Bir çapulcunun güncesi.

---> Mavim.

Sınavları bitirmiş, tatile baslamış olmanın verdiği mutluluk ile yazıyorum bu satırları xD
Yalova çınarcıktayım henüz memleketime gitmedim ama 10 güne gideceğim sanırrsam planımız o annemlerle, şimdilik vur patlasın çal oynasın tatil yapıyorum hergün dışarda geçiriyorum xD malum koca yılın yorgunluğu bide kuzenlerin oldu mu yanındaa ohh değmeyin keyfime bide bu sabah bütün derslerden geçtiğimi öğrendim ki :vala_02: böyle oldum xD
Neyse bu kadar yeter MAVİM :love3:

---> Mavim.

MAVİM :cy(19):

Birinci dönemin koşullularındanda geçerek 1.yıldan sadece bir ders bırakmanın mutluluğu ile yazıyorum bu satırları. Sadece tek sınava girecem :vala_02 Oda seneye.
Şimdilik bu dönem tek dersi girip koşulluya bırakıp direk geçecem oda doğum günümde yani 27sinde. Hala Yalovadayım :M
Buralar çok sıcak bro ?1
Trabzon iyi olurdu valla.
Şuan Joytürk Fm eşliğinde yazıyorum bu satırları neyse şimdilik bu kadar iiyi,Bu arada her çocuk özeldir filmiyle Aamir Khan a bir kere daha hayranlık duydum ..
Hadi Gule Gule :hi:​

---> Mavim.

[MENTION=120709]'-DamLa[/MENTION] bu parçada seni buldum :e4b2687e8328083f437
Benim parçam belli :pp bunu da sen dinle ; benden :pp

---> Mavim.

Şubemi gördün mü ? buda demek oluyor ki Damla artık evinde. :love3:

3 aylık hasret giderme tatili başlasın. [/CENTE​
R]​

---> Mavim.

Selam Canımcım,
Tatilim gayette hoş gidiyor :vala_02:
Ramazandayım. :love3:
Evimizin Neşesi, Huzuru Mübarek ay. Bayram geliyor az kaldı. :vala_02: Bayramlık alınacak köye çıkılacak.
Berkinde bayramda annesiyle olur umarız..
Tek duamız ona değil Herkese mısırdakilerede..
Biz İNSANIZ BAKMASINI BİLENE !

:cy(19):

Sevgilerimle.​

---> Mavim.

Yukaridaki fotograf sana gelsin xD Bunun dalgasi mi olur. Bu arada durumu iyiye gidiyor diyorlar umarim dogruluk payi vardir

---> Mavim.

Yukaridaki fotograf sana gelsin xD Bunun dalgasi mi olur. Bu arada durumu iyiye gidiyor diyorlar umarim dogruluk payi vardir

RAPOR: Berkin'in durumunda bir değişiklik yok. Hastanenin görevlendirdiği fizyoterapist bugünden itibaren 12-4 arası tedaviye başlıyor. [Kaynak: Sami Elvan]

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri