şeklinde yaptıralım şeklin bir önemi yok abatılmamalı :)

Masonluk Yada Yahudilik İşareti Vermiyorsa Neden BOP(BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİNE) EŞBAŞKANLIK yapma ihtiyacı duyuyor :)

Ben TAYYİPE her yönden bakıyorum sen merak etme..

kendi şeklime zamanla çevirmeyi öğrendim önceden böyle değildim emin olabilirsin ama zamanla tanıyoruz işte..

Son düzenleme:
tamam esra ben camiye bundan sonra hristiyanların hac kolyesiyle gidecem

küçücük bir kolye abartılmasın :)

Mezar taşlarımızıda + şeklinde yaptıralım şeklin bir önemi yok abatılmamalı :)

Masonluk Yada Yahudilik İşareti Vermiyorsa Neden BOP(BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİNE) EŞBAŞKANLIK yapma ihtiyacı duyuyor :)

Ben TAYYİPE her yönden bakıyorum sen merak etme..

kendi şeklime zamanla çevirmeyi öğrendim önceden böyle değildim emin olabilirsin ama zamanla tanıyoruz işte..

ayni sey olmadigini biliyorsun banada okuldan mum verdiler yilbasi diye evde duruyor ne yani ben hristiyanmiyim

ayrica BOP bende biliyorum ayni senin gibi düsünüyorum ama yinede masonluk yada yahudilik isareti vermiyor asla...

Doğru onu biz Koymadık?:)ergeneGON gomuştur:D

Mantıksız olan nedir? Bir mumluk olmasın?
Hayır sıkışınca lafıda veririm, konuşturmam da
Sıkışılacak bir konu yok
Kim koyduysa belli amaç doğrultusunda olabilir yada olmayabilir, bunu o zaman sorgulaman gerekirdi?
Eminim bu 1 seneden önceden olmuş bir olaydır.
Ona kalırsa akp binasının önündeki yıldız şekillerini yahudi oldukları için bayraklarının simgesini çalmışlar diyorlardı, aslı var mı hayır =)

ayni sey olmadigini biliyorsun banada okuldan mum verdiler yilbasi diye evde duruyor ne yani ben hristiyanmiyim

ayrica BOP bende biliyorum ayni senin gibi düsünüyorum ama yinede masonluk yada yahudilik isareti vermiyor asla...

sizin ev=başbakanlık konutu aynı şey olmadığını sende biliyorsundur umarım :eek:

sen bildiğinle kal ben bildiğimle ;)

Mantıksız olan nedir? Bir mumluk olmasın?
Hayır sıkışınca lafıda veririm, konuşturmam da
Sıkışılacak bir konu yok
Kim koyduysa belli amaç doğrultusunda olabilir yada olmayabilir, bunu o zaman sorgulaman gerekirdi?
Eminim bu 1 seneden önceden olmuş bir olaydır.
Ona kalırsa akp binasının önündeki yıldız şekillerini yahudi oldukları için bayraklarının simgesini çalmışlar diyorlardı, aslı var mı hayır =)

Mantıksız olan açıklaman :eek: konuşturamazsın diye birşey yok sizin politikanız

durmak yok yola devamsa bizimde politikamız susmak yok yola devam

ne zaman olduğunu sorgulamaya gerek yok başbakanlık konutu diyor başbakan olduktan sonraki süreçtir yaptıklarıda ortada size çok bir örnek verirdimde konunun amacına uygun değil semihe anlatırım bir ara anlatır sana

akp binası konusuna gelince kimsenin içini bilemezsin :eek: ;)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri