Bir Ebedi Aşka ELveda !

meRve^^

Bayan Üye
İlk süprizindi.

Karşımda gördüğüm an dizlerim çözüldü. Tamda karşımda duruyordun gözlerinin içi parıl parıl, beni ilk görüşünün şaşkınlığı ürkekliği masumluğu heyecanı vardı yüzünde gözlerinde, saniyelerce baktım sana, sendin evet! Karşımda, özlemini çektiğim kaşını gözünü ellerini merak ettiğim sen tam da karşımda orada duruyordun. Bir hamle yaptım sarıldım sana ama ortamı değildi çalışmaktayken çaldın sen kapımın zilini uzun sarılamazdım. Gitmelisin buradan bir gören olacak dedim. Nasılda mutlu heyecanlı gidiyordun. Asansörün kapısını açıp içine girene dek izledim seni. Sevinçten ağzım kulaklarımda döndüm işimin başına!
Akşamı seni görecektim.
Masal başladı. Minik kız oyun arkadaşını bulmuştu. Her sabah güne onunla başlar yastığa başını koyana dek onunla yaşardı. Uykuda özlenir mi bir insan, gece uyanıp yüzündeki uykulu tebessümle elini yastığın altındaki telefona uzatırdı. Seni seviyorum. Ve ardından aynı dakikalarda uyanmış bir tebessümlü yüz de, seni seviyorum…

Kalbim dışarı çıkıyor sanki buz pateni kayar gibi yürüyordum yollarda, telefonun ucundaki sen ne kadarda tatlı gülüyorsun. Gerçek misin hep kalacak mısın benimle. Bu kadar mutluluk yaşarken toz bulutu olma şansın ne kadar? Yaşar mıyız bir ömür senle, uzaksın bana biliyorum ama sesin kulaklarımda aşkım diyorsun, kalbin ellerimde atıyor. Hissediyorum sende çok seviyorsun. Yalan katar mısın aşkımıza? Kalbimi incitir misin? Sorularım ne kadarda çok kendime, ama bulutlardayım sanki, varsın kötülük senden gelsin demiştik birbirimize,

Ey sen genç çocuk şu mısralar dökülürdü her seferin de dudaklarından kaleminden,
Bak gözlerimin içine gör bak dünyam nasıl dönüyor.
Ekseni etrafında dönen gezegenlerin uydusu gibi
Bak gözlerime papatya polenleri için çevresinde dolaşan arılar gibi
Yuvarlak şekerlerin ortası gibi
Çikolatanın içindeki tadımlık karamel gibi
Coşkulu, neşeli şarkılar gibi
Azıcık da hüzünlü şarkılar gibi
Küçük bir çocuk gibi
… Her şey! Senin bana söylediğin her şeyim kelimesi sende var işte. Bugün tekrar dönüyor dünya. Belli ediyorum herkese inat, dünyanın en mutlu masal kahramanı belki. Şu an içimdeki his Dalgalı serin bir denizin kayalarla bezenmiş kıyısında ellerini açıp denize göğüs germenin verdiği his! Öyle bir his ki; bugünüm yarınım olsa yaşamak benim için hep mutlu kalacak. Seni bulduğuma şükürler, tekrar tekrar hep sana akmak, başka hayatlar da farklı bedenlerde ben çıksam karşına mutlu. Benim için tek bir şey söyleyecekler. Mutluluk var onda. Yaklaşmayın fazla…
En çok taptığım masallardır. Biliyorsun! Küçük mutluluklarımdır onlar. Senin meraklı yıldızın gibi. Benim küçük perilerim gibi. Şimdi en büyük masalı yaşıyorum. Yaratıyoruz ve yaşıyorum… Biz yapıyoruz! Değerlerini elindeyken bilmeli insan. Öyle yapacağım göreceksin. Unutulmadan, yok olmadan, sevgisizlikten mahrum bırakacağım seni. Ama bunu elimde fırsat varken yapacağım. Bir daha geçmez elime. İnandığın masallar bir kere çıkar diyor karşına. Bir kere. Diğerleri onun devamı olacaktır. Senden başkası olursa seni tekrarlayacaklar, hepsinde seni bulacağım. İnandığım masal yolunda gitmeliyim. Şu anda hala ilk günü heyecanı varsa üzerimde hala öpme isteği uyanırken içimde sen olmasan da hayalini bile öpsem aynı hisse yaşadıklarım, müziklerde seni bulabiliyorsam, anlamlarını sana yükleyebiliyorsam sen Varsın. Aşk var, Aşkım var… Asla vazgeçmem. Kalkıp penceremden bakıyorum. Yağmurdan sonra güneş açmış dünyama… Teşekkür ederim biricik varlığım…

Bende teşekkür ediyorum yaşattığın tüm mutluluklar için. Her başlangıcın bir sonu varmış! Her masal mutlu sonla bitmezmiş. Ben sen olup sana akmışken sen ben olup bana akmışken Tek vücut da EŞRUH olmuşken. Yitip giden zamana, yok olup giden mutluluğa, ihanetine ağlıyorum.
Bir ebedi aşka elveda.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri