Biltek Arıza Kayıt Formu v1.0 (tr)

Weaster_93

Kayıtlı Üye
Yapımcının açıklaması: Merhabalar. Asp de yoğun bir birikime sahip olmama rağmen bu ilk scriptim oldu. Scripti kullanmak çok basittir. Scriptimiz her türlü gelişmeye açıktır. Ben öyle emeğe saygıymış, sayfalarda yazan kodları emeğe saygı diye silmeyin demiyorum. istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Scriptimiz geliştirilmeye açıktır. <% Yakında www.yakupbadilli.com sitemiz açılacaktır. herkesi bekleriz. sitemde asp, html, javascript paylaşımı süresiz bir şekilde verilecektir. %> <% Scriptin kullanım amacı %> İşyerinize gelen arızalı bilgisayarları bu script sayesinde dijital ortama aktarabilirsiniz. Ben kendim bu amaçla kullanıyorum. siz istediğiniz amaçla kullanabilirsiniz. <% Scriptin özellikleri %> * Kullanıcı adı ve şifre korumalıdır. * Kullanıcı adı ve şifre girilmeden ne form alanına ne de arızaları gösteren sayfalara giriş yapamıyorsunuz. * kullanıcı adı: biltek * kullanıcı şifresi : biltek * kullanıcı adı ve şifrenizi guvenlik.asp dosyasından 13. satırdan değiştirebilirsiniz. <% Size tavsiyem %> Aspindir.com Webhocam.com aspogren.com asprehberi.com kodmerkezi.com sitelerini sık sık ziyaret edin. yeni başlayanlar için çok faydalı içerikler mevcuttur. Güle güle kullanın.

Dosyaları indirmek için tıkla

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri