Bir duyuru..Bakarmısınız ?

DiReNiS

Bayan Üye
Çok istediğim bir kitap var...Hiçbiryerde bulunamıyor...

İsmi...Serbest vezin sembolik şizofreni
Yazarı: Murat Yılmazyıldırım
Beyaz Balina yayınları...

Kitap 2002 basım...Kitabı hiçbiryerde bulamadım... Beyaz Balina yayınevini aradım.... Onlarda da yok... Kitaba rağbet çok fazla olduğu için yazarı Murat beyle görüşmüşler... O da düzeltmeler yapacağını söylemiş...Ve baya uzun süredir ertelemiş basımı...

BU KİTABI ÇOOK İSTİYORUM...

Lütfen elinde olandan ödünç alabilirim..
Ve ya eşden dosttan arayıp bulana minnettar kalırım...
Kitabın fiyatı 6 milyon küsüratlarda...
Lakin kitabı bana bulana ve ulaştırana 60 ytl teklif ediyorum..
Oldukça ciddiyim.... S:

Kitabı bulanlara adres vericem...Karşı ödemeli kargo ile bana ulaştırmalarını rica edicem...

Haydi millet bulun şu kitabı bana yaa... S: S:

---> Bir duyuru..Bakarmısınız ?

Vay bee böyle kitap sevdalısı olanları görünce kendimden utanıyorum :eek:

En son okudugum kitabı hatırlamıyorum bile xD

Yarın arkadaslara sorarım ablacım edebiyat fakültesi genclerinde olabilir

Amcam Kitap hastasıdır.

Şuan Online Değil.

Online Olduğunda Sorarım.

Varsa Dönerim Sana.

Vay bee böyle kitap sevdalısı olanları görünce kendimden utanıyorum :eek:

En son okudugum kitabı hatırlamıyorum bile xD

Yarın arkadaslara sorarım ablacım edebiyat fakültesi genclerinde olabilir

Evet bak onlarda olabilir...

Hadi be Buğram buluver bana şu kitabı nolur...

Valla sen bul sana 100 ytl sözz...Bide incimle ikinize yemek de ısmarlarım...D: D: D:

Aman unutmayasın hadi görim seni

Yemek ve para istemem de

son hafta oynanacak Fb-Ts macına bi bilet alırsan hayır demem xD

xD

Yemek + para daha ucuza geliyo

ne anladım o işden hahaha

Bende abime söylerim ablacım. O da sorar Edebiyat bölümündekilere. Ya da araştırır. Sever o böyle şeyler :)

Bizim Okulda Edebiyatçıya Sorabilirim :)

Murat Yılmazyıldırım'ın Bir Kitabını Görmüştüm Elinde Ama İsmini Tam hatırlamıyorum Uzun Bir Şeydi Böyle Ama :)

Yarın Sorarım Ben :)

ne kitapmış be bu böyle :D

Serbest Vezin Sembolik Şizofreni

serbest_vezin_sembolik_sizofreni_21064.jpg

Yaşam düşlerin bazen serin bazen de sıcak yataklarında demetlerce uykular satın almaktır ve bunları için için işleyip mutlu oyunlar ve oyuncaklar yaratmaktır. Düşlerin anaforlarında dönmektesin ve şarkılar dinlemektesin Tanrı'nın evinden gelen. Ulaştığın nokta, sonsuz maviliğin büyük bir meşale gibi yandığı ve her şeyin başlayıp bittiği yer olacak. Ak bulutlardan sağılan yağmurlar gibi kutsallaşıp özgürleşeceksin uykudaki bedenin gözlerini açtığında. Geçmişin tüm canlılığı ruhunun bahçesine gelecek ve sana ait olanı seçeceksin içinden. Doygun bir derinlik duyarak kalbinin çalar saatinde ve uyandırarak karanlıkta boğulup sürüngen alemi taşıl evlerinden...

Sustu... Az bir zaman sonra nehir, içinde süregiden bütüm yaşamlarla birlikte yelken bezinden heybenin derin ve sonsuz kuyusuna doğru çekilmeye başlamıştı. Mavi ışık topu büyüdü büyüdü ve en son noktaya geldiğinde havai fişekler gibi patlayıp dünyanın dört bir yönüne saçıldı.

Kuzey rüzgarları esiyordu mavi ufka doğru Elmas Sırtlı Çıngıraklı Yılan'ın şarkılarıyla birlikte ve çok uzaklarda onları karşılayan güney kuşları portakal ağaçlarından evler yapıyorlardı uykular cennetine girmek için. Doğunun mistik kokuları ruhları büyük bir huzurla arındıracak olan gizemli saltanatını getiriyordu onlara. Batının bütün düş aşıklarıysa bedenlerini sevginin yol gösteren ışığına doğru taşıyorlardı, yanlarına yalnızca müzik aletlerini alarak...

TÜKENDİ

Bende Sordum Edebiyatçıya ..

Biraz Geç Kalmışız Abla Ya Daha Önce Bi Arkadaşı İstemiş Ona Hediye Vermiş
Ama Yinede Soracak Arkadaşlarına
Umarım Bulabilir.:)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer