buda benim günlüğüm

kangjihwan

Bayan Üye
merhaba günlük
ben sana yazmak istiyorum her geçen günümü her geçen saniyemi her geçen gün dakikamı sana yazmak istiyorum herkez bu yazdıklarımı okuyabilirmi acaba merak ediyorum ben güney koreli çinli ve japon erkeklerinden hoşlanıyorum onlar bize çok uzaklarda yaşıyorlar ama hep gönlümde onlar yatıyor onları gördükçe içim çok heyecanlanıyor ben çok heyecanlanıyorum çok mutlu oluyorum onları gördükçe o erkeklere tekrar yeniden aşık oluyorum ve onları dadaha seviyorum o erkeklere dahada bağlanıyorum koreli erkekleri ve japon erkekleri ve çinli erkekleri görmeyince günler hiç geçmez oluyor gün hiç bitmez oluyor bazen diyorum keşke koreli bir bayan olsaydım bazen japon bir bayan olsaydım bazen çinli bir bayan olsaydım diyorum koreli çinli ve japon erkek hayranlığım nasıl ortaya çıktı anlatıyım benim evimde kbs world diye güney kore televizyonu çıkıyor orada çok güzel aşk konulu sevgi konulu romantik konulu drama dizileri var onlardada güney koreli erkekler oynuyor bende onlara bakıyorum onlara baktıkça hep aşık oluyorum böyle kilitleniyorum kalp atışlarım hızlanıyor hipnotize olmuş gibi oluyorum hiç bir şeyi duymaz oluyorum kalbim dahada çarpıyor kalbimin sesini içimden duyabiliyorum çok duygulanıyorum çok heyecanlanıyorum heyecan miktarım artıyor böyle bir şey benim hayranlığım koreli erkeklerede japon erkeklerede ve çinli erkeklere koreli erkeklere uzun saçlar çok yakışıyor çok ciddi bir görünümleri var zaten yine dahada ciddi olabiliyorlar çinli erkeklerde ve japon erkeklerde öyle takım elbise de çok yakışıyor uzun saçlar filan bitiriyor beni dahada hasta oluyorum dahada aşık oluyorum çok yakışıklılar çok karizmatikler onlardada yakışıklılık ve karizma var uzak doğu ülkelerinin en yakışıklı erkekleri japon erkekleri ve çinli erkekler ve güney koreli erkekler bana göre

9/09/2011

bugün sabah kalktım ve hemen televizyonun başına geçtim kbs world denilen kanalı açtım ve izlemeye başladım ve çok heyecanlandım yine kalbimin atışları dahada hızlandı yine yakışıklı güney koreli erkekler gördüm sonra yemek yedim sonra tekrar kuruldum televizyonun başına hem televizyon seyrediyordum hem çubuk kraker ve fıstık yiyordum sonra bilgisayara geldim ve sana bunları yazıyorum ve bir yandan son ses müzik dinliyorum bir yandanda internette takılıyorum sonra tekrar yazarım sana günlük

---> buda benim günlüğüm

hayrili olsun..

sendeki askta bambaskaymis...
seni Hollanda' ya alalim burda her cesit insan var :) bulursun bir cin li japon yada koreli

---> buda benim günlüğüm

yakışıklılık konusunda fransız erkeklerde hiç fena değil kıvır kıvır saçlar mavi gözler :D

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri