Biz Bu Vatanı Karşılıksız Sevdik../ Baha

PoLaT-BaHa

Kayıtlı Üye
Vatan,üzerinde yaşadığımız toprak parçasıdır.Vatan,uğrunda ölen varsa vatandır ve ben bu vatanın ne zor şartlarda kazanıldığının bilincindeyim.Türk anaları,gözlerini kırpmadan bakıp büyüttüğü evlatlarını vatanı uğruna feda ediyor ve bu atalarımızdan emanet yadigara hepimizin sahip çıkması gerekiyor.H.N Onan'ın da belirttiği üzre ''Bir vatan kalbinin attığı yerdir''. cümlesiyle adeta vatanımızın tanımlamasını yapmakta...​

Ama devlet denilen şey büyük bir örgüt aslında.Koruyanı da içinde barındırıyor yıkmaya çalışanı da...Şimdi vatanımızın asıl tanımlamasını yapıyorum.VATAN bayraktır,VATAN namustur,VATAN onurdur,VATAN şereftir,VATAN toprağın kokusunu yüreğinde hissetmektir ve VATAN nedir biliyor musunuz ? VATAN yürekleri kavuran özlemdir...
Bütün milletler ile ilgili araştırılarıma dayanarak söylüyorum.Ben bizim insanımız gibisini görmedim.Bu kadar iyi kalpli,bu kadar temiz,bu kadar yetenekli,bu kadar becerikli,bu kadar saf ve bu kadar akıllı bir millet görmedim.Ama bu kadar sömürülen bir millette görmedim.Şu sömürenlere bakıyorum;uşaklıklarının karşılığını iyi aldıkları gibi,uşaklığı da layıkıyla yerine getiriyorlar.İlk esas devletin milletten üstün tutulmasıdır.Çünkü buna gerek yok.Bu millet bu vatanı zaten baş tacı etmiş.16 kez devleti yıkılmış,17.kez devleti kurulmuş.​

Bir çocuk babasız büyür ama anasız büyüyemez.Bizim tek bir anamız var : O DA VATAN !!!Anama bugün laf söyleyenin dilini koparır,el uzatanın elini kırarım...O devlet denilen kutsal bir varlık.En büyük şeref ise uğrunda ölmektir...​

Biz devleti karşılıksız sevdik...​
hiç bir çıkar gözetmeden​
...

Son düzenleme:
helal olsun polatım güzel yazmışsın..

yüreğine sağlık..

ılımlı islam politikasıyla bir yerlere gelmeye çalışıyoruz işte..;)

VATANsızlara inat VATAN saolsun

Biz devleti karşılıksız sevdik...
hiç bir çıkar gözetmeden

çok güzel bir kompozisyon polat..
100 lük..:D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri