Benim başım bağlı, Afiyet olsun

---> Benim başım bağlı, Afiyet olsun

basi bagli olmak her seyden elini etegini cekmek degildirki.

aslında kimseyide ilgilendirmez ama

Evet abi aslında kimseyi ilgilendirmez.Onunla ALLAH arasında birşey ama bu başörtüyü takıpta (fotoğrafın ne kadar doğru olduğunu da bilmiyorum) bu tür görüntüler vermek hem başörtüyü takanları hem de moda için değilde ALLAH için başörtü takanlara da laf söyletiyorlar böylelikle.

basi bagli olmak her seyden elini etegini cekmek degildirki.

Müslüman'a alkol kullanmak haram değil mi ? Hele başını örten bir insan bunu gerçekten görüntü olmamak için takmışsa bunun bilince de olmalıdır.Bu kelimenizi şahsen hiç beğenmedim.Kusura bakma dedecim ama bunları benden çok sen daha iyi bilmen gerekiyor.

Evet abi aslında kimseyi ilgilendirmez.Onunla ALLAH arasında birşey ama bu başörtüyü takıpta (fotoğrafın ne kadar doğru olduğunu da bilmiyorum) bu tür görüntüler vermek hem başörtüyü takanları hem de moda için değilde ALLAH için başörtü takanlara da laf söyletiyorlar böylelikle.

Müslüman'a alkol kullanmak haram değil mi ? Hele başını örten bir insan bunu gerçekten görüntü olmamak için takmışsa bunun bilince de olmalıdır.Bu kelimenizi şahsen hiç beğenmedim.Kusura bakma dedecim ama bunları benden çok sen daha iyi bilmen gerekiyor.

:3dgxk::3dgxk:

Allah ve onun arasına hiçbir kul giremez tabiki
ama bizim ülkemizde böyle kapalı insanların alkol ile poz vermesi hoş karşılanmıyor.

Kendine yakistirmissa bizim diyecegimoz birsey yok.
Ben yakistiramadim ama yinede... once kendi kapimizin onunu temizleyip sonra baskasinin kapisinin onundeki pislige bakmak gerek.
Kapalilara yakistiramadigim kadar aciklara yada erkeklerede yakistiramiyorum. Yani kisacasi hic bir muslumana yakistiramiyorum icmeyi...

aslında kimseyide ilgilendirmez ama..Derin mevzular....:1202bu0:

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri