Beni nasıl bilirsiniz ? Massacre

---> Beni nasıl bilirsiniz ? GOTCHA

7 konu 61 mesaj :) sadece bir konunu okudum. Denk geldi.

Oda marka takintin.
Ozaman....

Seni marka takintili, ve butun maasini giyecege harcadigini biliyoruz bir tek :)
Tanidikca yazariz.

evet gözlemci üyelersiniz gerçekten hemen kendimi belli etimişim sanırım :) tşkler

MYDA9N.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tanimiorum Ama Simdilik Gördügüm Kadariyla...

Kendini Begenmis ,Özgüvenini Marka Takintisindan Alan Bir Istanbullu...

Ilerki Günlerde Düssüncelerim Degismek Insallah :))))

İlk öncelikle foruma hoşgeldiniz.Sanırım benden büyüksünüz.Foruma girişiniz biraz hızlı olmuş.Dikkat de çekmişsiniz.Paylaştığınız fotoğrafları , yaptığınız yorumları genel olarak bakarsak daha çok İnstagram,Twitter,Facebook gibi alanlarda görülür.Sanırım sizde durumunuzu biraz forumda açmak istemişsiniz.Çok ilginç yazılarınız var.Fakat bir tavsiye olarak yaşadığınız hayatın genelini , özelinizin çoğunu ve yaşadığınız hayattaki mali durumunuzu açık etmezseniz insanlar tarafından hem artist hem kendini bilmiş gibi sözcüklerle karşılaşmazsınız.

Ayrıca size bu yazdıklarımı sakın farklı yönlerde anlamamanız adına bir kaç birşey söylemek istiyorum.Varlığınız , maddi durumunuz , aile birliğiniz daim olsun.Siz inanmıyorsunuz gerçi ama ALLAH daha çok versin.Aslında hepimiz insanların maddi durumlarını , yaşadıkları hayatları kıskanmayız fakat onların göstermeleri durumunda biraz ön yargılı olabiliriz.Bu yüzden forum çercevesi içerisinde insanlarla daha içten daha yakın olursanız hem sevilen hem beğenilen kişiler içerisinde yer alırsınız.Böylelikle forum forum da dolaşmazsınız.

Hızlı sabırsız acelesi :)
İyi birine benziyorsun fakat bu kadar hızlı olup çabuk gidenleri gördük aman diyeyim :R
Belli ki cana yakın iyi birisin güzel paylaşımlarda bulunup bizimle olursan iyi olur kimsenin gitmesini istemeyiz.
Uzun lafın kısası hoş geldin hızlı genç :D

İlk öncelikle foruma hoşgeldiniz.Sanırım benden büyüksünüz.Foruma girişiniz biraz hızlı olmuş.Dikkat de çekmişsiniz.Paylaştığınız fotoğrafları , yaptığınız yorumları genel olarak bakarsak daha çok İnstagram,Twitter,Facebook gibi alanlarda görülür.Sanırım sizde durumunuzu biraz forumda açmak istemişsiniz.Çok ilginç yazılarınız var.Fakat bir tavsiye olarak yaşadığınız hayatın genelini , özelinizin çoğunu ve yaşadığınız hayattaki mali durumunuzu açık etmezseniz insanlar tarafından hem artist hem kendini bilmiş gibi sözcüklerle karşılaşmazsınız.

Ayrıca size bu yazdıklarımı sakın farklı yönlerde anlamamanız adına bir kaç birşey söylemek istiyorum.Varlığınız , maddi durumunuz , aile birliğiniz daim olsun.Siz inanmıyorsunuz gerçi ama ALLAH daha çok versin.Aslında hepimiz insanların maddi durumlarını , yaşadıkları hayatları kıskanmayız fakat onların göstermeleri durumunda biraz ön yargılı olabiliriz.Bu yüzden forum çercevesi içerisinde insanlarla daha içten daha yakın olursanız hem sevilen hem beğenilen kişiler içerisinde yer alırsınız.Böylelikle forum forum da dolaşmazsınız.

iyi dileklerin için teşekkürler ben içi dışı aynı biriyim neysem o birazda megolamanlık var kabul ediyorum kendime barısık oldugum için genelde insanlardan onay değil de yorum bekliyorum bu yüzden sözlüklerde facede instagramda twitterda fzla vakit geçiriyorum depresyonda geçen 7 ayımın patlamasını yaşıyorum diyebilirim tekrar teşekkürler iyi forumlar

Hızlı sabırsız acelesi :)
İyi birine benziyorsun fakat bu kadar hızlı olup çabuk gidenleri gördük aman diyeyim :R
Belli ki cana yakın iyi birisin güzel paylaşımlarda bulunup bizimle olursan iyi olur kimsenin gitmesini istemeyiz.
Uzun lafın kısası hoş geldin hızlı genç :D

GENÇ demeek he yaş kac mor ve ötesi seni =)

teşekkür ederim daha önceki forumlarda tim mod ne varsa yaptım buradada yaparım kalırım aranızda ya :) hızlı giden at misali olmam yani üslubum saglamdır saygısızlık etmem :)

Genç diyesim geldi :)
Mor diyebilirsin bana sorun değil ötesine gerek yok Morum ben :D
Abi diyeyim o zaman yaşınız büyükse 21 olacağım ben :D yaş kaç dedin ya :D

sımarık ..

batuhan dıe bı arkadsım vardı :) sozlerının falan aynı onun gıbı :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol