Beni Mi Gördün Hocam

crazy___55

Kayıtlı Üye
Beni mi gördün hocam!
Galatasaray’da, Fenerbahçe karşısında alınan mağlubiyet sinirleri gerdi. Takımını her maça farklı bir 11 ile süren teknik direktör Karl-Heinz Feldkamp artık ciddi ciddi tartışılırken, soyunma odasında kaleci Orkun Uşak ile yaşanan tartışma herkesi şaşırttı.
Akşam Gazetesi'nin haberine göre; Alman teknik adam, yenilen ikinci gol nedeniyle kalecisini eleştirmeye kalkınca öğrencisinden hiç de beklemediği bir tepki ile karşılaştı. Orkun, “Yapılan bu kadar hatanın içinde beni mi gördün hoca.. Bu nasıl iştir!'' diyerek çıkıştı. Bunun üzerine takım arkadaşları hemen araya girerek ortalığı sakinleştirdi.

YÖNETİCİLER DE ELEŞTİRDİ

KARŞILAŞMA sonrası soyunma odasında kaleci Orkun’un yanı sıra savunma oyuncularının yaptığı hataları da yüzlerine karşı söyleyen Feldkamp, Sarı-Kırmızılı oyuncuların homurdanmasına neden oldu. Kalli soyunma odasında futbolcularını eleştirdikten sonra yaptığı basın toplantısında da, “Beni kızdıran özellikle ilk golde 5. dakikada yaptığımız hatadan dolayı rakibimize kolay bir iş sunmamız oldu. İkinci golde de yaptığımız hatalardan dolayı Fenerbahçe’nin işini kolaylaştırdığımız için kızgınım, memnun değilim’’ demesi yöneticiler tarafından eleştirildi.
http://www.milliyet.com.tr/2007/12/1...p?prm=0,110191

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri