bim ın acılımı nedır bu nerden gelmektedır

Spy

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bim olarak bilinen marketler zincirinin acılımı birleşik islamlar marketi denilmekte bu sizce doğrumu ?
bence değil oyle olmaz
1sı kurucusu Türk
2sı ndn bole bır isim koysun :D

hade bakalım tartısalım

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben de katılıyorum ama çok kişiden böyle olduğunu duydum. daha başka söylentiler de var bim hakkında...

Alalhim Post Kasmak Icin Paylasim İÇİn Ty Yazzma Once Bi Oku Ne Paylasimi War Burda Soru Soruom Paylasim İÇİn Ty Dion

böyle bişeyi daha önce duymadım,ama öyle olsa da,ne sakıncası olabilir????
BİRLEŞİK İSLAMLAR MARKETİ olsada nolur ki??? öyle diye alışwerişmi yapmıcaksınız???
neresi tartışma konusu olur bunun anlayamadım???

birde birinci sebep sacma dilMi -Türk sonucta niye İSLAM olsun- islam kelimesini bu kadar abartmak niye;) Türk olsada koyabilir abes olan bişey yok

eğer fettullah gülen cemaatinden birinin işletim altında bir marketler zinciriyse bu bim ( birleşik islam marketleri )
değişiR..! şmdi bu da aslnda bir tartışma konusu ama bu cemaatin içinde neler olup bittiğini kimse bilmiyor ! açıkçası şüphe ediyorum ben ! ki kaç sene o cemaatin içine girp çıktım... bi şe öğrenemedim söylemediler.. belkide söyleyemediler!
eğer öyle bir insanın ise bu bim .. zaten gtmiyorum yani o bim e ! bndn sonrada gtmem heralde ;)
( sorun Türk-İslam kelimesini çarpıtmak deyil ! yada bu kavramı kötülemek yada karşı çıkmak asla deyil ! )
bende Türk-İslam davasını savunan biriyim fakat bu tür insanların içlerinde ne kadar Türk ve ne kadar Müslimanlık yatıyor ! işte bundan şüpheliyiM.. !

konu için teşekkrler ;)

Arkadaslar tek bilidigim %49' Turklerin... %51'de Bin ladinin......

neler demeden neler çıktı daha... :D
daha neleri çıkıcak bu bim in ! daha önümzde uzun zaman war :D
yakında bimde füze üretimine başlarlar blkide kiM bilr ? :D

BİM, Türkiye'de perakende satış sektöründe faaliyet gösteren bir marketler zinciridir. Açılımı Birleşik Mağazalar A.Ş.'dir. İlk şubesi İstanbul Sultanbeyli'de açılan BİM 2008 yılının Eylül ayı itibariyle tüm Türkiye'de 2.140 dan fazla şubeye ulaşmıştır ve pazar payında ilk sırada yer almaktadır

arkdaslar bım olarak bılınen marketler zıncırının acılımı bırlesık ıslamlar marketı denılmekte bu sızce dogrumu bence deıl oyle olmaz
1sı kurucusu turk
2sı ndn bole bır ısım koysun :D

hadede abakalaım tartısalım

diyelim ki ismi öyle değilde mesela yani.. türk birisi böyle bi isim koyamazmı illa baska bi ırktan mı olması lazım bence boşa tartışma konusu

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri