Bir Soru Daha :)

ßy.MeCHuL

Kayıtlı Üye
dedektif ölüm haberi aldığı eve gidiyor. salonda bir adam yerde kafasında bir kurşun yarası bir elinde tabanca ve diğer elinde ses kaydetme cihazı yerde ölü bi şekilde yatıyor. dedektif cihazı alıp play tuşuna basıyor. kayıtta ölen adam kendi sesiyle "ben kendi isteğimle intihar ediyorum" diyor ve sonra bir el silah sesi geliyor ve kayıt, kaset bitene kadar başka ses olmadan devam edip bitiyor. dedektif bunun cinayet olduğunu söylüyor. nerden bulmuş olabilir?

daha Önce Sorulmuşsa Affedin

Alıntıdır.

ses kaydetme cihazı sonuna kadar devam etmiş... yani intihar edicek olan birini düşünürsek sesini kaydeder ve kaydı kapatır .cihazı bi kenara koyar.. şööle bi gözlerini kapatır we tetiği çeker.. ama herşey apar topar olmuş gibi sanki :S:S

arkadslar surdan anlamıs bence ölen bir insan kaydı bitiremez silah sesi gelir ve kaset dolana kadar sessizlik olur ;)

---> Bir Soru Daha :)

adam kendini öldürmeden kaseti çalıstırmıs söleyeceğini söylemiş ölmüs ve sessizlik...Ve kaset bitmis ama kaseti ölünce kapatamayacağına göre birisi kapatmıs bence burdan anlasılabilir;)

---> Bir Soru Daha :)

ya olay kasedin kapanması değil zaten öldükten sonra bos sesleri sararak en sonnda kendiliginden de durur kaset ama ben de Lw_blood-x e katılıyorum aceleye gelmiş gibi?
bir de sunu sorucam ben dedektif nasil haber alıyor bir adamın öldügünü demekki birileri aramış burdan da anlamıs olabilir bence:D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri