Buldugum Komik Yazılar 1

KoJiRo

Kayıtlı Üye
O kadar fakirim ki masaüstünde zengin metin belgesi bile açamıyorum La

Çocuk giyim mağazasında işe başladım, çocuğa bedenin kaç diyorum beş diyo Beden dersini sordum sanmış Geri

"gece uyumayan kızlar çok güzel" diye diye kızları vampire çevirdiniz La

bende taksiye binip şöföre 'düz devam edin lütfen' deyip uzaklara gitmek istiyorum ama param en fazla köşedeki bakkala kadar yetiyor

Vali, duran adamın eylemini sürdürmesi halinde polise gıdıklama emri vereceğini duyurdu.

Adam balkona çıkmış '' Allah sarstı. Biz insanoğluna uyarıydı bu.'' diye bağırıyo sanki vahiy indi .Yürü git yat sabah işe gidecen

Odada 5 sivrisinek vardı, 4'ünü öldürdüm. Bi tanesi kaçtı yan odalardan adam toplayıp geri geldi :D hehe

Okuma yazma bilmeyenlere okuma-yazma dersi veriyoruz" diye pankart asmışlar, adam okuma yazma bilmiyo nasıl okuyup gelsin La

Filmlerde herkes melek gibi uyuyo La Benim çene kaymış, ağız açık, dudaktan salya damlıyo. Farklı sistem !

Sahte karne yaptım babam hemen anladı keske matematıgı 6 yapmasaydım

Telefonumu eline alıp ''şifre ne''? diye soran arkadaşım. Kimse giremesin diye var o şifre. Embesil :D hehe

ŞİŞE ÇEVİRMECE OYNARKEN; Amerikada:: Şişe size geldi kalkın ve öpüşün Türkiye'de:: Git Meteye pandik at gel :D

Hayır illa AVM yapacaksan gel bizim okulu yık yerine AVM'ni yap. Direnirsek vur biz La

Doktorlar'ı 969745 kez yayınlayan Show Tv bir yana, onu yine 969745 kez izleyenler bir yana, 969745 sayısını okumadan geçenler de bir yana

Türkçe olimpiyatları her yıl Türkiye'de yapılıyor. Şike var sanırım.

Türk erkeklerine babasından geçen iki ölümcül genetik özellik var; biri mangal yapabilme kabiliyeti diğeri de iyi karpuz seçebilme yeteneği.

Bazen damacanadan bardağa su koyduktan sonra kendimi damacanaya yalvarırken buluyorum; "Dur, dur, dur! Nolur, taşma lütfen!"

Yanlış numarayı bile arasak "görüşürüz" diyerek kapatan enteresan bir milletiz.

---> Buldugum Komik Yazılar 1

Hehe yanlis numara cok iyi yaa

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

---> Buldugum Komik Yazılar 1

Cocuk reyonunda calisanin kendisi geri olupta cocugu geri sanmasin? :) cocuk ne anlamis bedenden geri :)))

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri