bu öyküdeki mantığa aykırı durum nedir?

Gülümse.

Bayan Üye
Adam eşi ile kiliseye gitmişti,bir ara öyle uykusu geldi ki eşinin omzuna başını koyup derin bir uykuya daldı.Rüyasında kendini Fransız ihtilalinde gördü,ihtilalciler tarafından giyotinle ölüme mahkum edilmişti.Adam rüyasında tam giyotinin boynuna indiğini görürken bir raslantı sonucu,eşi elindeki yelpazeyi adamın boynuna düşürdü(hava çok sıcaktı ve adamın eşi sürekli yelpazeleniyordu)Adam boynuna gerçekten giyotin indi sanıp korkudan ölüverdi.Bu öyküde mantığa aykırı bir durum var,acaba ne?

Son düzenleme:
adam kendini odaklamış öleceğim die.beyin gitmiş yani..sen eğer gözün kapalıyken biri tarafından elinin kesileceğini bilsen elini kesmese bile sen kesilmeyeceğini bilmediğin için sanki keser gibi hissedersin ve beyin kendini kaybeder.

tamam diyom ki beyin o ana odaklanmış kesmesen bile evet ölüyosun ve jilet kesiyo desen boynuna başka bişi atsan mahkum anlamaz kalpten gider bence:D

Direk gözüme o çarptı baktım yorumlara siz farklı şeylerden bahsediyorsunuz kendimden şüphe duydum iyi mi

yok ii ettin vaaz öğrenmiş oldum.artık camilerde de ayin yapılır allahım yha:)hehehehe

giyotinmi kullanılmıyordu fr ihtilali zamanında diyecemde kullanılıyor diye bilyorum :)

Ayrıcana dediğim şeyde mantık hatası hanımefendi :p kilisede vaaz mı var ben mi bilmiyorum :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri