BU olaydan Utanırmıydın?

CrAyZ_RaP_GiRl

Bayan Üye
Bir gün ekmek almaya gidiorsun (kendine hiç bakmamış bir şekilde)karşına birden en sevdiğin kız/erkek çıkıor.Ve senin o halini görüyor.

acaba sen na yaparsın?yoksa utanırmısın?

---> BU olaydan Utanırmıydın?

Hayır Utanmam Ben Böyleyim Derim Beyen Beyenme .. (.

Bir gün ekmek almaya gidiorsun (kendine hiç bakmamış bir şekilde)karşına birden en sevdiğin kız/erkek çıkıor.Ve senin o halini görüyor.

acaba sen na yaparsın?yoksa utanırmısın?

Eninde Sonunda beni o haLimde görecek Ciddiysem :)

+ kimse icin kendimi kasmam

neysem oyum

benı begenen ısteyen kız benım herhalımı goze almıstır goze almayacagını bılsem zaten onla olmazdım der aldırış etmem :)

açıkçası ben utanırdım çünkü o beni sevmiıo ve bu çirkin halimle daha çok uzaklaşırdı

Sevmemesi çok ayrı bir konu zaten. Eğer seviyorsa, çıkıyorsanız seni hep iyi halinle bilmesi kötü olurdu bence..
Ama birine yaklaşmak istiyosan onun karşısına o şekilde çıkmak istemezsin sen de rapper girl dimi :)

Acaba bu olaya karşı tepkin ne olur?..
okula gidiorsun ve sınıfın sana bir oyun oynamayı planlıyor.Bu oyun sen sınıfa giriorsun ve sınıfta kimsecikler yok sadece en yakın arkin vr oda sana oyun oynuyor.sana dior ki senin sınıftaki kişiler hakkındaki kötü düşüncelerin neler dior?
buna karşı tepkin ne olur

Arkadaşıma çok kızardım ben. Çünkü ben orda kötü bişey de söyleyebilirim. Bu da arkadaşlarımla aramı açar eğer bütün sınıf beni bi şekilde dinliyosa..

en yakın arkadaşım bunu bana yapıyorsa ona da eyvallah güle güle derim sorun yok sınıf hakkındada bişey sölemem cnm benim düşüncelerim bana kalsın derim :D

Ben öyle diyemem çünkü zaten en yakın arkadaşımsa herşeyimi biliyodur onu da söylerim eğer merak ettiyse.. Tabi söyleyince keklenmiş olurum (:)

utanmam neden utanayım ki :)
güzel giyinmeden makyaj yapmadan bakkala bile gitmem ki ben :) yaniii bi sorun yoq:p

Sevmemesi çok ayrı bir konu zaten. Eğer seviyorsa, çıkıyorsanız seni hep iyi halinle bilmesi kötü olurdu bence..
Ama birine yaklaşmak istiyosan onun karşısına o şekilde çıkmak istemezsin sen de rapper girl dimi :)

Tabiki kimse çıkmaz istemez fakat benden onu uzaklaştıracak kadar dikkat ediyorsa dış güzelliğime kendi sorunu :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri