Bunca Ayrılık Bana Çok Şey Öğretti..

RaPizM^^

Bayan Üye
Bu gün aglamakla gecti günüm yine...
gözlerimin degildi artik agliyan yüregimdi sana sirilsiklam delice yanan...
Bunca ayrilik bana cok sey ögretti, sana olan askim daha cok büyüdü, kesinlesti...

-bazen sesli düsünüyorum sanki sen varsinda seninle konusuyorum... baktigim her yerde seni görüyorum dahasi sende seni yasiyorum...

-acaba ben delimiyim yoksa kör ve sagirim... senin haricinde kendimi yasakladim tüm evrene ve yanliz sana nefes aliyorum yeniden ve yine...

-zaten sen olunca düsüncemde baska seye müsade yok beynimde...

-bazen sen yoksun diye bende gitmek istiyorum buralardan ama nereye?

-gitsemde ne care sende gidiyorsun düsüncelerimde ve sana olan tutuklulugum sorguluyorum bütün ruhumda nedenleri ignelercesine...

-senin olmadigin yerde ben yasayabilirmiyim... yine günlerim zindan olacak gecem kabusa soyunacak ve senin icin ektigim papatyalar yoklugunda yine solacak...

-gecenin ardindan sessizlige uyanirim sevdam ile ve ’sen’sizligimden cektigim ahlar neye yarar... uzayan hasretim ve sevdam ile ’sensiz’ yarinlara nefes almaktayim...

-ben artik ben degilim cünkü ben sen oldum ve senin icin yasiyorum... öyle sahiplendinki duygularimi her yolum cikmaz sokak her seferinde sende donup kaliyorum...

-her gün yeni bir kararla uyaniyorum sensiz bir güne... bugün aglamiyacagim beni seviyor ve mutlaka gelecek diyorum israrla kendime...

*yoklugunda her ne kadar hayalinle avunsamda söyle; hic hayalle gercek bir olabilirmi sence?

-hayalin her an benimlede olsa ben seni istiyorum sarilmak icin seni istiyorum tenine dokunmak icin seni istiyorum sicakligini hissetmek icin...

-her ne kadar inanmak istemesemde itirazimda dirensemde teslim oldum sabira dost olduk onunla ’en’ sonunda...

-biliyormusun bu son veda sol yanimi acitmakla kalmadi tüm hücrelerime ayriligin acisini birakti ve halen tarifesiz aciyor gidisini her hatirlayisimda...

-bir zamanlar ayriligina dayanamadigim ’gün’ bile simdi haftalarla sarmas dolas oldular... korkuyorum belkide ardindan aylarla tanisacaklar ...

-varliginda kiymetini bilemedim yanimdayken sana doyamadim gecmisle gelecek arasi bocalarken bu zalim ayiriliga yine de acilarla gülümsemekteyim...

*seni cok seviyorum... korkuyorum sonum olacak bu sevda diye hissediyorum...

---> Bunca Ayrılık Bana Çok Şey Öğretti..

Kübram btanem :( kıyamam sna.. nLr üzüLme artk bende üzüLüorm.. sen güçLü kızsın.. bnuda ii bLiosun sen bnunda üstesinden geLiceksn. hp ynındaydm.. tşkler payLaşm için btanemm

*seni cok seviyorum... korkuyorum sonum olacak bu sevda diye hissediyorum...

Çok beğendim rep.

:( Küb'om bitanem noLur böyLe yapma bak harbi bende agLıcm biliosun neler yaşadıgımıda..
Ne demiştik ÜZÜLMÜCEZ "Gidene yoL vercezki gelen ayakta kalmasın" demi bitanem :)

payLaşım için saoL bitanem :)

*yoklugunda her ne kadar hayalinle avunsamda söyle; hic hayalle gercek bir olabilirmi sence?

bittim buna ben ya puff birisini hatırlatıyo...
sağol bitanem.

Kübram btanem :( kıyamam sna.. nLr üzüLme artk bende üzüLüorm.. sen güçLü kızsın.. bnuda ii bLiosun sen bnunda üstesinden geLiceksn. hp ynındaydm.. tşkler payLaşm için btanemm

Aynen canım.. Hiçkimse seni üzmeye değmez ! Hele bu kimseler değersiz yalancılarsa :)

Umarım herkes hatasını anlar da bir gün özür diler !

Güzelmiş tşkler ayrıca:)

Bunca ayrıLık değiLde tek 1 ayrıLık çokkk şey öğretti be :)

teşekkürLer..

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri