Bi itirafta benden :D

NoNPr3M1uM

Kayıtlı Üye
ewt arkadaşlar ne güsel herşeyimizi itiraf ediyoruz bende bi itirafta bulunucam dha önceleri yazmıştım seviyorum felan filan diye ama kendimi kandırıyomuşum sevemiyorum artık napıcam bilemiyorum bişeyler hissediyorum çıkıyorum kızlarla ama onlar seviyo ben sevemiyyorum benimki sadece hoşlanmakla kalıyo her hafta iki kızla buluşmaktan imanım gevredi (kızlarla çıkmıoyoruz ama sevgili gibiyizz annamadım gitti) :D napıcam bilmiorum itirafım buydu yardım ederseniz sevinirim aşık olmayı unuttum :(

hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız!ben kendimce bi şey geliştirdim öneirim sana da 2 aydır kimseye çımıyorum!yalnızım bekliyorum aşık olmayı!aranınca bulunmuyo!buldugun zmn aşık olamıyosun!o yüzden bekle derim gerçekten aşık olabilecegin ve dogru kişiyi bekle!yoksa benim gibi bir müddet sonra kendini tanıyamazsın;)

hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız!ben kendimce bi şey geliştirdim öneirim sana da 2 aydır kimseye çımıyorum!yalnızım bekliyorum aşık olmayı!aranınca bulunmuyo!buldugun zmn aşık olamıyosun!o yüzden bekle derim gerçekten aşık olabilecegin ve dogru kişiyi bekle!yoksa benim gibi bir müddet sonra kendini tanıyamazsın;)

Bencede Bekle Ask Gelsin Seni Bulsun ;)

ya en iyisi hiç aşık olma canım sen yaa olcan da nolcak acı çekersin vallaaa !şahsen ben aşık oluncak tip erkeklerden hep uzak dururum çünkü acı çekmeyi sevmem
bence en iyisi doğru zaman ve doğru kişi olduğuna emin olana kadar kimseyi sevmeye çalışma zaten doğru kişi doğru zaman geldiğinde seni bulur o yüzden sabretmeni tavsiye ederim;)

bnde oleyım oneden oluo bılıonmu en asından bnmkı ole samanında cooooooooooooooooooooooooooooooooook sefdım ama kalbımı kırdı bnde sankı onun öcünü erkeklerden almak ıstercesıne tum cıktıklerımla dalga gectım sefmemek ıcın cooook yogun caba sarf ettım sonunda kalbım banada askada kapılarını kapadı tas kesıldı ve ben artık bu hırstan vaz gectım sefmek ıstıyom ama hala sefemıom yasık cıktıklarımı uzuyorum elımde olmadan alıskanlık oluo ama tedevısını bnde bılmıom bulunca banada deyınde braber asık olalım :D:D

Valla benimde aynı sorunum war. Yanlız beklemekte olmuoki. Kızlarla birlikte değilken çok cana ykaın çok içten geliolar. Çıkmaya başlıoruz 1. gün iyi , ama daha sonra 2. gün sıkılmaya başlıorum :( Dier kızlar daha çekici gelio beni kendilerine çekiolar :D Sonra onlarla çıkıncada onlardan sıkılıorum. Napcam ben yaaa :D

..............................KONUSMALARIN DAHA FAZLA ILERLEMEYECEGINI UMUYORUM..............................................

€DİTBY= HETTAR78

Moderatör tarafında düzenlendi:
ole bır derrdım yok walla:D
allahda n ask benı buluo ama benım sana yavsıyem kardesım eger 1 kısıyı sevıosan we ona sırılsıklam asıksan onun pesıı bırakma:D
ama sevmıyorum sevecegım bırı cıkmadı we sadece arkdas olarak kalmak ısıtıyorum dıyorsan gz toz gonull eglendır gerısı bos de takı karsına asık olacagın bırı cıkana kadar ama sen sabret sabrın sonu selametler derler senın karsına mutlaka seven yada sevılecek bırılerı cıkar ama cıkmazsa... bılmıyorum artık gorucu usulu:D:D:D:D:D:D:D:D
bak yakısıklı cocuksun mutlaka cıkar karsına senı seven sennle wakıt gecırmekden hoslanan bırısı cıkar karsınıza.....
ben bu zamana kadar hep gezdım tozdum gonul eglendırdım benı kendıne baglayacak kız tanımaz derdım ama warmıs :D
ama unutma seversen sakın eskıden sevdıklerını terk ertme:D

ya sew ya terket:D

TaM___TaM

n0npr3 bende aynı şeyleri yaşıorum....kızlarla çıkıorum ama sevemiorm kücük bi hoşlantı oluor..onun sebebi onlarla iyi vakit geçirmen zaman geçirmen yada onların sana iyi davranması...!biras hoşlanıorsun sonra bııkıorsun dimi..! aynı ben :D

ewt arkadaşlar ne güsel herşeyimizi itiraf ediyoruz bende bi itirafta bulunucam dha önceleri yazmıştım seviyorum felan filan diye ama kendimi kandırıyomuşum sevemiyorum artık napıcam bilemiyorum bişeyler hissediyorum çıkıyorum kızlarla ama onlar seviyo ben sevemiyyorum benimki sadece hoşlanmakla kalıyo her hafta iki kızla buluşmaktan imanım gevredi (kızlarla çıkmıoyoruz ama sevgili gibiyizz annamadım gitti) :D napıcam bilmiorum itirafım buydu yardım ederseniz sevinirim aşık olmayı unuttum :(

abi aynısı bendede war yardım etcek varsa banada bişe diin :S cok kötü ya...
sevemiorum,, 1 kişide bağlı kalamıyorum haftada 2 3 kız (aNtalya olunca:D)
bide senn dedigin gibi kızla sevgili gibiyiz ama cıkmıoruz son 3 4 kızla böyle oluyo

TaM___TaM

yaf önceden sevdigin biri varsa ve ona çok aşıksan onu unuttugunu sanıyorsan kendini kandırıorsundur....bu bir sebep olabilr beyler bayanlar :)
ben kandırıyormuşum :D Akılsız kafam :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri