Bi'Çözüm Lütfen..

exorcims

Kayıtlı Üye
seLamLar. Çok çaresizim. Bundan 3,5 sene öNce birine aşık oLdum. onunla çok yakındık. aynı sınıftaydık. 1,5 sene aynı sınıfta okuduk ve mezun olduk. mezun olalı 2 sene oLdu,yani 2senedir onu göremiyorum...

Geçen sene bu zamanLar, msn üzerinden konuşuyorduk. konu açıLdı. ve aşkımı ona itiraf ettim.ama karşıLık aLamadım.. defaLarca denedim,devamlı bu konu hakkında qörüştüm onunLa. ama düşünCesi hiç değişMedi..

Hep bi umut besledim. Ya bu sefer oLursa diye..

ama ben onu haLa çok seviyorum.. 3.5 senedir unutamadım. yapamıyorum..

sizCe ne yapmaLıyım? Tabi yapaCak bişey Varsa... :/

---> Bi'Çözüm Lütfen..

üzgünüm ama yapabilecein bse yok bnce unut demk kolay ama untmaktan baska çaren de yok anladıım kadaryla farklı seyler yap düsünmemeye çalış bnce

---> Bi'Çözüm Lütfen..

cok kötü ßir durum ama unutmaya caLış sadece bunu diyebiLiriz sana qidip kızı döverek ikna et deniLmicene qöre unut demek düşer bize :)

---> Bi'Çözüm Lütfen..

keske daha umut dolu cimleler kurabilsem. Unut demekten baska bir sözcük olabilse.
Eger Çok sevdiysen onu hep içinde yaşat. Bu her zaman biraz hüzünlü olmana yol açar.Gülerken bile icini acıtır icindeki o duygu.
Mutlu olabilmek için unutmayı dene. Unutmak kolay değil belki ama yüreğine o aşkı verebilecek birinin mutlaka gelebilecegini düşün hep ve bir gün mutlaka gelecektir.
Sadece düşünmemeye çalış ve ondan tamamen uzaklaşmayı dene...

---> Bi'Çözüm Lütfen..

cogu ınsanın basına bu gelıyor bazı ınsanlar arkadaslıkları aska donusturmeye calısıyor bu bazen nekadar olumlu olsada cogu zamanlar arkdaslık bıle sona erebılıyor.okadar sene beraber olmussunuz eger oda sana bu tur duygular hıssetseydı zaten karsılık verırdı.ama onun duyguları aska yonelık deılmıs demekkı o yuzden kafana takma bu tur seler ıcın uzulmene deymez mutlu olman dılegıyle.ıns tez zamanda unutabılırsın

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri