Bunlardan Benden Olsun . .2oıı Nickler

KaLbim

Bayan Üye
Sen benim parçam'dın..
Artık kime gidersen git
Onda yedek parçasın..

Sen ne kavuşmalara şahit olmuş şehirsin istanbul...
Bize de bir istisnayı çok görme ne olur..

Yapılan bir araştırmaya göre her iki kişiden yalnız biri aşık...

Kral olsanda terkedecek seni başına taç yaptığın..

Sağımdaki meleğe aşık oldum.
Aldım onu soluma koydum.
Sonra ne mi oldu? Sağımı solumu unuttum..

"Kilo vermek istiyorum ama veremiyorum" mu diyorsunuz?İşte formül.Size layık olmayan birini bulup aşk acısı çekin.Made in Turkey

Dip boyası gelen hatunlar "Asena saçı" diye bir moda uydurmayın lütfen aman diyim.

Micheal Jackson taklidi yapayım diyen arkadaşıma yap dediğimde ölü taklidi yaptı o gün bu gündür görüşmüyorum !

Facebookta''Ben kime benziyorum''diye bir uygulama moda bugünlerde.Bana soranlara''götüme benziyorsun''cevabını verip siliyorum

Survivor adasındaki erkekler doğa ve açlıkla değil Ebru Destan'ın göğüs dekoltesiyle mücadele ediyor.

Apaçilerin %80'i kız meslek liseleri önünde yaşarlar.

Şarjı bitmek üzereyken ışıklarını yakıp biri arıyor zannettiren telefon Allah seni kahretsin.madem şarjın bitiyor edebinle otur

Tokio Hotel'in solistine"of ne taş karı"yorumunu ypıp aslında onun erkek olduğunu öğrenen çocuğun dramı Emrah'ın filmlerinde yok

Devir değişti. Önceden deprem olunca herkes sokağa dökülürdü şimdi herkes Twittera ve Feysbuk'a dökülüyor.

Daçmin goş! deprem oluyor gız..Tamam sakin olun gızlar goruma altıma aldım sizi. Garşıya geçelim! Daçminn hadi! gavgamı istiyon

Kızlar yatarken makyajınızı silmeyin. Deprem meprem olur sokağa çıkmak gerekir aman diyeyim.

Dünyanın en huzurlu şeylerinin listesini yapsam alarmı kurmadan yatmak ilk beşi zorlar.

Tuhafiyedeki kızdan makas istedim yanağını uzattı. Noluyo lan.

Ödeme yaparken "10 ver yeter" diyen esnafı da anlayamam hiç. Sanki 20'ydi de yalvar yakar 10'a indirdik artistliğin kime ?

Yüzünde s¡v¡lcesiyle sevgil¡sin¡n karşısına çıkmaya utanan ¡nsan; ölünce günahlarınla ALLAH'ın karşısına çıkmaya yüzün var mı?

Son düzenleme:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri